Sprawdź, co się dzieje na Targówku | | targowek.info

Sprawdź, co się dzieje na Targówku

W Rampie m.in. „Monsters”, w Świcie „Wilk z Wall Street”, a w Multikinie przede wszystkim „Jack Strong” – podajemy rozkład jazdy kin, teatrów i domów kultury na najbliższy tydzień.

 

Na naszej stronie zebraliśmy w jednym miejscu aktualną ofertę wszystkich kin, teatrów oraz domów kultury działających w dzielnicy Targówek. Repertuary obejmują 7 dni od piątku (czyli dzisiaj) do przyszłego czwartku.

Najnowszy dzielnicowy rozkład jazdy znajduje się na stronie „Co, gdzie i kiedy na Targówku” – żeby go zobaczyć, kliknij teraz tutaj. Zawsze znajdziecie go też po wejściu na ikonę po prawej stronie naszego portalu.

baner_kultura

 

Zaś przez najbliższy tydzień w kinach na Targówku będzie można obejrzeć m.in. to:

PRZECZYTAJ TEŻ:

5 komentarzy na temat “Sprawdź, co się dzieje na Targówku

 • 7 lutego 2014 o godz. 15:55

  To powinna być stała rubryka o ile komercyjne rzeczy reklamują się same !!!bardziej o tyle występy w domu kultury Teatrze Rampa powinny jako i kulturalne wydarzenia powinny być z dużym wyprzedzeniem przedstawiane celem planów i przypominane np tak kalendarz wydarzeń najbliższych cyklicznych !!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 7 lutego 2014 o godz. 16:44

  No w końcu coś wartościowego na tym portalu!
  Redakcjo tak trzymać!

 • 7 lutego 2014 o godz. 18:08

  Wszystko fajnie, ale czemu tak krzyczycie? Po co tyle dramatycznych wykrzykników? :)

 • 7 lutego 2014 o godz. 18:15

  Przecież to jest stała rubryka. Zawsze po prawej stronie to dają

 • 8 lutego 2014 o godz. 11:00

  To jakoś ukrywają ją przed oczami ;) Van kÓŁdÓRy bo jak ja zerknę to na ogól jest wielkie halo poimprezowe jak to było cudownie ! i jak to cyklicznie srycznie pracuje i nie mam czasu śledzić non stop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.