Aldik na Kondratowicza już działa | | targowek.info

Aldik na Kondratowicza już działa

My jeszcze nie byliśmy, ale liczymy na wasze opinie. Nowe sklep daje radę? 

To zdjęcie z innego Aldika / fot. materiały prasowe
To zdjęcie z innego Aldika / fot. materiały prasowe

Aldik to sieć ze wschodniej Polski, która podbój Warszawy zaczyna od Bródna. Na początku grudnia pisaliśmy, że zamknęło się Tesco działające od lat na przeciwko Szpitala Bródnowskiego, a w jego miejsce wprowadzi się właśnie Aldik.

Huczne otwarcie było w czwartek, sklep reklamował je tanim cukrem i masłem „do wyczerpania zapasów”. Pojawiły się oczywiście tłumy. My jeszcze nie byliśmy, dlatego liczymy na Wasze opinie. Jak ceny? Jak oferta?

PRZECZYTAJ TEŻ:

20 komentarzy na temat “Aldik na Kondratowicza już działa

 • 2 lutego 2014 o godz. 09:41

  Jakie ceny alkoholi,wie ktoś?

 • 2 lutego 2014 o godz. 15:21

  Drożyzna, tłum moherów tarasujących wózkami wszystkie alejki, jednym słowem kicha. Narzekamy na angielskie tesco, ale polski właściciel wcale nie lepszy :(

 • 2 lutego 2014 o godz. 15:24

  Takie wydarzenie i Targówek info jeszcze nie było ? wstyd państwo reporterzy, wstyd !

 • 2 lutego 2014 o godz. 22:23

  Każdą złotówkę wydawajmy na Targówku. Wydając kasę na Targówku pomagamy sami sobie.

 • 2 lutego 2014 o godz. 23:15

  Sklep jako tako, ale DROGI. Co z tego, ze cukier tani – zobaczymy jaka będzie cena jak wyczerpie się ten zapas. Za mało warzyw i owoców według mnie, chemia – mały wybór.

 • 3 lutego 2014 o godz. 06:48

  Skoro piszesz Max, że tam tłum moherów tzn., że nie może być tam drogo, jedno się kłóci z drugim :) Natomiast właściciel już nie jest polski tylko litewski.

 • 3 lutego 2014 o godz. 10:50

  zdecydowanie polecam aldik,wielkich obniżek tam nie znajdziecie ale jak na ceny w osiedlowym sklepie jest całkiem ok

 • 3 lutego 2014 o godz. 15:59

  Ciekawe czy będzie czystszy od Tesco,tam bywało obleśnawo…

 • 3 lutego 2014 o godz. 16:46

  litrowy energetyk black we względnie przystępnej cenie jest

 • 3 lutego 2014 o godz. 17:27

  Tłum moherów zawsze się znajdzie na jakims otwarciu, jakiejs promocji, bo wiadomo, może cos taniej „rzucą”. W sumie sie nie dziwię, emeryci maja mało kasy, więc na okazje polują. Ale denerwujace jest, gdy spaceruja z wózkami zakupowymi, przygladajac sie kazdej mijanej rzeczy i tarasuja w ten sposób przejscia w sklepie.

 • 3 lutego 2014 o godz. 17:28

  KILOVOLT – właściciel Aldika z Lublina.

 • 3 lutego 2014 o godz. 22:28

  Sklep BARDZO DROGI..! tylko promocje były w dobrych cenach, ale jak długo? Ciasno, pieczywo byle jakie, już w pierwszym dniu nie było świeże Warzyw mało, niewygodne dojście do kas przez zle rozłożone produkty. Niektóre kasjerki dopiero się uczą i stale się mylą – trzeba uważać i SPRAWDZAĆ..! Ogólnie sklep na 3..!

 • 5 lutego 2014 o godz. 10:27

  TOM – Właściciel Aldika z Lublina, ale sieć sklepów w 2012 r. została przejęta przez litewską Grupę Maxima.

 • 6 lutego 2014 o godz. 19:36

  Zawsze kupuje na Targówku wspieram Dzielnicę !!!

 • 6 lutego 2014 o godz. 21:07

  Sklep super, czysto i niskie ceny.W końcu normalne zaopatrzenie i po drodze z pracy mogę sobie kupić coś na obiad. Cieszę się, że nie ma już tego brudnego w którym robale latały Tesco. Personel jest naprawdę uprzejmy a nie jak w Tesco czekał się długo w kolejce. I super, że w końcu nie walą te tłumy. Polecam sklep

 • 11 lutego 2014 o godz. 11:07

  Masa różnego towaru, jest w czym wybierać. Tylko te ceny – jak z kosmosu. Drożej niż w Pelcowiźnie – gdzie do tej pory wydawało mi się, że to najdroższy sklep na Bródnie. Bardzo powolna obsługa przy kasie – wiem, kasjerki się dopiero uczą, ale rachunek trzeba za każdym razem sprawdzać. Alkoholu brak – i jeśli go nie będzie to będą pustki jak w niedawno otwartym Topazie na Łojewskiej (swoją drogą tam mały wybór towaru i ceny również gigantyczne). Więc wracam trochę dalej ale do Tesco na Łabiszyńskiej.

 • 9 kwietnia 2014 o godz. 06:22

  Warzywa leżą w strasznie niedogodnym miejscu, schylać się trzeba do samej ziemi – nie raz widziałam osoby starsze, które proszą o pomoc innych

 • 16 września 2014 o godz. 19:54

  O kurde, w porównaniu do tesco to jest super sklep,pod względem czystości i estetyki, nie wiem tylko jak z cenami, pewnie są sporo wyższe :/

 • 19 września 2014 o godz. 20:39

  ludzie wy widzicie co kupujecie na własne oczy widiałem jak mieso w wannie myja bo plesn urosła a wedline stara natryskuja olejem zeby wygladała na swieża. A sledzie marynuja na nowo jedne wielke oszustwo . jeslie nie chcecie miec sraczki to nie kupujcie tam

 • 8 listopada 2015 o godz. 11:00

  Moim zdaniem Aldik-Bródno nie zasługuje na żadne pozytywne komentarze! Dział Wędliny-mięso codziennie inne zasady, jak człowiek stanie z dzieckiem przy mięsie mówią że jedna kolejka po kilku minutach i trzeba znów stać przy wędlinie, bo tam jest rzekomo początek, jeśli przyjdę za dwa dni jest odwrotnie, przy wędlinie powiedzą, że 2 kolejki- żenada. Dział ciasta, Panie robią łaskę że w ogóle podają towar, momentami po 15 minut trzeba czekać aż ktoś w ogóle raczy podejść, zaczepiają klientów i rozmawiają o życiu osobistym, co to kogo obchodzi przychodzę kupuję wychodzę. Kaszlą, siąkają w stronę towaru przenoszą zarazki, ktoś z boku popatrzy to ochotę traci na takie produkty. Warzywa – jeśli brak na półce, człowiek nie może się dowiedzieć czy w ogóle są i czy doniosą chociażby dziś. Mrożonki promocje a ceny w ogóle nie można dojść ładu jeśli ceny nie pójdzie się sprawdzić w czytniku. Przykład ostatnio cena pyzy ziemniaczane ok 3,60 kod kreskowy sprawdzałam z opakowaniem, na rachunku 4,50. W alejkach bliżej kas złe rozstawienie, brak przejścia z wózkiem dziecięcym. Ogólnie sklep nie zasługuje na żadną pozytywną ocenę i ludzie chodzą tylko dlatego, że jest blisko!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.