Hardkorowy Koksu przyjedzie na Targówek | | targowek.info

Hardkorowy Koksu przyjedzie na Targówek

Człowiek–bajceps, koneser stejków i legenda internetu w jednej osobie – słynny Robert Burneika pojawi się w sobotę w naszej dzielnicy. Nie ma lipy!

Z pochodzenia jest Litwinem, na stałe mieszka w USA, ale gwiazdą internetu został w Polsce. Umieszczane na YouTube filmy, na których Robert Burneika, lepiej znany jako „Harkorowy Koksu”, w dość niestandarowy sposób udziela porad dotyczących kulturystyki, gotowania i ogólnie całego życia stały się przebojem sieci oraz dały litewsko–amerykańsko–polskiemu kulturyście status prawdziwego, choć niestandardowego, celebryty.

Hardkorowy Koksu prywatnie bywa na Targówku nawet często (nasi czytelnicy widywali go i na siłowni i w kinie), ale teraz pojawi się tu oficjalnie. W sobotę 30 sierpnia 2014 r. wpadnie wprawdzie na krótko, ale i tak znajdzie czas na spotkanie z fanami, zdjęcia i autografy.

fot. facebook/robertburneika
fot. facebook/robertburneika

 

Robert Burneika będzie gościem specjalnym 3. urodzin Klubu Gravitan w Parku Handlowym Targówek (położonym tuż obok IKEA Targówek).

Obchody rozpoczną się w sobotę już o godzinie 9 i będą trwać do późnych godzin wieczornych. Pomiędzy godz. 9 a 12 oraz 15 a 19 o każdej pełnej godzinie instruktorzy klubu będą prowadzić bezpłatne zajęcia fitness. Dodtakowo o 9:00 i 10:00 instruktorzy zaproszą chętnych do strefy Indoor Cycling, na trening na rowerach spinningowych.  O godz. 11 zainteresowani będą mogli spróbować swoich sił w szermierce lub wziąć udział gimnastyce korekcyjno-kompensacyjnej. Z kolei o godz. 13 pod okiem doświadczonego trenera chętni będą mogli ćwiczyć judo. W samo południe klub opanują dzieci, dla których przewidziano bezpłatne zajęcia zumby, łączące taniec z aerobikiem.

Burneika pojawi się o godz. 14. Ma znaleźć czas na pozowanie do zdjęć z fanami i rozdawanie autografów. Całą urodzinową imprezę zwieńczy after party, które zacznie się o godz. 21.

 

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

6 komentarzy na temat “Hardkorowy Koksu przyjedzie na Targówek

 • 28 sierpnia 2014 o godz. 11:17

  Ale mi nowina.
  Będzie u nas krótko, ale i tak znajdzie czas na spotkanie z fanami, zdjęcia i autografy.
  Praktycznie co weekend można było go spotkać w kinie w CH Targówek jak chodził na filmy. I nie robił problemów jak ktoś chciał zdjęcie czy autograf.

 • 28 sierpnia 2014 o godz. 12:13

  Tak, ale wiesz to raz jest numer marketingowy, wiec on „musi” tam byc. Dla niektorych to moze byc istotne. Dwa sporo osob nie wie, ze stolica to takie miejsce gdzie mozna sie wrecz przewrocic o roznych waznych dla jednych, a mniej waznych dla drugich.

  Ciekawsze w jakich rozmiarach maja te stroje do szermierki.

 • 28 sierpnia 2014 o godz. 12:17

  a to mi wydarzenie na Targówku !!!!!

 • 28 sierpnia 2014 o godz. 16:59

  ale wiocha!

 • 28 sierpnia 2014 o godz. 18:17

  A wiecie ze jego partner tez cudownie gotuje, poezja

 • 28 sierpnia 2014 o godz. 23:27

  A kto będzie z inteligencji gościł na Targówku wiecie ? bufetowa była, miesniak tuż tuż a inteligent, artysta ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.