Tak będzie wyglądał Aldi na Radzymińskiej | | targowek.info

Tak będzie wyglądał Aldi na Radzymińskiej

Sieć Aldi pokazała wizualizację pierwszego swojego marketu w Warszawie – i w naszej dzielnicy.

O pojawieniu się słynnej sieci niemieckich sklepów w stolicy informowaliśmy przed dwoma tygodniami. Sklep powstanie na ul. Radzymińskiej niedaleko skrzyżowania z Młodzieńczą, na wysokości przystanku autobusowego w stronę centrum Warszawy.

Pierwszy warszawski market Aldi będzie miał powierzchnę całkowitą ok. 1200 m2, zaś obok niego powstanie parking na ok. 90 miejsc. Piesi będą mogli wejść do sklepu wprost z Radzymińskiej, samochody będą wjeżdżały od strony uliczki Gniazdowskiej, która właśnie została wyremontowana.

 

Tak będzie wyglądało Aldi na Radzymińskiej
Tak będzie wyglądało Aldi na Radzymińskiej

 

Dzięki wizualizacji wiemy, że warszawski sklep będzie się nieco różnił od „standardowych” pudełek stawianych w Polsce przez Aldi. Parterowy budynek – jak inne punkty tej sieci – będzie miał elewację szaro-kamienną. Jednak od strony Radzymińskiej wyrośnie piętrowa nadbudówka, zapewne przeznaczona na biura. Dzięki temu sklep będzie sprawiał wrażenie większego niż w rzeczywistości. Czy to zmiana na korzyść – nie podejmujemy się oceniać.

Budowa marketu postępuje bardzo szybko – po kilku tygodniach od rozpoczęcia inwestycji stoi już większość ścian. Przed zimą budynek zapewne będzie gotowy w stanie surowym. Otwarcie pierwszego Aldi Warszawa planowane jest wiosną 2015 r.

 

Wkrótce ten fragment Radzymińskiej całkowicie się zmieni / fot. targowek.info
Wkrótce ten fragment Radzymińskiej całkowicie się zmieni / fot. targowek.info
PRZECZYTAJ TEŻ:

26 komentarzy na temat “Tak będzie wyglądał Aldi na Radzymińskiej

 • 26 listopada 2014 o godz. 08:53

  jak ładnie się Targówek rozwija. Dziękuję Pani Prezydent i zdrowia życzę

 • 26 listopada 2014 o godz. 09:23

  Ola żartowniś

 • 26 listopada 2014 o godz. 10:00

  Budowanie kolejnego supermarketu nazywasz rozwojem?

 • 26 listopada 2014 o godz. 10:22

  @Imię wymagane
  znasz takie pojęcie jak „sarkazm”?

 • 26 listopada 2014 o godz. 11:42

  Ile tu komuś płacą za częstą promocję niemca?

 • 26 listopada 2014 o godz. 12:53

  Nie znam i nawet gdyby mnie w d*** kopnął to bym się nie zczaił.

 • 26 listopada 2014 o godz. 12:56

  Cieszę się,że właśnie w tym miejscu powstanie.Świetny punkt,dobry market,wiem,bo właśnie wróciłem z Niemiec.

 • 26 listopada 2014 o godz. 13:31

  ważne aby dział monopolowy był dobrze zaopatrzony. To strategiczny punkt sklepów na Targówku.

 • 26 listopada 2014 o godz. 14:30

  Pomyslec, ze mogliby uratowac chocby ta hale po hucie szkla, a tak to wyglada jak kolejne typowo RFNowsko-brytyjskie postindustrialne bezguscie(subiektywnie).

 • 26 listopada 2014 o godz. 15:20

  Orgazmiczny news! Podziękujym miłościwie nam panującej za ten dar na Targówku!!!!

 • 26 listopada 2014 o godz. 16:53

  A najbliższa okolica taka piękna, koleiny, szmaty reklamowe i wiszące wszędzie banery w ilości tak dużej że nie ma możliwości zorientowania się co ci ludzie tak naprawdę tam wkoło sprzedają, no i ci genialni klienci Maca którzy śmieci po tym syfiastym żarciu wrzucają do rowów lub pod parkany. Niemcy jak będą wpadać po utarg to będą oczy ze zdumienia przecierać, trzeci świat.

 • 26 listopada 2014 o godz. 17:05

  FANTASTYCZNY NEWS!! FANTASTYCZNY SKLEP! HAHAHA

 • 26 listopada 2014 o godz. 17:11

  Piszecie bzdury,piszecie a zakupy i tak robić tam będziecie i żarciem od „niemca” d.swoje zapychać będziecie.Czyli obłuda,fałsz i zakłamanie w najgorszym wydaniu.

 • 26 listopada 2014 o godz. 22:00

  hahahaha
  cala taka polska
  good luck!

 • 27 listopada 2014 o godz. 11:06

  czy wasz ukochany Aldi będzie płacił podatki w Polsce? Nikt się chyba nie zastanawia, że gdy Niemiec wchodzi do US to nie musi płacić podatków, jest witany z szacunkiem jako wielki człowiek, za to gdy Polak wchodzi do US to czeka go milion różnych podatków, ani jednej godziny spóźnienia bo kara, do tego zusy srusy itd, do tego praktycznie nie ma kwoty wolnej od podatku. Teraz zobaczcie, Aldi nie płaci podatków, ma niższe ceny i okoliczne sklepy upadają. Tak się rodzi korporacyjny monopol. To nie ma nic wspólnego z kapitalizmem. Bo kapitalizm wymaga konkurencyjności, a korporacje są u nas uprzywilejowane. Precz z dyskontami!!!!

 • 27 listopada 2014 o godz. 11:55

  POLAKU, NIE ZAPŁAĆ PODATKU CHOĆBY 4 GR, MASZ SĄD – ZA TO DARUJ PODATKI MIŁOŚCIWYM SZWABOM!!!!

 • 27 listopada 2014 o godz. 15:53

  wolnościowiec i Trochę godności:obydwaj całą rodzinką na diecie niemieckiej od lat,która to dieta poprzewracała im w głowach,bieg do dyskontu z gazetką w zębach,potem cała lodówka made in Deutschland a tu na potrzeby forum głoszą puste frazesy,żałosna dziecinada

 • 27 listopada 2014 o godz. 20:17

  architektura przedmieść Kiszyniowa.

 • 28 listopada 2014 o godz. 11:58

  @BRD
  nie robię zakupów w dyskontach, wspieram polskie markety i sklepy. Wspieram te sklepy które są uczciwe. Dla mnie Aldi, Tesco, Biedra, Lidl itp. to złodzieje, niszczą polskie przedsiębiorstwa i tysiące miejsc pracy. Bo na jak powstaje taki Aldi który nie płaci podatków, to upadają okoliczne sklepy które je płacą. W rezultacie gdy upadnie 5 sklepów które zatrudnia ok 20 osób to efekt jest taki, że ktoś musi wpłacić do budżetu braki z tych 5 sklepów, efektem są nowe podatki i ch wzrost.

 • 28 listopada 2014 o godz. 12:32

  wolnościowiec to sobie chodź do osiedlowego i przepłacaj,a za nazywanie złodziejami zachodnich sieci możesz odpowiedzieć przed sądem,i tyle w temacie,g.to kogo obchodzi gdzie robisz zakupy

 • 28 listopada 2014 o godz. 23:00

  przed sądem? Za mówienie prawdy? Wyobraź sobie, że przez Tesco, Biedronki itp jest większe bezrobocie, większe podatki (bo sklepy które płaciły podatki poupadały przez monopolistyczne dyskonty, a ludzie potracili prace. Jakoś trzeba załatać dziurę po tych sklepach). Ceny są niższe tylko dlatego, że właśnie nie muszą płacić podatków. Dlaczego kliencie tesco bronisz Portugalczyka i Anglika, a Polaka który musi płacić podatki już nie?

 • 29 listopada 2014 o godz. 11:06

  byłem na rowerze zobaczyć gdzie to ten sklep budują, i już wiem, tam kiedyś na tym placu był sklep ogrodniczy, przenieśli go na radzymińska bliżej w kierunku M1. Przy okazji odkryłem na Kościelskiej fajny sklepik z elektroniką i innymi gadżetami głównie komputerowymi. sklep jest jakby na tyłach tych nieciekawych pstrokatych pawilonów na rogu co kiedyś było tam oświetlenie na piętrze. Zakupy na mikołajki zrobione :) i to bez wspierania obcego kapitału, bo sklepik malutki, polski, taki trochę bazarkowy, ale towaru dużo i w dobrych cenach, bo z tego co się dowiedziałem to głównie handlują na Allegro, więc muszą być konkurencyjni.

 • 1 grudnia 2014 o godz. 12:43

  Czytając komentarze pod tym artykułem można nabawić się nowotworu…

  Sklepy budują, źle bo niemieckie…
  Sklepów nie budują, źle Targówek taki zadupiasty…

  Budują sklep w dobrym komunikacyjnie miejscu, z dobrym jakościowo towarem i atrakcyjnymi cenami… hurr!Durr! Podatków w Polsce nie płaco a polak taki uciśniony! Za dobrze wam i już nie wiecie do czego się przyczepić Janusze…

 • 1 grudnia 2014 o godz. 14:52

  Dobry sklep,dobra niemiecka jakość nie spotykana u nas niestety.Czysto,wszystko świeże,kultura.Świetnie trafili z tym punktem.A znam ten market z wyjazdów na kontrakty do Niemiec.Będę tam robić zakupy przed pracą.

 • 7 grudnia 2014 o godz. 13:29

  autorze…. PRZY ulicy, nie NA ulicy.

 • 13 marca 2015 o godz. 19:09

  ja też popieram budowę tego sklepu bo takiej chemii jak mają Niemcy to u nas w Polsce jeszcze długo nie będzie najtańszy niemiecki proszek do prania jest lepszy od najdroższego polskiego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.