Tomasz Kot reklamuje plac zabaw na Zaciszu (uwaga: śmieszne!) | | targowek.info

Tomasz Kot reklamuje plac zabaw na Zaciszu (uwaga: śmieszne!)

Raz udaje szalonego ekologa, innym razem Bogusława Wołoszańskiego. Po co? Żeby wesprzeć wybór placu zabaw w budżecie partycypacyjnym!

 

fot. YouTube
fot. YouTube

Uważni czytelnicy targowek.info od dawna wiedzą, że Tomasz Kot, aktor znany m.in. z filmów „Skazany na Bluesa”  i „Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć”, jest mieszkańcem Zacisza i lokalnym zaciszańskim patriotą.

Teraz słynny aktor zaangażował się w naszą dzielnicę jeszcze bardziej: w internecie właśnie pojawiły się dwa żartobliwe filmiki z jego udziałem. Na jednym wciela się w zwariowanego ekologa broniącego „jedynej na świecie osiemnastolistnej koniczynki” rosnącej obok Domu Kultury Zacisze:

 

A w drugim filmiku parodiuje Bogusława Wołoszańskiego odkrywającego na zaciszańskim trawniku „Sensacje X wieku” i opisującego brutalny najazd niejakiego Dżender-Chana:

 

Kto obejrzał te filmy do końca, już wie, że w obu tych przypadkach chodzi o wsparcie dla jednego z projektów w budżecie partycypacyjnym: budowę placu zabaw obok DK Zacisze przy ulicy Blokowej (projekt nr 18 na Zaciszu). I że jest to z pewnością najzabawniejsza i najbardziej celebrycka „kampania wyborcza” w całej Warszawie.

Jak udało nam się dowiedzieć, te dwa filmy to jeszcze nie koniec: lada dzień Tomasz Kot pojawi się w jeszcze jednym filmiku promującym zaciszański plac zabaw. Tym razem wcieli się w postać zaskakująco podobną do… Mariusza Max Kolonko.

 

Głosowanie nad budżetem partycypacyjnym trwa do 30 czerwca. Szczegóły projektów zgłoszonych do budżetu partycypacyjnego na Targówku – PRZECZYTAJ TUTAJ. Gdzie i jak głosować w budżecie partycypacyjnym – PRZECZYTAJ TUTAJ.

PRZECZYTAJ TEŻ:

12 komentarzy na temat “Tomasz Kot reklamuje plac zabaw na Zaciszu (uwaga: śmieszne!)

 • 24 czerwca 2014 o godz. 14:07

  Super! Najfajniejsza kampania w całym wszechświecie! Niech jeszcze nagrają jak kot na gałązce siedzi. Może ktoś wezwie straż pożarna albo miejską, żeby ściągnęła kota na ziemię.

 • 24 czerwca 2014 o godz. 19:59

  Do roboty byście sie wzięli a nie myślicie jak wydać pieniądze zrabowane poprzez podatki

 • 24 czerwca 2014 o godz. 20:48

  Czy nie lepiej zrobić plac zabaw dla dzieci z dala od tej autostrady,jaką jest Radzymińska?

 • 24 czerwca 2014 o godz. 20:15

  Szkoda, że pan Tomasz Kot nie mieszka na Kamionku. Gdyby to nasze projekty mógł wesprzeć taki talent… :)

 • 25 czerwca 2014 o godz. 09:01

  Nie mam nic przeciwko, o ile pozostawione zostaną te jabłonki. Swoją drogą nawet nie zauważyłem że mam takiego sąsiada :)

 • 25 czerwca 2014 o godz. 14:08

  Świetne!Tomasz Kot to mój ulubiony aktor,mam do niego taką jakby słabość ;-)

 • 26 czerwca 2014 o godz. 11:37

  szkoda terenu pod plac zabaw,tam powinna zostać ta wolna przestrzeń na koncerty,pikniki czy inne wydarzenia związane z domem kultury

 • 27 czerwca 2014 o godz. 23:45

  Adam w tym miejscu jest i projekt na płac zabaw i na muszlę koncertową. Możesz oddać pięć głosów, więc wybrać można i to i to.
  15.
  Zaciszańska scena talentów
  Budowa sceny letniej z możliwością całorocznego wykorzystywania do celów kulturalno-edukacyjnych. Ma to być miejsce artystycznych prezentacji i spotkań mieszkańców Zacisza. Oszklona bryła połączona z DK Zacisze będzie formą połączenia sceny plenerowej wykorzystywanej do celów kulturalno-edukacyjnych i spotkań mieszkańców zainteresowanych spędzaniem wolnego czasu na rozmowach z sąsiadami i udziale w wydarzeniach kulturalnych, tj. wykłady, spotkania, prelekcje, koncerty, kabarety, czy Dni Zacisza.
  Zacisze ul. Blokowa 1
  300 000 zł

  18.
  Plac zabaw przy Domu Kultury „Zacisze”
  Budowa placu zabaw na terenie przylegającym do DK “Zacisze”. Znalazłyby się na nim sprzęty umożliwiające jednoczesną zabawę grupie około 20 dzieci. Plac byłby ogrodzony, z ławkami, koszami, żywopłotem od strony ul. Radzymińskiej. Oświetlenie pozwoliłoby na objęcie go monitoringiem, który jest zainstalowany w DK.

  “O duży, solidny plac zabaw na Zaciszu zabiegam od 2005 roku. Wysyłałem pisma, spotykałem się z radnymi, w 2006 r. zebrałem 260 podpisów pod apelem do Urzędu Dzielnicy w tej sprawie. Po paru latach powstał plac zabaw przy Sternhela, który niestety nie zaspokaja oczekiwań mieszkańców. Leży na obrzeżach Zacisza i jest wyposażony w małą ilość zabawek, które na moje oko zajmują nie więcej niż 1/5 ogrodzonego terenu. Mamy więc na razie na osiedlu plac zabaw-bubel. Pora na coś sensownego.” – opowiada Marcin Gałązka, który zgłosił ten projekt.

  Więcej: https://www.facebook.com/placezabawdlazacisza oraz https://www.facebook.com/events/316518145164479/

  Zacisze ul. Blokowa 1
  340 000 zł

 • 28 czerwca 2014 o godz. 07:47

  KINGO,właśnie nie ” wybrać można i to i to ” tylko trzeba koniecznie oddać jeden głoś na SCENĘ Zaciszańską!
  Oba projekty zgarniają całą pulę,a tylko jeden zostanie zrealizowany.Założę się,że i tak wygra plac zabaw,ludzie oddają głosy nie wiedząc nawet jak on ma wyglądać

 • 28 czerwca 2014 o godz. 10:04

  No tak, przepraszam za wprowadzenie w błąd.wlasnie doczytalam ze pula na zacisze to 340, czyli jak wygra płac zabaw to na inne projekty nawet takie, które otrzymałaby bardzo dużo głosów nie starczy już środków.

 • 29 czerwca 2014 o godz. 10:23

  plac zabaw,”wypasiony”,a po środku niego przyczepa albo poldi z „sprzedam ładny dom działkę na Zaciszu” burahahaha :-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.