Za zużyty sprzęt AGD dostaniesz lunch za darmo

0
Share

Dziś zaczyna się wspólna akcja skandynawskich firm: za oddanie niepotrzebnego telewizora czy lodówki możecie dostać darmowy lunch w IKEA Targówek albo zniżki w tym sklepie. 

 

Telewizor wyrzucony na Bródnie / fot. targowek.info

Telewizor wyrzucony na Bródnie / fot. targowek.info

Akcję wspólnie z IKEA prowadzi STENA Ekostacja – to chyba największy punkt w Warszawie, w którym można oddawać zużyty sprzęt. Właściwie nie można, a trzeba, bo wyrzucanie go do śmieci jest nielegalne. Ale teraz opłaca się podwójnie, bo może też coś na tym wygrać.

Promocja obowiązuje od dziś (4 stycznia) do 12 stycznia. Nieprzypadkowo zorganizowano ją w tym czasie. Po prostu po przedświątecznych przecenach wiele osób znalazło pod choinką nowy sprzęt i chce się pozbyć starego telewizora, pralki czy choćby żelazka.

W Ekostacji przy Chełmżyńskiej 180 za oddanie minimum 5 sztuk małego sprzętu elektronicznego w trakcie trwania akcji będzie można odebrać m.in. kupon na lunch w restauracji IKEA oraz opaskę z polaru. Za elektroodpady większych rozmiarów będzie można odebrać oprócz kuponu na lunch, także kubek termiczny i zniżkę na zakup żarówek LEDowych w IKEA Targówek. Żarówki wykorzystujące technologię LED to kolejna możliwość oszczędzania – zużywają do 85% mniej energii, a świecą do 25 razy dłużej od tradycyjnej żarówki.

Przy Chełmżyńskiej znajduje się też showroom, czyli miejsce, w którym prezentowane jest przykładowe urządzenie wnętrza  w sposób ekologiczny i z materiałów z recyklingu. My jeszcze nie byliśmy, ale podejrzewamy, że jeśli zastanawiacie się jak pod zlewem zmieści kosze na cztery rodzaje odpadów, to tam mają na to sposoby.

Dojazd

Stena Ekostacja znajduje się przy Chełmżyńskiej 180, to całkiem blisko Targówka, najlepiej jechać Łodygową albo Janowiecką przez Ząbki. Jadąc od nas stacja jest po lewej stronie tuż przed elektrociepłownią Kawęczyn.

Showroom w ekostacji Stena przy Chełmżyńskiej 180 / fot. materiały prasowe

Showroom w ekostacji Stena przy Chełmżyńskiej 180 / fot. materiały prasowe

0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx