Od dziś nie ma Reala w M1. W czwartek otwarcie Auchan

21
Share

Oczekiwana zmiana miejsc na granicy Targówka.

To się musiało stać – w 2012 roku międzynarodowa Groupe Auchan kupiła od równie międzynarodowej Grupy Metro jej wszystkie hipermarkety działające pod nazwą „Real” w Polsce, Rumunii, Rosji oraz na Ukrainie. W styczniu br. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał zgodę na tę transakcję na terenie Polski.

Te światowe interesy mają swój realny, nomen omen, skutek w naszej okolicy. W niedzielę wieczorem ostatecznie został zamknięty market Real w centrum handlowym M1 położonym na granicy Warszawy i Marek (tuż obok Ikea Targówek). Zmiany w sklepie trwały przez całe wakacje, a teraz przez najbliższe trzy dni (zamknięte dla klientów) nastąpi finalna transformacja.

Ostatecznie w czwartek 11 września o godz. 10:00 na miejscu niedawnego Reala nastąpi oficjalne otwarcie sklepu Auchan Marki. Dla zwykłych klientów oznacza to niewielkie zmiany w asortymencie, duże zmiany w rozmieszczeniu towaru na półkach, a także zastąpienie kart lojalnościowych Payback kartami Skarbonka.

centrum handlowe marki

Okres przejściowy: napis „Real” już zniknął z budynku M1, ale wciąż powiewa na flagach /fot. targowek.info

 

Przez tych kilka dni nie zrobicie supermarketowych zakupów w M1, ale za to możecie tam pójść do narodowego włoskiego cyrku Medrano. Biały cyrkowy namiot rozstawił się kilka dni temu na parkingu między M1 a Burger Kingiem i kusi występami z udziałem m.in. słoni, wielbłądów, żyraf, lam, akrobatów, żonglerów i motocyklistów w „kuli śmierci”. Ostatnie przedstawienia w poniedziałek i wtorek o godz. 18 (bilety od 25 do 90 zł).

21
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx