Tesco Extra – stary/nowy supermarket obok Targówka

11
Share

Całodobowy market na Stalowej przeszedł wielką przemianę. Najważniejsza informacja: wciąż działa 24h.

Tesco na ulicy Stalowej 60/64 (choć wielu myśli, że to al. Solidarności lub Radzymińska – bo przy zbiegu tych ulic jest główny wjazd) działa już od 18 lat. Choć to niewątpliwie Praga, często zaglądają tu też mieszkańcy Targówka (tzw. Mieszkaniowego), który zaczyna się tuż obok, zaraz za torami kolejowymi.

Początkowo – od 1996 r. – był w tym miejscu market Hit, ale w 2002 r. kupiło go właśnie Tesco. I chyba wtedy po raz ostatni sklep przeszedł jakiś poważniejszy remont. Od dawna niebiesko-biało-czerwony blaszak, mówiąc delikatnie, nie zachwycał wyglądem. A do wyglądu zewnętrznego dopasowywało się wnętrze.

Teraz wreszcie już pełnoletni budynek doczekał się większego lifitngu. Dziś rano (13 listopada) przy Stalowej uroczyście zainaugurowało działalność Tesco Extra.

supermarket tesco extra 24h praga targowek stalowa radzyminska warszawa

Supermarket Tesco po liftingu i tuż przed otwarciem /fot. targowek.info

Dodanie słówka „Extra” do nazwy marketu oznacza nie tylko remont budynku (choć nowa biało-szara elewacja z dodatkiem drewna nie oszołamia, to jednak teraz oczy bolą zdecydowanie mniej), ale przede wszystkim zmiany w środku sklepu.

W samym supermarkecie zmienił się układ alejek, jest sporo nowych działów (m.in. z akcesoriami do domu), są też nowe produkty, które wcześniej w „zwykłym” Tesco nie bywały. Zmiany dotknęły też mini-centrum handlowe w pasażu przed marketem – wkrótce np. pojawi się tu drogeria Rossman.

Cały czas jednak supermarket Tesco, oraz tania stacja benzynowa przed nim, będzie działać całodobowo – i to jest chyba dla wielu klientów najważniejsze.

Nowy rozkład alejek w Tesco Stalowa

Nowy rozkład alejek w Tesco Stalowa

Byliście już w nowym odświeżonym Tesco? To napiszcie w komentarzach, czy naprawdę jest takie „extra”.

11
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx