Targówek Fabryczny ma swój klub | | targowek.info

Targówek Fabryczny ma swój klub

Dziś wieczorem przy Ziemowita szykuje się impreza – swoją działalność zaczyna pierwszy osiedlowy klub w tej części dzielnicy. 

 

Klub Osiedlowy, bo tak się będzie nazywał, zacznie działalność u zbiegu ul. Ziemowita i Chemicznej. Podczas otwarcia będzie można zobaczyć specjalnie wyremontowany na potrzeby klubu lokal i włączyć się w planowanie jego oferty. I po prostu wspólnie z sąsiadami wypić ciepłą herbatę czy zagrać w gry planszowe. Organizatorzy zapewniają, że miejsce nie jest tylko dla mieszkańców Targówka Fabrycznego, ale też dla tych z „drugiego” Targówka, Szmulek czy z Osiedla Wilno.

W Klubie Osiedlowym będą organizowane debaty i spotkania na ważne dla okolicy tematy. Ale też przydatne warsztaty dla osób w różnym wieku. Na początek organizatorzy zapowiadają naukę szydełkowania, naprawy rowerów i kręcenia filmów. Wydarzenia i zajęcia mają być bezpłatne, może wziąć w nich udział każdy chętny.

Spotkanie inaugurujące: Piątek, 14 listopada, godz. 19:00, ul. Ziemowita 16 (róg ul. Ziemowita i Chemicznej)

 

materiały prasowe
materiały prasowe
PRZECZYTAJ TEŻ:

12 komentarzy na temat “Targówek Fabryczny ma swój klub

 • 14 listopada 2014 o godz. 07:24

  Wszystko ładnie i pięknie, ale czy są w budżecie zabezpieczone pieniądze na utrzymanie w przyszłym roku klubu? Patrząc po „jakości” budżetu niestety wątpie

 • 14 listopada 2014 o godz. 07:29

  Kolejny socjalistyczny wynalazek!

 • 14 listopada 2014 o godz. 07:56

  Pisałam pierwszy komentarz. do józka: mozę i socjalistyczny ale ludziom potrzebny, problem w tym że Platforma przypomniała sobie o ludziach na dwa dni przed wyborami, skroili beznadziejny budżet na 2015 i z czego się utrzyma taki ośrodek?

 • 14 listopada 2014 o godz. 08:27

  No jaja sobie z ludzi robi Zawistowski, Kozielska, PO i świta. W zeszły weekend na Pradze Pólnoc było show (miało być otwarcie metra ale dupa z tego wyszła) zrobili impreze, tylko, że sponsorowaną przez Targówek, wzieli kase przeznaczoną na Jarmark Świąteczny dla Dzieci który dopiero miał sie odbyć ale bedzie bryndza bo kase dali Pradze Północ. Nam zrujnowali budżet na 2015. Zrobili na hura otwarcie klubu – domyślacie się jak się robi szybkie remonty. Kasy na utrzymanie tego klubu w przyszłym roku nie ma. Takie roszady w budżecie to dla mnie prokuratorem pachnie.

 • 14 listopada 2014 o godz. 08:37

  z tego co wiem, to z miastem klub ma niewiele wspólnego. szkoda, że redaktorzy nie napisali więcej o prowadzących i donatorach

 • 14 listopada 2014 o godz. 10:42

  Zobaczcie, otwieraja co się da i gdzie się da byle otworzyć przed wyborami. Przez tyle czasu brali kase a dopiero na tydzień przed końcem kadencji wzieli się do roboty. Powinni zwrócić pensje za ten cały czas co się obijali. Platforma na biegu otwierała Targową i Metro – widzieliśmy czym sie skończyło otwieranie na hura. Jeden wielki bubel

 • 14 listopada 2014 o godz. 14:58

  Czego jak czego, ale mieszkańcom Targówka Fabrycznego, a zwłaszcza okolic ulicy Ziemowita/ Chemiczna nie potrzeba integracji sąsiedzkiej! Tam całymi dniami i nocami się integrują bez pomocy innych! Balety urządzają takie, że spać nie można. Inne dzielnice mogłyby uczyć się od tamtej patologii co to znaczy integracja:)
  Pomysł kompletnie z d…Oczywiście za dużo pieniędzy jest w Dzielnicy Targówek, żeby na takie pierdoły wydawać. Będą tam siedzieć wszystkie zapijaczone mordy i cała złota młodzież.

 • 14 listopada 2014 o godz. 18:03

  @? – ma z miastem wiele wspólnego ponieważ klub dostał dofinansowanie z budżetu miasta na podstawie złożonego wniosku w projekcie „Inicjatywa lokalna”. A po drugie lokal został wyremontowany i wyposażony przez Urząd. Oczywiście jest też wkład osobowy ze strony wnioskujących i temu nie zaprzeczam.

 • 14 listopada 2014 o godz. 20:47

  Mam takie pytanie do was w kwestii kiełbasy wyborczej. U mnie pod blokiem w ciągu 2 dni MPO było 6 razy po śmieci. A ile u was?

 • 17 listopada 2014 o godz. 08:49

  Klub spotkań meneli.

  Aby tej masie pomóc trzeba zabrać zasiłki i dofinansowania dla patologii.
  To jedyna opcja aby ruszyć to bydło do pracy.

 • 17 listopada 2014 o godz. 09:00

  Oja, jak super. No na pewno Ja, jako młoda matka chętnie pójdę spędzić tam wspaniałe chwile na szydełkowaniu i rozmowie z Panem Waldkiem z pod 6.

  tylko ciekawe ile % złapię od samego wdychania oparów?

 • 6 grudnia 2014 o godz. 19:54

  Bydło, moi drodzy to nie Ci którzy tam mieszkają, ale ci którzy tu komentują… (niektórzy)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.