Najlepszy dzielnicowy Warszawy pracuje na Bródnie

14
Share

W policyjnych zawodach „Dzielnicowy Roku” st. asp. Artur Rączkowski pokonał wszystkich stołecznych konkurentów. Cieszymy się?

Najlepszy dzielnicowy w Warszawie: st. asp. Artur Rączkowski / fot. policja

Celem zawodów„Dzielnicowy Roku” jest poszerzanie wiedzy policjantów oraz doskonalenie ich umiejętności praktycznych. Rozgrana w komendzie stołecznej walka o tytuł toczyła się w trzech konkurencjach: test wiedzy zawodowej, analiza dokumentu, symulacja przyjęcia interesanta.

Policjanci – dzielnicowi musieli wykazać się wiedzą teoretyczną oraz umiejętnościami praktycznymi. W zawodach udział wzięło 32 dzielnicowych z całego miasta, rywalizacja była ponoć bardzo zacięta – ale ostatecznie w klasyfikacji najlepszego dzielnicowego miasta stołecznego Warszawy bezkonkurencyjny okazał się st.asp. Artur Rączkowski, na co dzień pracujący w komisariacie przy ul. Motyckiej na Targówku, a mający w swoim rewirze m.in. ulice Suwalską i Toruńską na Bródnie.

Nie jesteśmy wprawdzie pewni, jak sukces w wewnętrznym konkursie przekłada się na realną pracę i osiągnięcia w terenie, ale i tak miło, że najlepszy w całej Warszawie okazał się nasz policjant, a nie cudzy :)

 

Znajdź swojego dzielnicowego na Bródnie, Targówku i Zaciszu

14
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx