Co robić w weekend na Bródnie, Targówku i Zaciszu

6
Share

W tym tygodniu znów mamy kilka fajnych pomysłów na spędzenie wolnego czasu. Można wybierać między zapasami, tańcem, kościołem, a domem kultury.

 

SOBOTA

Zapasy na Targówku

W hali OSiR przy ul. Ossowskiego rozpoczynają się Drużynowe Mistrzostwa Polski juniorów w zapasach w stylu klasycznym. Zachęcamy do kibicowania drużynie SSA Legia 1926 Warszawa, w barwach której mogą pojawić się zawodnicy z Targówka. W sobotę walki od godz. 9 do 14. Potem przerwa, a o 15.30 oficjalne otwarcie mistrzostw.

Tańce w Galerii Renova

Egurrola Dance Studio zaprasza w sobotę na taneczne powitanie roku szkolnego w Galerii Renova. Od godziny 12 na mieszkańców czekać będą atrakcje – między innymi lekcje otwarte przygotowane specjalnie z myślą o dzieciach i kobietach. Poprowadzą je instruktorzy ze szkoły tańca Agustina Egurroli. W godzinach 12 – 18 zobaczymy też m.in. roztańczone pokazy mody, występ małych tancerzy z Egurrola Dance Studio, będą też konkursy dla publiczności.

NIEDZIELA

Dom Kultury Świt zaprasza

W ubiegłym tygodniu swoją ofertę prezentował DK Zacisze, w tę niedzielę na dzień otwarty zaprasza Dom Kultury Świt przy ul. Wysockiego. W godz. 10-14 można dowiedzieć się wszystkiego o programie szykowanym na ten semestr, obejrzeć zajęcia pokazowe, no i na coś się zapisać.

Festyn na Zaciszu

Naprawdę dużo atrakcji przygotowała na niedzielny piknik parafia św. Rodziny z Zacisza. Będzie m.in. pokaz cyrkowy, zagroda kucyków, spotkanie z aktorem znanym z „Rancza”, a od 19 do 22 impreza z muzyką na żywo. Szczegóły wyczytacie na plakacie:

6
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx