Tomasz Kot reklamuje plac zabaw na Zaciszu (uwaga: śmieszne!)

12
Share

Raz udaje szalonego ekologa, innym razem Bogusława Wołoszańskiego. Po co? Żeby wesprzeć wybór placu zabaw w budżecie partycypacyjnym!

 

fot. YouTube

fot. YouTube

Uważni czytelnicy targowek.info od dawna wiedzą, że Tomasz Kot, aktor znany m.in. z filmów „Skazany na Bluesa”  i „Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć”, jest mieszkańcem Zacisza i lokalnym zaciszańskim patriotą.

Teraz słynny aktor zaangażował się w naszą dzielnicę jeszcze bardziej: w internecie właśnie pojawiły się dwa żartobliwe filmiki z jego udziałem. Na jednym wciela się w zwariowanego ekologa broniącego „jedynej na świecie osiemnastolistnej koniczynki” rosnącej obok Domu Kultury Zacisze:

 

A w drugim filmiku parodiuje Bogusława Wołoszańskiego odkrywającego na zaciszańskim trawniku „Sensacje X wieku” i opisującego brutalny najazd niejakiego Dżender-Chana:

 

Kto obejrzał te filmy do końca, już wie, że w obu tych przypadkach chodzi o wsparcie dla jednego z projektów w budżecie partycypacyjnym: budowę placu zabaw obok DK Zacisze przy ulicy Blokowej (projekt nr 18 na Zaciszu). I że jest to z pewnością najzabawniejsza i najbardziej celebrycka „kampania wyborcza” w całej Warszawie.

Jak udało nam się dowiedzieć, te dwa filmy to jeszcze nie koniec: lada dzień Tomasz Kot pojawi się w jeszcze jednym filmiku promującym zaciszański plac zabaw. Tym razem wcieli się w postać zaskakująco podobną do… Mariusza Max Kolonko.

 

Głosowanie nad budżetem partycypacyjnym trwa do 30 czerwca. Szczegóły projektów zgłoszonych do budżetu partycypacyjnego na Targówku – PRZECZYTAJ TUTAJ. Gdzie i jak głosować w budżecie partycypacyjnym – PRZECZYTAJ TUTAJ.

12
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx