Krystyna Prońko startuje w wyborach w naszym okręgu | | targowek.info

Krystyna Prońko startuje w wyborach w naszym okręgu

Ale nie dajcie się nabrać. Wcale nie mieszka na Targówku. Reprezentuje wyborców, z którymi mamy zupełnie różne interesy. 

Media obiegła wiadomość, że Platforma Obywatelska przygotowała już listy kandydatów na listopadowe wybory samorządowe. Z przecieków prasowych wynika, że rządząca partia nie chce wiele zmieniać i stawia na obecnych radnych. Pełne listy poznamy w weekend, a wszystkich kandydatów (nie tylko z PO) opiszemy jeszcze na targowek.info

Na razie wiadomo, że nowym nazwiskiem na liście Platformy ma być Krystyna Prońko. Starszym czytelnikom piosenkarki przedstawiać nie trzeba, młodszym pomoże ten filmik:

Krystyna Prońko podczas koncertu w Gorzowie / fot. Piotr Drabik / Wikimedia Commons CC BY 2.0
Krystyna Prońko podczas koncertu w Gorzowie / fot. Piotr Drabik / Wikimedia Commons CC BY 2.0

Piosenkarka ma kandydować z naszego okręgu wyborczego. TVN Warszawa krzyczy już nawet w tytule, że „Krystyna Prońko wystartuje z Targówka”. To duże uproszczenie mogące wprowadzać w błąd.

Pech naszej dzielnicy polega na tym, że wrzucono nas do jednego okręgu wyborczego z tak odległymi dzielnicami jak Wawer, Rembertów czy Wesoła. Krystyna Prońko pochodzi z Gorzowa, a od 12 lat mieszka w Wesołej i to w najdalszej jej części – w Starej Miłosnej. Swoje przywiązanie do tego osiedla podkreślała w wywiadach dla lokalnej prasy.  Jeśli zostanie więc radną, będzie reprezentowała swoich sąsiadów.

A Targówek ze Starą Miłosną ma wspólnego naprawdę niewiele, a wręcz ma różne interesy. Tam co jakiś czas pojawiają się protesty przeciwko wschodniej obwodnicy Warszawy, która dla nas byłaby wybawieniem i odciążeniem Trasy Toruńskiej czy Radzymińskiej. Co zatem kandydatka na radną sądzi o budowie obwodnicy?

Ja wiedziałam o tej inwestycji, mnie osobiście to nie przeszkadza. Miałam nawet taki czas, że ta droga byłaby dla mnie wygodna, ale w tej chwili jest mi wszystko jedno, czy powstanie czy nie

– to wypowiedź Krystyny Prońko udzielona lokalnemu serwisowi wesola-gazeta.pl w 2011 roku. Jeśli okaże się, że od tego czasu zmieniła zdanie, na pewno Was poinformujemy.

Na razie czekamy na kandydatów, którym sprawy Targówka nie będą obojętne.

PRZECZYTAJ TEŻ:

39 komentarzy na temat “Krystyna Prońko startuje w wyborach w naszym okręgu

 • 9 września 2014 o godz. 09:33

  „ale w tej chwili jest mi wszystko jedno, czy powstanie czy nie” – ona nie zmieni zdania, bo zdania nie ma.

 • 9 września 2014 o godz. 08:08

  Urodzilam się na Ochocie ,cale dorosle życie spędzilam na Pradze ,dlatego sprawy Targowka nie są mi obce .

 • 9 września 2014 o godz. 10:36

  To metody typowe dla PO- odwracanie uwagi od stanu państwa, złodziejstwa, tego, że jest 1500 karetek na 1700 limuzyn urzędniczych, braku armii- na rzecz mamienia naiwnego ludu igrzyskami. Lemingi i tak zagłosują, choćby kandydatem na Targówku był marsjanin, bo kierują się ślepym instynktem posłuszeństwa bufetowi. Obecni radni PO też robią igrzyska, joga, rowerki, pozowanie na facebooku, konkrety blisko zera.

 • 9 września 2014 o godz. 11:48

  OLAĆ-widać z uwagą śledzisz wszystko,co dzieje się na Targówku,te jogi pikniki nie dają ci spać,ślęczysz całymi daniami przed monitorem i hejtujesz po forach,zawiść i żółć zalewa cię od stóp do pustej głowy.W końcu ktoś napisze kto ty jesteś,co tobą kieruje i się ośmieszysz przed wszystkim.I będzie przykro.Właśnie tacy ludzie jak ty niszczą ten kraj.Także fakulec dla ciebie za wszystkie dotychczasowe hejty.

  Krystyna Prońko WCALE nie mieszka na Targówku,ale mieszka w NASZYM OKRĘGU

  Krystyna Prońko będzie kandydatką do RADY WARSZAWY! z OKRĘGU nr 7 (Targówek, Rembertów, Wawer, Wesoła)

  To dobra kandydatka,mieszka w naszym okręgu,i choć nie w naszej dzielnicy,to i tak zagłosuję na nią.Mam gdzieś czy startuje z list PO czy innego stada.Jest niezależna finansowo,ma majątek,ma znajomości,nie idzie tam tylko po pieniądze,pomaga mieszkańcom Wesołej od lat.Jeśli wygra,będzie dobrze reprezentować również Targówek,tego jestem pewien.Wole ją jak emerytowane panie nauczycielki z podstawówek,lokalnych społeczników plączących się tu i tam „nicnieumim to zostanę radnym” czy szczerzące się wciąż te same gęby na facebooku,wielce radosne po każdym puszczonym bąku.Albo towarzystwa wzajemnej adoracji skupione na rozwiązywaniu problemów dzielnicy przy kawce i slajdach.Pozoranci.Mojego głosu nie dostaniecie,nie ma mowy.

  Polityka,szczególnie ta lokalna,potrzebuje ludzi mądrych,solidnie wykształconych,z sukcesami w życiu zawodowym.
  Tylko że tacy W OGÓLE NIE CHCĄ BYĆ RADNYMI! :-)
  Pomyślcie nad tym.

  Byli prezydenci i premierzy w Polsce,ministrowie: bez matury,dobrych studiów,znajomości języków czy chociaż konkretnej kariery zawodowej.Tak wybieramy,taką Polskę mamy.

 • 9 września 2014 o godz. 13:36

  @Krzysztof. Zapoznaj się z ludźmi z WarszawaSpołeczna.pl Są tam ludzie młodzi trzydziestoparolatkowie, którzy mają już dość polityki i obsadzania ludzi z klucza partyjnego. Przyjdź na spotkanie jutro o 18:oo na róg Rembielińska/Bartnicza.
  „Nic się nie zmienia od na dupie siedzenia” i narzekania.

 • 9 września 2014 o godz. 14:35

  E TAM! GLOSUJ NA ZYLETE!!!

 • 9 września 2014 o godz. 14:48

  @Krzysztof. Co Ty klepiesz? Jak osoba z innej dzielnicy może nas reprezentować? Z jakiej racji ma się interesować losami Targówka? Jakie doświadczenie może mieć piosenkarka niezbędne do pełnienia mandatu radnego? Wystawili ją, bo jest znana. Tani chwyt wyborczy obliczony na nachapanie głosów i tyle.

 • 9 września 2014 o godz. 15:44

  abc to ty klepiesz,a prezydent z budy ruskiej cię reprezentuje? a tusk ze szczecina?pani krystyna nie jest celebrytka,jest znana ale po primo b.inteligentna a po drugie ma doświadczenie

 • 9 września 2014 o godz. 16:02

  glosuj na mnie

 • 9 września 2014 o godz. 16:34

  Nie zawsze człowiek z dyplomem wyższej uczelni jest człowiekiem inteligentnym.Dyplom można bez problemu kupić,a inteligencji i talentu się nie kupi za żadne pieniądze.Życia nie oszukasz.
  Jak doskonale widać na przykładzie Pana Premiera Donalda Tuska,alby coś osiągnąć w życiu wystarczy być mądrym człowiekiem.Wszyscy powinniśmy być dumni z jego wyboru na szefa Rady Europejskiej.To wielki zaszczyt dla nas wszystkich i ogrom radości,pokażmy,że potrafimy jeszcze razem cieszyć się z wielkiego sukcesu naszego rodaka.

 • 9 września 2014 o godz. 16:40

  Cenię i szanuję Panią Krystynę,fajna babka,pamiętam jak byłam mała to moja mama nuciła sobie pod nosem jesteś lekiem na całe zło zawsze zmywając po obiedzie :)

 • 9 września 2014 o godz. 16:57

  Głosujcie na ludzi z naszej dzielnicy. Niezależnych. Głosując na kandydata wystawionego przez jakąś partię głosujecie na osobę przypadkową z punktu widzenia interesu i dobra Targówka. Dana partia chce po prostu obsadzić jak najwięcej stołków swoimi ludźmi. Jest większe prawdopodobieństwo, że wygra ktoś znany z innej dzielnicy niż mniej znany jakiś lokalny, aktywny społecznie mieszkaniec. Ta pani niech raczej śpiewa, bo z Targówkiem nie ma nic wspólnego.

 • 9 września 2014 o godz. 18:02

  NIEZALEŻNY KANDYDAT TO
  JA.
  SWOJE DANE UJAWNIĘ WKRÓTCE.
  1. NIGDY NIE NALEŻAŁEM DO PEŁO, SLD, PSL, UW…PZPR, NAWET DO PIS-U.
  2. NIGDY NIE NALEŻAŁEM DO JAKIEJKOLWIEK PARTII.
  3. 18 LAT RZĄDÓW PEŁO, SLD, PSL, UW… I 3 LATA RZĄDÓW PIS-U W WARSZAWIE (CO PRAWDA CI AKURAT NIE MIELI WIĘKSZOŚCI W RADZIE MIASTA, TYLKO PREZYDENTA, WIĘC ODPOWIEDZIALNOŚĆ POŁOWICZNA)SPRAWIŁO, ZE TYLKO KANDYDACI BEZPARTYJNI – CO NIGDY NIE BYLI W ŻADNEJ PARTII – SA WIARYGODNI. CZYLI JA.
  4. JESTEM WIARYGODNY – PO KILKU LATACH RZĄDZENIA NIE BĘDĘ UPOMINAŁ SIĘ O AZYL W BRUXELI.

  A OTO MÓJ PROGRAM DLA TARGÓWKA:
  1. TRAMWAJ OD RONDA ŻABA DO BIAŁOŁĘKI ULICAMI ŚW WINCENTEGO I GŁĘBOCKĄ.
  2. METRO PRZEZ BRÓDNO DO BIAŁOŁĘKI – NIE MA POWODÓW, BY STACJA KOŃCOWA Z PARKINGAMI DLA SAMOCHODÓW MIESZKAŃCÓW DZIELNIC OBRZEŻNYCH BYŁY W CENTRUM BRÓDNA – TAKI POMYSŁ MOZE MIEC TYLKO KOBIETA, CO NAWET KOTLETÓW SMAŻYC NIE UMIE.
  3. DO CZASU WYBUDOWANIA LINII TRAMWAJOWEJ NA WINCENTEGO, ORAZ DO CZASU JEJ POSZERZENIA – W GODZINACH SZCZYTU ULICA BĘDZIE OTWARTA TYLKO DLA AUTOBUSÓW. – SORRY, TAKIE MIELIŚMY RZĄDY PRZEZ 8 LAT, ZE MODERNIZACJE TEJ KLUCZOWEJ ULICY ZANIEDBALI.
  4. 100% ODPOWIEDZIALNOŚCI URZĘDNIKÓW ZA PODEJMOWANE DECYZJE. BĘDĄ ODPOWIADAĆ WŁASNYM MAJĄTKIEM, A NIE UCIEKAĆ DO BRUXELI.
  5. WYRZUCENIE WRZODU – NAROŚLI POCIOTKÓW Z PEŁO, CO SIEDZĄ PO URZĘDACH I WIATRY PUSZCZAJĄ W KRZESŁA, TO JEDYNE ICH ZAJĘCIE + MODEROWANIE STRONY TARGÓWEK INFO – NIC INNEGO NIE UMIĄ, A CO PONIEKTÓRZY NAWET NIE UMIEJĄ.
  6. URZECZYWISTNIENIE HASŁA: BURMISTRZ PRZODEM DO MIESZKAŃCÓW. CZYLI CO TYGODNIOWE SOBOTNIE SPOTKANIA BURMISTRZA Z MIESZKAŃCAMI W PARKU BRÓDNOWSKIM NA MOSTKU.
  7. OTWARCIE – UDOSTĘPNIENIE RESTAURACJI W RATUSZU DLA NAJBIEDNIEJSZYCH W DZIELNICY – ZAMIAST 50 ZŁ DLA TATUSIA NA WÓDKĘ, BĘDĄ OBIADY DLA CÓRKI I SYNA.
  8. LIKWIDACJA WSZYSTKICH SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH W RATUSZU. KOMUNIKACJA MIEJSKA MA DZIAŁAĆ TAK, BY PAN JEDEN Z PANIĄ DRUGĄ DO PRACY JEŹDZILI ZETKOMEM.

  pozostałe punkty przedstawię wkrótce.
  jako że wiem, ze mój program będzie kasowany, proszę go kopiować i rozsyłać sąsiadom i znajomym.

