Poważny wypadek obok pętli autobusowej Targówek

8
Share

W środę późnym wieczorem doszło do zderzenia dwóch samochodów na ul. Trockiej. Są ranni, ulica jest zablokowana, autobusy jeżdżą objazdami.

 

Do wypadku doszło w środę około godz. 20 na Targówku (tzw. Mieszkaniowym). Wszystko wskazuje na to, że mitsubishi wyjeżdżające z podporządkowanej ulicy Korzona nie ustąpiło pierwszeństwa audi jadącemu prosto Trocką. W rezultacie oba pojazdy się zderzyły, uszkodzona została też latarnia.

O wypadku poinformowali nas nasi czytelnicy. „Poważna stłuczka dwóch samochodów osobowych, dokładnie na wysokości pizzerii Biesiadowo, jeden kierowca na pewno ranny w głowę” – pisze na fb Mateusz. Skrzyżowanie Korzona z Trocką/Borzymowską jest całkowicie zablokowane.

Z kolei nasz czytelnik Piotr przysyła zdjęcia prosto z miejsca zdarzenia:

Wszystkie zdjęcia: Piotr, czytelnik targowek.info

 

Wypadek poważnie utrudnił wyjazd autobusów z położonej tuż obok dużej pętli autobusowej. W tej chwili autobusy wyjeżdżają stamtąd „pod prąd”, natomiast dwie linie –156 i 356 – zostały skierowane na objazdy i do odwołania jeżdżą zmienioną trasą: … Św. Wincentego, Kołowa, Handlowa, Pratulińska, Trocka…

 

AKTUALIZACJA (20.11.2014 r.): Jak informuje policja, kierowca audi 24-letni Łukasz M. miał 0,44 promila alkoholu w organizmie. Inymi słowy: prowadził samochód po pijanemu.

8
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx