Na bloku wyświetlą film, którego tytułu nie możemy wam podać…

13
Share

To trochę skomplikowane, ale organizatorzy kolejnego „Kina na B(l)oku” liczą na waszą domyślność.

4. edycja Kina na B(l)oku (więcej o tej świetnej akcji przeczytacie tutaj), odbędzie się w warszawską Noc Muzeów, czyli w sobotę 17 maja 2014 r. o godzinie 20:00. Film „jak zwykle” zostanie wyświetlony na ścianie kamienicy przy ulicy Nieszawskiej 2 na warszawskim osiedlu Bródno.

Prezentowana tego wieczoru produkcja będzie jednak wyjątkowa 
– tak bardzo wyjątkowa, że nie możemy wam podać jej tytułu! I to nie jest żart, tylko skomplikowane wymogi licencji, dzięki której film będzie mógł być legalnie pokazany…

Wszystko, co organizatorzy mogą ujawnić, to że będzie to trzecia część najbardziej znanej sagi science fiction w historii światowego kina. Ktoś już się domyśla o co może chodzić? Wstęp wolny.

 

Klocek Lego na zdjęciu nie ma żadnego związku z akcją Kino na B(l)oku, ale fajnei wygląda / fot. Pascal/Flickr

Klocek Lego na zdjęciu nie ma żadnego związku z akcją Kino na B(l)oku, ale po prostu fajnie wygląda / fot. Pascal/Flickr

 

Jednak niemal zupełnie przypadkowo kulturalny wieczór na Bródnie zacznie się tego dnia trochę wcześniej. 17 maja o godzinie 19.00 w Domu Kultury Świt (ul. Wysockiego 11) odbędzie się otwarcie wystawy „Gwiezdne wojny”, na której można będzie obejrzeć pamiątki, gadżety i plakaty związane z najsłynniejszą kosmiczną sagą w dziejach kina.

Cześć eksponatów prezentowanych podczas wystawy będzie pochodzić z największej kolekcji „Gwiezdnych Wojen” w Polsce – Pałacu Witaszyce.  Będzie można zobaczyć m.in. zobaczyć w skali 1:1 postać Gwardzisty Imperialnego, Pilota X Winga czy Plo Kona w stroju Jedi. Wystawa będzie działać do 1 czerwca 2014.

 

STAR_WARS_wystawa

13
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx