Pijany kierowca dachował na Bazyliańskiej | | targowek.info

Pijany kierowca dachował na Bazyliańskiej

Wszyscy czytamy o tragicznych wypadkach samochodowych, które wydarzyły się w Nowy Rok w różnych miejscach Polski. O włos uniknęliśmy podobnego na Bródnie.

Fot. Policja
fot. Policja/archiwum

Dopiero dziś policja poinformowała o szczegółach wypadku, do którego doszło rankiem 1 stycznia na ul. Bazyliańskiej. Około 6 rano rozpędzone volvo wyleciało na zakręcie z jezdni, uderzyło kolejno w trzy zaparkowane samochody i ostatecznie dachowało.

Na szczęście nikt w tym czasie nie szedł chodnikiem. Jedynym poszkodowanym (niegroźnie) był sam kierowca volvo.

Policja właśnie poinformowała, że za kierownicą samochodu siedział 25–letni Sebastian S. Młody mężczyzna wracał z imprezy sylwestrowej i miał 1,5 promila alkoholu w organiźmie.

Po wytrzeźwieniu Sebastian S. usłyszał w komisariacie na Targówku zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości, za co od razu dostał zakaz prowadzenia pojazdów na dwa lata i grzywnę 500 zł. Dodatkowo odpowie jeszcze za spowodowanie kolizji drogowej, co zapewne będzie go kosztowało kolejne kilkaset złotych i utratę zniżek OC.

Tylko czy takie kary powstrzymają Sebastiana S. od jazdy po pijanemu w przyszłości?

PRZECZYTAJ TEŻ:

5 komentarzy na temat “Pijany kierowca dachował na Bazyliańskiej

 • 3 stycznia 2014 o godz. 11:25

  Na tym portalu non stop dyrdymały typu pijany się rozwalił, rudy ufundował boisko, ztm zbawił ludzkość na Targówku, promenada=orgazm- zamiast normalnych dróg i połączeń. Wielki bełt!

 • 3 stycznia 2014 o godz. 12:13

  niewiele osób wie, iż w takiej sytuacji firma ubezpieczeniowa, która ubezpiecza w OC to Volvo wypłaci oczywiście odszkodowanie za rozwalone trzy samochody, ale będzie żądać zwrotu tych kosztów od sprawcy zdarzenia, gdyż kierowca był pijany. Mam nadzieje, że ten młody chłopak po poniesieniu konsekwencji prawnych i finansowych już nigdy nie wpadnie na pomysł prowadzenia po pijaku.

 • 3 stycznia 2014 o godz. 13:59

  Za zabójstwo dwóch osób z w teatrze gostkowi grozi dożywocie a zabójstwo 6 osób samochodem po pijaku i na recydywie tylko 15 lat. Genialne mamy prawo.

 • 4 stycznia 2014 o godz. 20:26

  Teraz jechalem Kondratowicza i na pasach przy parku znowu jakis wypadek. Czerwone audi a na jezdni przed nim zniszczony wozek dla dzieci. :/

 • 6 stycznia 2014 o godz. 19:34

  to polskie prawo jest śmieszne i żałosne!! kiedy ktoś wreszcie się wezmie za robotę i zmieni to prawo na sprawiedliwe??!!
  jak można za taki wyczyn z 1,5 promila alkoholu dostać tylko grzywne 500 zł i zakaz na 2 lata ? przecież to jest śmieszne! powinien posiedzieć z miesiąc w więzieniu jak nie więcej, a oni tylko na 2 lata mu zabrali prawko ? i co wyjdzie i zrobi tak znów ? przecież to potencjalny zabójca!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.