Co robić w weekend na Bródnie, Targówku i Zaciszu | | targowek.info

Co robić w weekend na Bródnie, Targówku i Zaciszu

W tym tygodniu znów mamy kilka fajnych pomysłów na spędzenie wolnego czasu. Można wybierać między zapasami, tańcem, kościołem, a domem kultury.

 

SOBOTA

Zapasy na Targówku

W hali OSiR przy ul. Ossowskiego rozpoczynają się Drużynowe Mistrzostwa Polski juniorów w zapasach w stylu klasycznym. Zachęcamy do kibicowania drużynie SSA Legia 1926 Warszawa, w barwach której mogą pojawić się zawodnicy z Targówka. W sobotę walki od godz. 9 do 14. Potem przerwa, a o 15.30 oficjalne otwarcie mistrzostw.

Tańce w Galerii Renova

Egurrola Dance Studio zaprasza w sobotę na taneczne powitanie roku szkolnego w Galerii Renova. Od godziny 12 na mieszkańców czekać będą atrakcje – między innymi lekcje otwarte przygotowane specjalnie z myślą o dzieciach i kobietach. Poprowadzą je instruktorzy ze szkoły tańca Agustina Egurroli. W godzinach 12 – 18 zobaczymy też m.in. roztańczone pokazy mody, występ małych tancerzy z Egurrola Dance Studio, będą też konkursy dla publiczności.

NIEDZIELA

Dom Kultury Świt zaprasza

W ubiegłym tygodniu swoją ofertę prezentował DK Zacisze, w tę niedzielę na dzień otwarty zaprasza Dom Kultury Świt przy ul. Wysockiego. W godz. 10-14 można dowiedzieć się wszystkiego o programie szykowanym na ten semestr, obejrzeć zajęcia pokazowe, no i na coś się zapisać.

Festyn na Zaciszu

Naprawdę dużo atrakcji przygotowała na niedzielny piknik parafia św. Rodziny z Zacisza. Będzie m.in. pokaz cyrkowy, zagroda kucyków, spotkanie z aktorem znanym z „Rancza”, a od 19 do 22 impreza z muzyką na żywo. Szczegóły wyczytacie na plakacie:

PRZECZYTAJ TEŻ:

6 komentarzy na temat “Co robić w weekend na Bródnie, Targówku i Zaciszu

 • 12 września 2014 o godz. 13:19

  Kto robił ten plakat? Gość wygląda jakby to miał być jego nekrolog…

 • 12 września 2014 o godz. 13:44

  dobrze wygląda. Nie jakiś głupkowaty, sztuczny, pusty uśmiech, tylko normalna zamyślona twarz

 • 12 września 2014 o godz. 14:55

  ten plakat to masakra,wygląda jak pożyczka chwilówka albo rolety żaluzje,wpadnę na darmowe żarcie,wezmę coś w pojemniki,będę miał papu na tydzień

 • 12 września 2014 o godz. 16:11

  E,tam…na skwer Wiecha przyjdźcie.W każdy wieczór,nie tylko weekendowy,trwa tam nieustająca impreza!Po zaopatrzenie blisko-na Mokrą,toalety dostępne wszędzie bo pod każdym krzakiem i drzewem-i za darmo! Fajnie jest,można pośpiewać pokrzyczeć,wykąpać się w fontannie,wytarzać w psich gównach na trawniku.Ognisko można zrobić-nawet nie trzeba rąbać drzew,wystarczą ławki drewniane.Straż Miejska nie przeszkadza,bo stoją znaki,żeby po parku samochodami nie jeździć-a oni przestrzegają prawa.Monitoring nie działa,spokojnie.Nikt się czepiał nie będzie :D

 • 12 września 2014 o godz. 17:24

  Owe kucyki to dla nas słoików z Wyspowej? A wieprz też będzie?

 • 14 września 2014 o godz. 08:41

  Ksiądz proboszcz z parafii św.Rodziny na Zaciszu serdecznie zaprasza na piknik dla parafian :-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.