Biegasz bez sensu po parku? Oni mają pomysł

7
Share

Chcesz zacząć biegać, ale nie wiesz jak? Albo już truchtasz, ale za bardzo nie masz motywacji? To jest okazja, żeby przyspieszyć. W Parku Bródnowskim organizują otwarte treningi biegowe w otoczeniu sztuki. 

Pierwsze spotkania już w sobotę i niedzielę. Nie będzie narzucania tempa, każdy biegnie sam. Ale nie tylko dla samego biegu. Ten trening ma polegać na bieganiu i oglądaniu sztuki nowoczesnej.

Uczestnicy otwartego treningu startują indywidualnie spod Domku Herbacianego. Otrzymają tu mapki parku, na których będą zaznaczone w punktach prace artystów z Parku Rzeźby (tu mała podpowiedź). Przy każdej rzeźbie umieszczony zostanie kod, który trzeba przypisać do opisu rzeźby na mapie.

Każdy wybiera sobie sam trasę biegu, kolejność odwiedzania rzeźb jest dowolna. Meta jest pod Domkiem, na każdego kto ukończy bieg i będzie miał zaznaczone wszystkie kody, organizatorzy oczekują z poczęstunkiem i napojami.

Jeśli nie możecie w ten weekend, to nic straconego. Wydarzenie będzie miało charakter cykliczny. Będzie odbywało się w soboty od 9.00 do 12.00 i w niedziele od 9.00 do 12.00.

Więcej w wydarzeniu na Facebooku

7
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx