Pijane kobiety uszkodziły 10 samochodów na Chodeckiej | | targowek.info

Pijane kobiety uszkodziły 10 samochodów na Chodeckiej

Nie spodobało im się, jak były zaparkowane.

 

Policjanci z Targówka właśnie poinformowali o zatrzymaniu dwóch kobiet, które uszkodziły 10 pojazdów zaparkowanych na ul. Chodeckiej na Bródnie. Do nietypowego zdarzenia doszło w zeszłym tygodniu.

Jak ustalili mundurowi, Anna P. i Agnieszka K., obie 37-letnie, popijajały wieczorem alkohol niedaleko parkingu. Ok. godz. 21:45 jednej z nich z jakichś powodów nie spodobał się zaparkowany obok samochód. Panie wyciągnęły więc klucze od mieszkania i wspólnie porysowały zawadzające im auto. Plus, z rozpędu, dodatkowo karoserie 9 innych pojazdów.

Policjanci zjawili się na miejscu już po zakończeniu „pracy” przez 37-latki, ale nie mieli problemu z ustaleniem kim są i gdzie mieszkają. Dosłownie po kilku minutach mundurowi dotarli do mieszkania jedej z kobiet. W lokalu były i Anna P. i Agnieszka K. Badanie alkomatem wykazało, że obie miały po 1,5 promila alkoholu w organizmie. Panie zostały zatrzymane i trafiły do policyjnego aresztu.

Rysy na samochodach mogą wydawać się niepozorne, ale łączna wartość strat spowodowanch przez kobiety została wstępnie oszacowana aż na ok. 25 000 złotych.

Anna P. i Agnieszka K. usłyszały zarzuty uszkodzenia mienia. Teoretycznie, choć raczej nie w tym przypadku, grozi za to nawet 5 lat pozbawienia wolności.

 

Łączne szkody na porysowanych autach oszacowano na ok. 25 tys. zł /fot. policja
Łączne szkody na porysowanych autach oszacowano na ok. 25 tys. zł /fot. policja
PRZECZYTAJ TEŻ:

16 komentarzy na temat “Pijane kobiety uszkodziły 10 samochodów na Chodeckiej

 • 21 maja 2014 o godz. 11:54

  pewnie samotne mamusie były znudzone beztroską a dzieci w przedszkolu

 • 21 maja 2014 o godz. 13:21

  Aniu,o tej godz. 21.45 żadne przedszkole na Bródnie nie jest czynne, ale pewnie uznały to za „dobrą zabawę” – Ż E N A D A..!!!

 • 21 maja 2014 o godz. 13:26

  dlaczego „teoretycznie i nie w tym przypadku”?
  – to znaczy że nie będą miały kary?
  powinny zapłacić te 25 000 to odechciało by się im żartów.

 • 21 maja 2014 o godz. 15:51

  Wszystkiemu winny jest alkohol,nie rozumiem jak było można wydać w dzielnicy tyle koncesji na jego sprzedaż???

 • 21 maja 2014 o godz. 16:53

  bo to złe kobiety były

 • 21 maja 2014 o godz. 18:01

  Nie kobiety tylko jakieś ścierwa, powinny zwrócić ludziom koszta malowania karoserii, a jeżeli nie to powinno im się mordy porysować nożem, tak aby za każdym razem kiedy spojrzą w lustro pamiętały co zrobiły !!!

 • 21 maja 2014 o godz. 20:19

  Do Marcin,dokładnie mnie to zaczyna wk***, gdzie się człowiek nie obejrzy na całej dzielnicy to alkochole24 itd.Na samej Barkocinskiej są aż trzy takie punkty oddalone od siebie kilka metrów. Powinna wejść ustawa czy coś zakazująca wydawania tylu koncesji w dzielnicy, do max 10 na całą dzielnice, a nie jak teraz.

 • 21 maja 2014 o godz. 22:28

  ja walczę z alkoholem codziennie: ja go w mordę, a on mnie o ziemię.

 • 21 maja 2014 o godz. 22:32

  Marlon, kobiety nożem po twarzy???? W twarz!!!! kurrrrrrna!!!!!

  ty chyba z pisu jesteś! wszystkich byś chciał aresztować. znalazł się jeden!

 • 22 maja 2014 o godz. 05:44

  Frustracja! Biedni ludzie w polsce…w biednej polsce gdzie tylko politycy/mafia/itp maja dobrze.

 • 22 maja 2014 o godz. 14:15

  Nie dziwię się. Buractwo najchętniej by wjechało pod samą windę. Parkingi są od parkowania, a nie podwórka.

 • 22 maja 2014 o godz. 15:16

  jedną z nich mógł być hans w przebraniu,on lubi zakładać damskie fatałaszki,a i podobno sobie wyciął to i owo,po tej całej ełrowisi

 • 22 maja 2014 o godz. 18:58

  a samochody czemu nie byly na parkingu?

 • 22 maja 2014 o godz. 19:04

  dlaczego auta parkuja na chodniku?

 • 23 maja 2014 o godz. 19:44

  W Polsce dozwolone jest parkowanie aut na chodniku. Dlaczego? Bo w Polsce szanuje sie pieszych i to nie zart. Tam gdzie w stanach bylby parking, w Polsce kladzie sie chodnik, bo w momencie gdy nie parkuje pojazd lub jest jakas impreza wygodniej chodzic pieszym.

  Poza tym Polska to bogaty kraj, bo w takich krajach jak RFN kladzie sie beton na drogi, by nie wymieniac co kilka lat „asfaltu”. Jeszcze wiecej pieniedzy wydaje sie na bzdurna kostke Bauma(sprobujcie pojezdzic po niej rowerem, czy nawet wozkiem), nawet jesli chodnik jest sprawny. W wiekszosci „bogatych” krajow w rodzaju stanow, nie kladzie sie nawet chodnika(chyba, ze czyjas prywatna posesja), ale zwyczajne plyty betonowe.

  Panie odpowiedza finansowo, a jak nie dostana pewnie wakacje w kurorcie SW(to nie zart, poczytajcie sobie medialne doniesienia, przeksztalcono podobno osrodek wakacyjny straznikow w. na w. dla kobiet).

  Poza tym wolanie o zakaz alk. 24h nic nie da. Po pierwsze to swietne miejsce do kupowania zapiekanek(tak to jeden z plusow Targowka), czy nawet zakupow, jak komus nagle zabraknie w lodowce. Za PRLu byly zakazy, godziny otwarcia i skonczylo sie to tym, ze i tak kto chcial byl pijany.

 • 26 maja 2014 o godz. 22:30

  Dlaczego teoretycznie lecz nie w tym przypadku? nie bardzo rozumiem. Przecież to całkiem duża suma łącznie te straty. A rzeczywiście maksymalnie jest 5 lat: http://www.eporady24.pl/uszkodzenie_rzeczy,pytania,6,64,6822.html myślę że wyrok powinien być adekwatny do czynu,a nie ma tu żadnego usprawiedliwienia. Zrobiły to chyba z nudów :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.