Brutalny napad na kobietę | | targowek.info

Brutalny napad na kobietę

33-latek uderzył kobietę w karki, tak mocno, że ta aż upadła. Uciekł z jej torebką. To nie jedyne jego przestępstwa, ale prokurator zdecydował, że może wrócić do domu.  

 

 

Kamil D. w komisariacie / fot. materiały policji
Kamil D. w komisariacie / fot. materiały policji

Było około godziny 17. Kobieta wracająca z pracy, na osiedlowej ulicy, została napadnięta przez nieznanego sprawcę. Mężczyzna uderzył ją w kark tak mocno, że kobieta upadła na ziemię. Bandyta wyrwał jej torebkę z ręki i uciekł.

W tym przypadku sprawnie zadziałali policjanci. Tylko sobie znanymi metodami dowiedzieli się, że sprawcą był 33-letni Kamil D. Mężczyzna został zatrzymany. Okazało się, że tylko w styczniu okradał kobiety jeszcze trzy razy. Wykorzystywał ich nieuwagę na poczcie i w aptekach na Targówku.

Policjanci przekazali podejrzanego i dowody do prokuratury. Kamil D. usłyszał zarzut rozboju i trzech kradzieży. Do wszystkiego przyznał się i złożył wyjaśnienia. Pewnie dlatego prokurator zdecydował, że zamiast trafić do aresztu mężczyzna musi jedynie meldować się w komisariacie.

PRZECZYTAJ TEŻ:

10 komentarzy na temat “Brutalny napad na kobietę

 • 4 lutego 2014 o godz. 10:00

  Brawo prokurator!!! Jak można nie wierzyć skrusze tego młodego człowieka?!
  A na poważnie to jak nic, Kamil D. na komisariat będzie się stawiał między jednym napadem a drugim :-(
  A jakie jest nazwisko prokuratora?

 • 4 lutego 2014 o godz. 10:06

  Nic mu nie zrobią,mała szkodliwość,jakby zabił to sąd potraktowałby ten atak jak obronę konieczną albo bójkę ze skutkiem.Wtedy może by posiedział w cieple z nowymi kumplami,a tam TV-SAT,siłownia.Za kratą poznałby miła studentkę resocjalizacji, na której później sprawdzałby siłę mięśni.A już po wyjściu UP dałby mu zasiłek na fajki i tyskie.

 • 4 lutego 2014 o godz. 13:27

  AVE PROKURATORZY I SĘDZIOWIE ! AVE NIETYKALNOŚĆ GAMONI I BANDYTÓW (sędziów i prokuratorów)

 • 4 lutego 2014 o godz. 13:28

  do BATMAN: i mieszkanie socjalne ;)

 • 4 lutego 2014 o godz. 17:18

  Co to za roznica czy byla to kobieta? Pewnie dlatego go wypuscili, bo sie przyznal, a nie byli w stanie mu udowodnic(„wielkie brawa”) i poszedl na jakis uklad…

  Gdyby to bylo w stanach to kobieta lub jej kolezanka/kolega wyciagnelaby „takie male cos” i facet „odpoczywalby” kilka m pod ziemia…

  Kobieta powinna pojsc do prawnika i probowac udowodnic probe zabojs.

 • 4 lutego 2014 o godz. 18:51

  Mnie napadli w 2005 roku i znowu przy tej kolejnej niemiłej okazji wszystko mi się przypomniało. Pobiło mnie dwóch wielkich sku*****nów, dostałam pięściami po twarzy kilkanaście razy. Ścierwo uciekło z moją torebką, sprawa umorzona z powodu niewykrycia sprawców. Ale widzę, że nawet gdyby ich złapali, to te ludzkie szmaty i tak by wyszły na wolność. A ja do tej pory boję się sama chodzić gdziekolwiek… Oby zdechli gdzieś w kanale i szczury wyżarły im wnętrzności. I tej szmacie z tego artykułu również tego życzę.

 • 4 lutego 2014 o godz. 23:06

  Pokażcie jego pysk. Chwila nieuwagi z jego strony i znajdzie się ktoś silniejszy albo szybszy. Gdyby mordy takich artystów były publikowane to podejrzewam, że przestępczość by spadła.

 • 5 lutego 2014 o godz. 19:01

  mam nadzieję że następnym razem uderzy w kark pana prokuratora lub jego kobietę. życzę serdecznie.

 • 8 lutego 2014 o godz. 20:32

  Tego typu osoby powinny być karane „oko za oko ząb za ząb”.

 • 5 października 2014 o godz. 03:06

  Masakra kamil to jest moj facet byly z ktorym bylam 4 lata moze jest bandyta ale sa gorsi i za zabojstwo dostaja wzawiasach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.