Zdjęcia i wideo z groźnego wypadku na Trasie Toruńskiej | | targowek.info

Zdjęcia i wideo z groźnego wypadku na Trasie Toruńskiej

6 osób zostało rannych w zderzeniu ciężarówki, autobusu i dwóch samochodów w szklanym tunelu nad Łabiszyńską. Zobaczcie, jak to wyglądało w oczach tych, którzy byli pierwsi na miejscu wypadku – strażaków.

Do wypadku doszło w czwartek ok. godz. 8:30 w szklanym tunelu na wiadukcie nad ulicą Łabiszyńską. Pasażerami rozbitego autokaru byli przyszli maturzyści z Łomży, którzy odbywali podróż do Częstochowy. Pięcioro z nich odniosło lekkie obrażenia i zostało przewiezionych przez pogotowie do szpitala. Najpoważniej ranny został kierowca ciężarówki, który po uderzeniu w tył autokaru został zakleszczony we wraku.

Na miejscu wypadku działali strażacy z aż trzech warszawskich jednostek (JRG 1, JRG 10 oraz JRG 15). Poniżej prezentujemy zdjęcia ich autorstwa.

tt_wypadek_100414wszystkie zdjęcia: Straż Pożarna

Film z czwartkowego wypadku na Trasie Toruńskiej umieścił na youtube Miejski Reporter:

 

Przez kilka godzin Trasa Toruńska w kierunku Żoliborza była całkowicie zablokowana. Przyczyny wypadku na razie nie są jeszcze znane.

PRZECZYTAJ TEŻ:

4 komentarzy na temat “Zdjęcia i wideo z groźnego wypadku na Trasie Toruńskiej

 • 11 kwietnia 2014 o godz. 09:32

  A ja wiem jakie były przyczyny wypadku,była to nadmierna prędkość i głupota.A potem na strażaków spada ciężar wydobywania truchła,współczuje.

 • 11 kwietnia 2014 o godz. 10:51

  No i jazda do częstochowy, zabobony, oddanie Polski we władzę pewnej kobiety z izraela i zacofanego kleru, co skutkowało upadkiem Rzeczypospolitej,rozbiorami i dwiema wojnami.

 • 12 kwietnia 2014 o godz. 15:18

  Kierowniku 132, właśnie złożyłem na Ciebie doniesienie do Prokuratury, gdyż takim wpisem obrażasz moje uczucia religijne. Być może spotkamy się w sądzie i na drugi raz zastanowisz się wypisując głupoty.

 • 13 kwietnia 2014 o godz. 10:33

  Drogi EMILU, jak jesteś taki delikatny to idź do mamusi, niech Cię przytuli i pogłaszcze po łepetynce… Jeszcze do kierownika na 132: Jeżeli pracujesz w MOBILISie to lepiej weź się za stan techniczny i wizualny swojego Solarisa zamiast pisać kocopoły w internecie! Pozdrowienia dla wszystkich CyberCwaniaków!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.