Tak będzie wyglądał Aldi na Radzymińskiej

26
Share

Sieć Aldi pokazała wizualizację pierwszego swojego marketu w Warszawie – i w naszej dzielnicy.

O pojawieniu się słynnej sieci niemieckich sklepów w stolicy informowaliśmy przed dwoma tygodniami. Sklep powstanie na ul. Radzymińskiej niedaleko skrzyżowania z Młodzieńczą, na wysokości przystanku autobusowego w stronę centrum Warszawy.

Pierwszy warszawski market Aldi będzie miał powierzchnę całkowitą ok. 1200 m2, zaś obok niego powstanie parking na ok. 90 miejsc. Piesi będą mogli wejść do sklepu wprost z Radzymińskiej, samochody będą wjeżdżały od strony uliczki Gniazdowskiej, która właśnie została wyremontowana.

 

Tak będzie wyglądało Aldi na Radzymińskiej

Tak będzie wyglądało Aldi na Radzymińskiej

 

Dzięki wizualizacji wiemy, że warszawski sklep będzie się nieco różnił od „standardowych” pudełek stawianych w Polsce przez Aldi. Parterowy budynek – jak inne punkty tej sieci – będzie miał elewację szaro-kamienną. Jednak od strony Radzymińskiej wyrośnie piętrowa nadbudówka, zapewne przeznaczona na biura. Dzięki temu sklep będzie sprawiał wrażenie większego niż w rzeczywistości. Czy to zmiana na korzyść – nie podejmujemy się oceniać.

Budowa marketu postępuje bardzo szybko – po kilku tygodniach od rozpoczęcia inwestycji stoi już większość ścian. Przed zimą budynek zapewne będzie gotowy w stanie surowym. Otwarcie pierwszego Aldi Warszawa planowane jest wiosną 2015 r.

 

Wkrótce ten fragment Radzymińskiej całkowicie się zmieni / fot. targowek.info

Wkrótce ten fragment Radzymińskiej całkowicie się zmieni / fot. targowek.info

26
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx