Znów zamkną Ziemowita i Klukowską | | targowek.info

Znów zamkną Ziemowita i Klukowską

Jest nadzieja, że to ostatni raz – nowa nawierzchnia ma zakończyć długą inwestycję wodociągowców.

Ulica księcia Ziemowita pusta jest tylko w niedzielę / fot. Targowek.to
Ulica Księcia Ziemowita / fot. archiwum targowek.info

W weekend, od piątku 19 września od godz. 22.00 do poniedziałku 22 września do godz. 4.00, zamknięte dla ruchu będą ulice Księcia Ziemowita i Swojska pomiędzy ul. Klementowicką a Klukowską. Na zamkniętym dla ruchu odcinku ulic wymieniana będzie nawierzchnia jezdni po zakończeniu budowy kolektora ściekowego przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.

Ominąć zamknięty odcinek można ul. Przecławską.

W związku z całkowitym zamknięciem dla ruchu ciągu ulic Ks. Ziemowita i Swojskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Klementowicką do skrzyżowania z ul. Klukowską na weekend ulegnie zmianie trasa linii 170:

w kierunku PKP Zacisze: RONDO STARZYŃSKIEGO – … – Ks. Ziemowita – Rozwadowskiego – Przecławska – Zamkowa – … – PKP ZACISZE-WILNO;

w kierunku Rondo Starzyńskiego: PKP ZACISZE-WILNO – … – Zamkowa –Przecławska – Rozwadowskiego – Ks. Ziemowita – … – RONDO STARZYŃSKIEGO;

w kursach wariantowych w kierunku PKP Zacisze –Wilno z podjazdem do przystanku ELSNERÓW: RONDO STARZYŃSKIEGO – … – Ks. Ziemowita – Rozwadowskiego – Przecławska – Klukowska – Swojska – … – ELSNERÓW – … – PKP ZACISZE WILNO.

Formalnie zakończenie inwestycji wodociągowców planowane jest na 1 grudnia 2014 – jest jednak nadzieja, że kolejne prace nie będą już powodowały zamykania ulic. Choć zagwarantować tego nie możemy.

PRZECZYTAJ TEŻ:

6 komentarzy na temat “Znów zamkną Ziemowita i Klukowską

 • 19 września 2014 o godz. 11:22

  No i git, nowa nawierzchnia!

 • 19 września 2014 o godz. 22:52

  NIEZALEŻNY KANDYDAT TO
  JA.
  SWOJE DANE UJAWNIĘ WKRÓTCE.
  1. NIGDY NIE NALEŻAŁEM DO PEŁO, SLD, PSL, UW…PZPR, NAWET DO PIS-U.
  2. NIGDY NIE NALEŻAŁEM DO JAKIEJKOLWIEK PARTII.
  3. 18 LAT RZĄDÓW PEŁO, SLD, PSL, UW… I 3 LATA RZĄDÓW PIS-U W WARSZAWIE (CO PRAWDA CI AKURAT NIE MIELI WIĘKSZOŚCI W RADZIE MIASTA, TYLKO PREZYDENTA, WIĘC ODPOWIEDZIALNOŚĆ POŁOWICZNA)SPRAWIŁO, ZE TYLKO KANDYDACI BEZPARTYJNI – CO NIGDY NIE BYLI W ŻADNEJ PARTII – SA WIARYGODNI. CZYLI JA.
  4. JESTEM WIARYGODNY – PO KILKU LATACH RZĄDZENIA NIE BĘDĘ UPOMINAŁ SIĘ O AZYL W BRUXELI.

  A OTO MÓJ PROGRAM DLA TARGÓWKA:
  1. TRAMWAJ OD RONDA ŻABA DO BIAŁOŁĘKI ULICAMI ŚW WINCENTEGO I GŁĘBOCKĄ.
  2. METRO PRZEZ BRÓDNO DO BIAŁOŁĘKI – NIE MA POWODÓW, BY STACJA KOŃCOWA Z PARKINGAMI DLA SAMOCHODÓW MIESZKAŃCÓW DZIELNIC OBRZEŻNYCH BYŁY W CENTRUM BRÓDNA – TAKI POMYSŁ MOZE MIEC TYLKO KOBIETA, CO NAWET KOTLETÓW SMAŻYC NIE UMIE.
  3. DO CZASU WYBUDOWANIA LINII TRAMWAJOWEJ NA WINCENTEGO, ORAZ DO CZASU JEJ POSZERZENIA – W GODZINACH SZCZYTU ULICA BĘDZIE OTWARTA TYLKO DLA AUTOBUSÓW. – SORRY, TAKIE MIELIŚMY RZĄDY PRZEZ 8 LAT, ZE MODERNIZACJE TEJ KLUCZOWEJ ULICY ZANIEDBALI.
  4. 100% ODPOWIEDZIALNOŚCI URZĘDNIKÓW ZA PODEJMOWANE DECYZJE. BĘDĄ ODPOWIADAĆ WŁASNYM MAJĄTKIEM, A NIE UCIEKAĆ DO BRUXELI.
  5. WYRZUCENIE WRZODU – NAROŚLI POCIOTKÓW Z PEŁO, CO SIEDZĄ PO URZĘDACH I WIATRY PUSZCZAJĄ W KRZESŁA, TO JEDYNE ICH ZAJĘCIE + MODEROWANIE STRONY TARGÓWEK INFO – NIC INNEGO NIE UMIĄ, A CO PONIEKTÓRZY NAWET NIE UMIEJĄ.
  6. URZECZYWISTNIENIE HASŁA: BURMISTRZ PRZODEM DO MIESZKAŃCÓW. CZYLI CO TYGODNIOWE SOBOTNIE SPOTKANIA BURMISTRZA Z MIESZKAŃCAMI W PARKU BRÓDNOWSKIM NA MOSTKU. BURMISTRZ JAK SIE BOI, MOZE BYĆ Z OCHRONIARZAMI.
  7. OTWARCIE – UDOSTĘPNIENIE RESTAURACJI W RATUSZU DLA NAJBIEDNIEJSZYCH W DZIELNICY – ZAMIAST 50 ZŁ DLA TATUSIA NA WÓDKĘ, BĘDĄ OBIADY DLA CÓRKI I SYNA.
  8. LIKWIDACJA WSZYSTKICH SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH W RATUSZU. KOMUNIKACJA MIEJSKA MA DZIAŁAĆ TAK, BY PAN JEDEN Z PANIĄ DRUGĄ DO PRACY JEŹDZILI ZETKOMEM.
  9. JEŚLI W AUTOBUSACH BĘDZIE TŁOK, URZĘDNIKÓW PRZESADZĘ NA ROWERY. NAWET ZIMĄ.
  10. LIKWIDACJA ZAKAZU SPOŻYWANIA ALKOHOLU W MIEJSCU PUBLICZNYM. WYSOKIE GRZYWNY ZA PLUCIE, ŚMIECENIE, DEWASTACJE, HAŁASOWANIE, NIE SPRZATANIE PO PSACH I SUKACH.
  11. ZAKAZ WSTĘPU STRAŻY MIEJSKIEJ A TEREN TARGÓWKA. W ZAMIAN 5 DODATKOWYCH KOMEND POLICJI NA BRÓDNIE I TARGÓWKU ORAZ TAK ZWANE KOMENDY LOTNE W LICZBIE 10 JEDNOSTEK MOBILNYCH.
  12. MONITORING WE WSZYSTKICH GABINETACH W URZĘDZIE – NIE BĘDZIE ŁAPÓWKARSTWA.
  13. CZTERY STAŁE RADARY NA ULICY WYSOCKIEGO; CZTERY A ULICY KONDRATOWICZA; DWA NA ULICY NOWOWINCENTEGO; TRZY NA ULICY OSSOWSKIEGO.
  14. LIKWIDACJA MIEJSC PARKINGOWYCH WZDŁUŻ ULICY ODROWĄŻA I ZWIĘKSZENIE DOPUSZCZALNEJ PRĘDKOŚCI DO 80km/h.

  pozostałe punkty przedstawię wkrótce.
  jako że wiem, ze mój program będzie kasowany, proszę go kopiować i rozsyłać sąsiadom i znajomym.

 • 19 września 2014 o godz. 22:56

  No Bredzio, no no…..
  jestem pod wrażeniem.
  Tyż to pisał chyba z pomoca Kluchosława Komorowskiego….

 • 20 września 2014 o godz. 07:52

  Co to za jakieś głupoty powyżej,ludzie usuwajcie to!

 • 20 września 2014 o godz. 20:10

  Popieram pkt 5, bo to jest ogromny problem w skali całej Polski, młode nieuki zapisały się do peło, a potem dali im pod stołem angaże np. w gdkia czy spółkach komunalnych, teraz biorą publiczne pieniądze po 6 tys. za nic nierobienie, o 15 w piątek już w domu, latają po niemieckich marketach za kiełbachą i płodzą na potęgę.
  P.s. Zamknąć Klukowską przed słoikami z wilna.

 • 21 września 2014 o godz. 05:25

  Usuwajcie takie wpisy #Zaorać#BREDZISŁAW#Anka,bo od czytania takich bzdur oczy bolą.Chamstwo ma tu używanie,czas z tym skończyć.Moderowanie forum nie jest wcale takie trudne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.