 • 9 września 2014 o godz. 18:18

  do @Niezależny-przypomnę ci wszystkie wpisy jakich dokonałeś na przestrzeni miesięcy na forach pod różnymi nickami,w tysiącu wątków,to trochę zzieleniejesz ze wstydu i ochłoniesz

 • 9 września 2014 o godz. 18:36

  Rada miasta to nie rada dzielnicy.Nie każdy kuma,rozumiem,braki w edukacji.Stawiają na osobę znaną i ich sprawa.Udział celebrytów w kampanii do PE wyszedł partiom bokiem,ale trudno nazwać Panią Krystynę Prońko celebrytką,mało jej w tv i necie.Dla mnie w sumie ok.

 • 9 września 2014 o godz. 20:38

  do @Niezalezy:

  skad masz czas?

 • 9 września 2014 o godz. 21:56

  Niezależny tym programem głosów za dużo nie dostaniesz, mojego na pewno nie.

  Chciałbym zobaczyć jak pewnego mroźnego dnia na mostku opowiadasz o swoich osiągnięciach. Mówiąc skąd bierzesz środki na metro i tramwaj, prawie się dublujący, i na te autobusy, które będą wozić tych co nie będą potrafili latać swoimi autami nad zamkniętymi ulicami. Jeśli będzie metro na Białołękę to i Bródno skorzysta i Targówek, ale pchać tam też tramwaj to lekka rozrzutność.
  Punkt 7 mogę poprzeć jedynie.
  A wiarygodny to nie znaczy, że bez ambicji. Jesteśmy w EU więc Bruksela nie może kojarzyć się z czymś złym. Wiesz, apetyt rośnie w miarę jedzenia, a zazdrość jest złym doradcą.

 • 9 września 2014 o godz. 22:10

  Prawda jest taka,że wszystkie ciapy,które nie miały szans na koryto przez partyjną oborę,zawiązują komitety społeczne,lokalne,mieszkańców itd,bo bycie radnym to łatwe pieniądze i lekka praca,szczególnie kiedy robić się nie chce.
  Pan Krzysztof napisał jakże mądre słowa które przypomnę:
  „Polityka,szczególnie ta lokalna,potrzebuje ludzi mądrych,solidnie wykształconych,z sukcesami w życiu zawodowym.
  Tylko że tacy W OGÓLE NIE CHCĄ BYĆ RADNYMI! :-)
  Pomyślcie nad tym.”

 • 9 września 2014 o godz. 22:42

  @ Tomek,

  wiesz, ten niezależny jedzie mi skrzyżowaniem upr z ruchem palikota, ale nie masz racji z tą Brukselą. Jestesmy w Unii, placimy składki, budujemy drogi i autostrady za pieniadze pożyczone z zachodnich banków. Dzieki dofinansowaniu z UE mozemy oddawac odsetki za te pożyczki, ale też nie robił bym papieżem Donka – z operetkowej funkcji pana Donalda mozna sie tylko smiac. Ja sie na nim zawiodłem – jako wierny członek i działacz Platformy. On wygryzł wszystkich znaczących i inteligentnych: Płażyńskiego, Rokitę, Olechowskiego, Religę, Gilowską, itd… rozpiżył wszystko i spieprza do Brukseli zostawiając nas, którzy naklejalismy jego plakaty na przystankach za czasow komucha millera, nas wiernych z najwierniejszych zostawił z zaprzeproszeniem Kopacz.

 • 9 września 2014 o godz. 22:57

  Dofinansowanie z UE? Przecież to należne nam pieniądze za zniszczenia i grabieże wojenne niemiec, dotychczas nie zwrócone.
  @ Zawada: trochę godności osobistej, bo oczy bolą od takiej nachalnej propagandy, rudy uciekł za granicę, zniszczył wszystko, zostawił wszystkich i zaśmiewa się w kułak, że będzie zarabiał więcej niż angela jego druga mama.

 • 9 września 2014 o godz. 23:10

  Panie Tomku,radzę olewać takie wpisy,czyli inaczej ignorować. Moderatorzy nie panują nad treściami wpisów jak widać od miesięcy.Wolność słowa na pewno tak nie wygląda.Artykuł o jednym,a pod artykułem wpisy oszołomów nie wiadomo o czym,wzajemne obrażanie,lżenie z Premiera i Prezydenta,ale tym już się zajmą odpowiednie instytucje.

 • 10 września 2014 o godz. 10:27

  Witam. Jestem kandydatem z opcji „jedynej słusznej partii”. Niczego nie obiecuję ponieważ nie jestem populistą. Nie muszą niczego obiecywać wyborcom, gdyż i tak zostanę wybrany. Wyborcy na mnie zagłosują, bo potrafię niezbicie udowodnić, że moi oponenci z innych partii lub niezależni i tak nie będą w stanie niczego w dzielnicy zmienić. Skoro nie można niczego w dzielnicy zmienić, to po co zmieniać władzę na populistów? Lepsza uczciwa władza, która niczego nie obiecuje i nic nie robi niż władza „obiecajdów”. Nie będzie metra, nie będzie tramwaju, nie będzie dróg. Niczego nie będzie.

 • 10 września 2014 o godz. 11:41

  Najwięcej do powiedzenia mają zawsze ci,którzy g.wiedzą.Nie będzie nigdy normalności w kraju,w którym większość ludzi jest ma zaburzenia psychiczne.Czytam i czytam,i wyjść ze zdziwienia nie mogę.Takie komentarze,taki poziom tylko tutaj.

 • 10 września 2014 o godz. 16:51

  Pronko urodzila sie w Gorzowie. to co robi w Warszawie? Czemu nie kandyduje w Gorzowie?

 • 10 września 2014 o godz. 20:41

  Panie ZAWADA – patrząc po profilach na np. Facebook-u nie wszyscy nasi radni PO są zadowoleni z wyboru Donalda Tuska. A jak mantra klepią w TV – jesteśmy jednością. BU HA HA. Pic na wodę fotomontaż. Taka sama lipa jak to że będzie druga nitka św. Wincentego. Tylko ciekawe kto nas w bambuko robi. Niby z HGW dogadane było a pominęła ten wątek przedstawiając plany inwestycyjne na najbliższe lata. Porozumienia HGW nie podpisywała. Ciekawi mnie czy NT został wykołowany, a to znaczy że jest nie skuteczny. Czy może PO i NT nam chciało zamydlić oczy. Z innej beczki: połączyli w jeden okręg targówek z dzielnicami które nie są koło siebie – lipa. To jakiś cud, że kobiecie z Wawra blisko jest Targówek. Nic tylko wziąć koło i walić się w czoło. Show ala radio Erewań.

 • 10 września 2014 o godz. 22:23

  Odejdę od Targówka i powiem tylko, że osobiście Bruksela nie kojarzy mi się z Donaldem Tuskiem.

 • 10 września 2014 o godz. 23:05

  Krzysztof dobrym adwokatem tej zgrai ta ripostwa to piana na…. nie wysilaj się nie jesteś tak dobrym aby odeprzeć zasadnych argumentów. Jesteś jednak dobrym i zdesperowanym adwokatem,życzę powodzenia.

 • 10 września 2014 o godz. 23:15

  Nestety pyszałek okazał się pozornie pyszałkiem tak misternie konsultowana destrukacja Polski jest faktem,pole do popisu pozostawiono moż sche…nie a może innej postaci tego niewiarygodnie pustego środowiska.Ględzenie o nowym rozdaniu i nowej ofercie Platformy to pieśń pogrzebna.Lider zostawił po sobie ruinę i nic z tego niestety nie da się ulepić.

 • 10 września 2014 o godz. 23:35

  Te czerowne rekaiczki aż do łokci sprawiję odczucie że ta Pani jest osobą katem naszych nadziej i takie kreowanie się publicznie jest bardo argesywnym aktem kreowania postaci.Repertuar to fatalna wizja rzeczywistości,zawsze odbierałe tą twórczość jak coś co nie powinno mieć miejsca ale jednak trwało widocznie sposoging miał duży wpływ na tworzenie nowej niby awangardy.Takie genialne talety najlepiej jak pozostaną w swoim środowisku albowiem w nowej postaci niestety potrzebne są konkretne kwalifikacje. Jechanie przez obecnych sponsorów na nazwisku niestety jest śmieszne,ale cóż tonący brzytwy się chwyta

 • 11 września 2014 o godz. 01:18

  i to jest wlasnie problem dzielnic z ktorymi samorzadowiec nie ma zadnego zwiazku po jakiego filipa ona sie pcha do polityki

 • 11 września 2014 o godz. 05:48

  po kasę i jako figurantka peło

 • 11 września 2014 o godz. 06:41

  Pani GOSIU. To, że Pani mama nuciła jej piosenkę nie oznacza, że Krystyna Prońko jest odpowiednią osobą na radną. Bardzo ciekawe kryterium wyboru. A potem wylewane są żale na forach, że ten zły a tamta niedobra. Jak ona nie ma zdania w takich sprawach jak powstanie obwodnicy to po kiego grzyba pcha się do Rady Warszawy.

  Piszecie, że ktoś jest ok bo jest ładny, bo czyjąś piosenkę mama nuciła zmywając naczynia… reszty sami się domyślcie co można o tym sądzić #$@%@$@%

 • 11 września 2014 o godz. 08:06

  Mówi się „w Starej Miłośnie”, szanowni redaktorzy.

 • 11 września 2014 o godz. 08:56

  do Anonim napisał(a):11 wrz 2014 06:41; lepszy „niezależny,bez pieniędzy”pan Ziutek zza ściany,szukający łatwych paru złotych,prawda?Nie dajcie się robić w konia pieniaczom i krzykaczom,naobiecują wam a i tak nic nie zrobią

 • 11 września 2014 o godz. 10:35

  Przeczytałem o połączeniu Targówka z Wawrem, Wesołą, Rembertowem i zacząłem się zastanawiać: WHY? Popatrzyłem tu i tam, w takie sondaże i owakie. Wychodzi, że HGW ma niewielkie ale ma szanse na wygranie z Sasinem. Inaczej ma się sytuacja z radnymi dzielnic i miasta. Tam gdzie tak dziwnie połączono obszary PO dostaje w plecy i przy wygranej HGW w radach może rządzić PIS. Co to oznacza dla HGW to się domyślacie, ale zerknijcie też w oświadczenia majątkowe. Jakie kredyty zostały wzięte po 2007r. i gdzie zatrudnieni są nasi rajcy. To może sporo wyjaśnić. Ale czy ich zdolność kredytowa powinna (bo niestety chyba tylko o to chodzi) powinna być najistotniejsza dla Warszawy i dzielnic? Popatrzcie jaka kasa jest ładowana np. w Bemowo a jaka w Targówek. Ostatnio PO przypomniała sobie, że w granicach Warszawy jest coś takiego jak Praga. Ale ich oświeciło :( będzie gaz w mieszkaniach, będą inwestycje komunalne, ot wielkie LOVE. SIEDEM lat im zajęło, żeby w przed wyborczych gruszkach na wierzbie przypomnieć sobie o nas. Jak powiedziała o tym co jest dla niej najważniejsze, przyszła premier Kopacz: partia, Polska…… ciekawa kolejność

 • 13 września 2014 o godz. 16:25

  do niezaleznego antydusk

  z niecierpliwościa czekam na twoje imie i nazwisko sprawdze cie jaki jestes niezależny internet wszystko powie

 • 13 września 2014 o godz. 16:52

  Kasa sie skonczyla to gdzies sie trzeba wcisnac i siorpac kase za nic robienie.

 • 14 września 2014 o godz. 08:34

  do kunks: słuchaj,on jest uzależniony od pisania głupot i obrażania wszystkich,ja też czekam,mam kolekcję jego wpisów z forum

 • 21 września 2014 o godz. 17:31

  Ja też na niego czekam. Umówiłem się z nim kiedyś na mostku w parku. Miał przyjść z kwiatami. Opowiadał czułe słówka. A jak przyszło co do czego, o nie przyszedł. Kłamał tak jak Donald z Kopacz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.