Hardkorowy Koksu przyjedzie na Targówek

6
Share

Człowiek–bajceps, koneser stejków i legenda internetu w jednej osobie – słynny Robert Burneika pojawi się w sobotę w naszej dzielnicy. Nie ma lipy!

Z pochodzenia jest Litwinem, na stałe mieszka w USA, ale gwiazdą internetu został w Polsce. Umieszczane na YouTube filmy, na których Robert Burneika, lepiej znany jako „Harkorowy Koksu”, w dość niestandarowy sposób udziela porad dotyczących kulturystyki, gotowania i ogólnie całego życia stały się przebojem sieci oraz dały litewsko–amerykańsko–polskiemu kulturyście status prawdziwego, choć niestandardowego, celebryty.

Hardkorowy Koksu prywatnie bywa na Targówku nawet często (nasi czytelnicy widywali go i na siłowni i w kinie), ale teraz pojawi się tu oficjalnie. W sobotę 30 sierpnia 2014 r. wpadnie wprawdzie na krótko, ale i tak znajdzie czas na spotkanie z fanami, zdjęcia i autografy.

fot. facebook/robertburneika

fot. facebook/robertburneika

 

Robert Burneika będzie gościem specjalnym 3. urodzin Klubu Gravitan w Parku Handlowym Targówek (położonym tuż obok IKEA Targówek).

Obchody rozpoczną się w sobotę już o godzinie 9 i będą trwać do późnych godzin wieczornych. Pomiędzy godz. 9 a 12 oraz 15 a 19 o każdej pełnej godzinie instruktorzy klubu będą prowadzić bezpłatne zajęcia fitness. Dodtakowo o 9:00 i 10:00 instruktorzy zaproszą chętnych do strefy Indoor Cycling, na trening na rowerach spinningowych.  O godz. 11 zainteresowani będą mogli spróbować swoich sił w szermierce lub wziąć udział gimnastyce korekcyjno-kompensacyjnej. Z kolei o godz. 13 pod okiem doświadczonego trenera chętni będą mogli ćwiczyć judo. W samo południe klub opanują dzieci, dla których przewidziano bezpłatne zajęcia zumby, łączące taniec z aerobikiem.

Burneika pojawi się o godz. 14. Ma znaleźć czas na pozowanie do zdjęć z fanami i rozdawanie autografów. Całą urodzinową imprezę zwieńczy after party, które zacznie się o godz. 21.

 

 

6
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx