Awaria na Targówku – ciepła nie będzie do północy [AKTUALIZACJA] | | targowek.info

Awaria na Targówku – ciepła nie będzie do północy [AKTUALIZACJA]

Przedłużają się prace przy pękniętej rurze na ul. Trockiej. Kilkanaście tysięcy osób w ponad 170 budynkach nie będzie miało ogrzewania także w niedzielę.

Sobotnia awaria magistrali ciepłowniczej na Targówku okazała się jeszcze poważniejsza. Wbrew zapowiedziom, nie udało się naprawić pękniętej podziemnej rury w sobotę w nocy. Robotnicy wrócili na miejsce w niedzielę z samego rana i będa pracować aż do nocy.

W związku z przedłużającymi się pracami w okolicach skrzyżowania ulicy Trockiej z ulicą Pratulińską wznowienie dostawy ciepła w tym rejonie nastąpi 9 listopada 2014 około godziny 24:00

– informuje nas Adam Rafalski, dyrektor komunikacji w Dalkia Warszawa.

W południe dziura w jezdni była tak samo wielka, jak wczoraj po południu, a pracownicy nadal pracowali w zagłębieniu. Uszkodzona rura leżała już obok i widać było, jak bardzo jest zniszczona.

fot. targowek.info

W związku z przedłużaniem się naprawy jeszcze przez całą niedzielę nie będzie ogrzewania ani ciepłej wody w 173 blokach od ul. Wincentego aż po Radzymińską. Obowiązują także objazy autobusów komunikacji miejskiej,

Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz 


 

********AKTUALIZACJA********

Po godz. 20 rura była już wymieniona. Pracownicy naprawiający awarię zapewnili nas, że ogrzewanie powinno zaczynać działać, a ciepła woda powinna już być w kranach.

Naprawiania ubytku w jezdni potrwa przynajmniej do rana.

fot. targowek.info
fot. targowek.info
PRZECZYTAJ TEŻ:

20 komentarzy na temat “Awaria na Targówku – ciepła nie będzie do północy [AKTUALIZACJA]

 • 9 listopada 2014 o godz. 11:26

  Hmmm jak było by MINUs i STOEN to Zrobili by Zaraz a tak o 22.30 jeden Pan spawał drugi stał a trzeci przechodził Zarządzanie nie mówić o informacji ! PODZIęKUJCIE ZA prywatyzację HGW Stoenu przychody 80mln a sprzedaż za 160 mln i Co chwile podwyżki !!! Sprzedaje się krowe za dwa kartony mleka a potem za jeden płaci sie tyle co za 2 MĄDRE ???
  no jak Lemingi Kumacie ?

 • 9 listopada 2014 o godz. 11:59

  Hanka jak to Hanka jak nie skłamie to prawdy nie powie !

 • 9 listopada 2014 o godz. 12:07

  Lemingu, a co ma STOEN do tej awarii?

 • 9 listopada 2014 o godz. 12:13

  Nie muszę pracować na etacie,w ogóle nie muszę pracować.Od kilkunastu miesięcy siedzę w domu i robię hejtowskie wpisy na forum za pieniądze.Ty też chcesz tak,chcesz zarobić?

 • 9 listopada 2014 o godz. 12:17

  Chodziło chyba o SPEC a nie STOEN!

 • 9 listopada 2014 o godz. 12:35

  Targówek w 2015 dostanie cztery razy mniej na inwestycje niż w obecnym roku, będzie to zaledwie 8,2 mln zł! Gdyby to przeliczyć na jednego mieszkańca, wypada najmniej w całej Warszawie. A przecież mówimy o dzielnicy, która pod względem zaludnienia jest szósta w stolicy. To katastrofa inwestycyjna!

 • 9 listopada 2014 o godz. 12:37

  Dzieki wam platfusy!

 • 9 listopada 2014 o godz. 14:58

  Ukradniesz = siedzisz, w pracy nie wyrobisz planu Won na bruk a w Dzielnicy Mieście siedzisz i bierzesz dalej KASE tego na drugą Kadencje Kandydujesz bo ludzie tepi zabiegani nie analizują Bilansu widza poprawe uważają to za Wyczyn odsyłam do zadłuzenia robi sie medialne rzeczy nie mające nic z rozwojem !
  krzycząc że ludzie opozycja Jatrzą, żę sa niezadowolenie ciągle, że tylko same minusy widzą raport NIK jest porażający Ludzie po układach potulni tworzą piramidy miernych powtarzaczy potulnych niedouczonych potakujących Władza kreci lody dla siebie a członkowie urzedasy, biurwy jedza co spadnie ze stołu za Naszą Kase wszystko w otoczce medialnych Obietnic bez pokrycia !

 • 9 listopada 2014 o godz. 15:00

  Gdyby nie Tragowek info i pasek Tvp Regionalna zero informacji Wszyscy z Folwarku Darmowej Kasy i żerowania za Naszą Kase mają w D*** ! My dla nich a nie oni dla Nas !

 • 9 listopada 2014 o godz. 15:50

  Jeśli Rury pekaja to co Będzie w zime ? tez 3 dni bez Ciepłej wody a roboty tylko w dzień ?

 • 9 listopada 2014 o godz. 16:54

  Frajsrtwo czeka aż włączą łaskawie ja tam z Hania masz ciepło w prywatnym domu Kierownik RSM też was pozdrawia gdzie są radni którzy tak za nasze chętnie wydaja ulotki Dalkia, RSM Ratusz życzy Ciełych Spokojnych Świąt w czasie Mrozów Płacicie: czynsz, podatki ? płacicie ? płacićie je dalej hehehehehehe My w domu za pensje mamy elektroniczne piece na eko groszek Stać Nas :) co nas tam obchodzi że wam zimno kupcie sobie swoje domy to bedziecie wymyślac a tak czekac grzecznie. Zobaczycie metro co rok o 3 lata dłuzej tego nie mogą skończyć 2 lata opóźnień obiecanek zwodzenia zawyżania kosztów i cisza ! Ruszy na Wybory i stanie

 • 9 listopada 2014 o godz. 17:33

  Nadal nie mamy ani ogrzewania, ani ciepłej wody – jest 9 listopada, godzina 17:30.

  Dzieci marzną w domu, ja chodzę do pracy drugi dzień nieumyty.

  H.G.W. zamiast interesować się losem 85 tys. mieszkańców Targówka woli „pompować się” medialnie z okazji otwarcia II linii metra. „Samorządowiec” od siedmiu boleści!

  NIECH pREZIO Dalkia ALBO STARA BABA H.G.W. TEŻ NIE MAJĄ CIEPŁA W DOMU ANI CIEPŁEJ WODY !!! Tego tym ćwokom życzymy.

  Mieszkańcy Targówka, czyli 170 x 500 = 85 000 osób !!!

 • 9 listopada 2014 o godz. 17:37

  Jadę wietrzyć pachy w II linii metra.

  Mam nadzieję, że obok mnie będzie stała Hanka G.-W., a z drugiej strony prezio Dalkia.

  Jeden z poszkodowanych 85 tys. mieszkańców Targówka

 • 9 listopada 2014 o godz. 18:58

  Na infolinii Dalkii twierdzą, że rura pękła też w innym miejscu i wody nie będzie do środy.

 • 9 listopada 2014 o godz. 19:22

  W komunikacie czytamy – prace zostały wznowione świtem. Ja się pytam: czemu nie pracują w nocy i o której zaczyna się świt? Byłem tam dzisiaj o 7 rano i nikogo pracującego tam nie było.

 • 9 listopada 2014 o godz. 21:07

  Od dwoch godzin jest systematycznie podnoszone cisnienie w instalacji. U nas juz zaczyna grzac.

 • 9 listopada 2014 o godz. 22:14

  jest w końcuuuuuuuuu

 • 10 listopada 2014 o godz. 00:04

  na żabie też już jest ciepło – tylko czemu służby miejskie nie pracują nocami?

 • 10 listopada 2014 o godz. 13:28

  W komunalnych kamienicach tysiące ludzi nie ma na codzień ogrzewania i ciepłej wody i nikogo to nie martwi. Teraz niektórzy poczują jak to jest być np. ofiarą czyściciela kamienic.

 • 11 listopada 2014 o godz. 21:48

  O wy świnie i brud asy! Zagrzałam wodę dla siebie i córki. Polewało się w w wannie i z brudnymi pachami się nie chodziło! Za to w autobusie faktycznie od niektórych brzydko pachniało. Teraz ci sami smrodzą na forum. Oczywiście mamom z małymi dziećmi współczuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.