Gwiazdy śpiewają w DK Świt

2
Share

Katarzyna Skrzynecka, Jacek Bończyk i wiele innych polskich sław wystąpi śpiewająco na premierze spektaklu „Kochaj albo rzuć” na Bródnie.

Może to nie jest wydarzenie na skalę światową, ale na ogólnopolską raczej tak. W czwartek 13 marca na scenie domu kultury „Świt” odbędzie sie premiera muzycznego spektaklu pt. „Kochaj albo rzuć”.

bonczyk_cover

Jacek Bończyk

Gwiazdy polskiej estrady – na czele z Katarzyną Skrzynecką i Jackiem Bończykiem (na marginesie, mieszkańcem Targówka) – będą śpiewały najsłynniejsze polskie piosenki o miłości: liryczne, dowcipne, swawolne i dramatyczne, autorstwa m.in. Tuwima, Hemara, Młynarskiego, Kofty, Przybory i Osieckiej.

Spektakl, który jest podróżą sentymentalną z piosenką, śpiewem i tańcem, odbędzie się w „Świcie” tylko raz, właśnie w czwartek wieczorem. Wczoraj jeszcze były resztki biletów, choć to może się zmienić w każdej chwili.

Potem artyści ruszą w Polskę, występując m.in. w Pile i Nowym Sączu. Zapewne szybko nie wrócą na Bródno, więc to może być niepowtarzalna okazja, żeby ich zobaczyć i wysłuchać w naszej dzielnicy.

13 marca 2014,  godz. 19.00″Kochaj albo rzuć”, DK „Świt” ul. Wysockiego 11
występują: Katarzyna Skrzynecka/ Katarzyna Jamróz, Paulina Korthals/ Maria Pawłowska, Jacek Bończyk/ Maciej Jachowski, Marcin Troński/ Dariusz Kordek/ Cezary Morawski, Przemysław Sadowski/ Piotr Szwedes oraz zespół Hadriana Tabęckiego
bilety 35 zł – parter, 30 zł – balkon, 10 zł – wejściówki

 

2
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx