Kto widział wypadek na Trasie Toruńskiej? | | targowek.info

Kto widział wypadek na Trasie Toruńskiej?

Kobieta w ósmym miesiącu ciąży trafiła do szpitala. Ale policjanci wciąż nie wiedzą, jak dokładnie doszło do wypadku.

Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 22 września 2014 r. (poniedziałek) około godziny 10:00-10:30 na Trasie Toruńskiej na odcinku pomiędzy ulicą Łabiszyńską, a ulicą Marywilską w stronę centrum Warszawy.

Kierująca oplem, w wyniku zdarzenia, z niewyjaśnionych przyczyn wjechała w betonowe barierki znajdujące się po lewej stronie jezdni. Poszkodowaną kobietę w ósmym miesiącu ciąży wycinali z rozbitego auta strażacy. Ranna trafiła do szpitala. Przez ponad godzinę dwa z trzech pasów Trasy Toruńskiej były zablokowane.

Wypadek na Trasie Toruńskiej z 22 września 2014 r. / fot. Straż Pożarna
Wypadek na Trasie Toruńskiej z 22 września 2014 r. / fot. Straż Pożarna

 

Wszystkie osoby, które widziały to zdarzenie proszone są o kontakt telefoniczny z policjantami Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI pod numerami telefonów: 22 603-83-16, 22 603-82-68, 22 603-75-555. Informacje można także przekazywać pisemnie na adres e-mail: krp6warszawa@policja.waw.pl

PRZECZYTAJ TEŻ:

Jeden komentarz na temat “Kto widział wypadek na Trasie Toruńskiej?

  • 1 października 2014 o godz. 21:06

    ” ….policjanci wciąż nie wiedzą, jak dokładnie doszło do wypadku…..Kierująca oplem, w wyniku zdarzenia, z niewyjaśnionych przyczyn wjechała w betonowe barierki znajdujące się po lewej stronie jezdni.”

    Wypadku nie widziałam, ale niestety zdarzyło mi się
    widzieć na tej ruchliwej trasie, panie prowadzące i równocześnie rozmawiające a nawet piszące esemesa przez telefon. Mam nadzieję,że ekipa dochodzeniowa sprawdziła telefon i wykluczyła tę możliwość.
    Ta szybka i zatłoczona trasa nie wybacza błędów a tym bardziej głupoty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.