Co robić w weekend na Targówku: Wach i Wiech | | targowek.info

Co robić w weekend na Targówku: Wach i Wiech

Na przedświąteczny weekend wyłuskaliśmy dla was dwa ciekawe wydarzenia w zupełnie różnych kategorii wagowych.

 

W sobotę 20 grudnia

W klubie bokserskim „Pięściarz” na Bródnie odbędzie się spotkanie z Mariuszem Wachem, jednym z najlepszych (choć też kontrowersyjnych) polskich bokserów wagi ciężkiej, posiadaczem pasa WBC International.

Ul. Kondratowicza 25, godz. 12:00

W niedzielę 21 grudnia

W Parku Wiecha na Targówku odbędzie się Jarmark Świąteczny. Staną stoiska na których będzie można kupić wszystko co potrzebne na święta, a dla najmłodszych będą konkursy, warsztaty plastyczne, występy. Będą bezpłatne gorące napoje – herbata, gorąca czekolada oraz czerwony barszcz.

Park Wiecha, godz. 10:00 – 17:00

PRZECZYTAJ TEŻ:

11 komentarzy na temat “Co robić w weekend na Targówku: Wach i Wiech

 • 19 grudnia 2014 o godz. 13:57

  Prawdziwy jarmak odbywa się w koneserze na Ząbkowskiej w każdą sobotę. Gorąco polecam. Warto zajrzeć i można zrobić niezłe zakupy.

 • 19 grudnia 2014 o godz. 14:36

  Fajne miło kwestia rozszerzenia nauczenia ludzi dat cyklicznych imprez

 • 19 grudnia 2014 o godz. 18:56

  @TGK

  Najpierw zajmij się kwestią interpunkcji.

 • 20 grudnia 2014 o godz. 22:48

  Ale fajnie pusto wszędzie, cisza wszędzie, s(L)oiki pojechały Warszawa z dzieciństwa spokojjna stonowana bez korków, tłumów wpadania chodzenia jak cielebuny lewą stroną, pod prąd pchającyh się ludzi. Ruch prawo stronny nie obowiązuje ! sami angole !
  Panie wiodą prym ustępownie to prawo nie obowiązek, wobec bezczelnych roszczeniowych niuń księzniczek psia jego, pomyliło im sie z wpychaniem, natrętnym wchodzeniem pod nogi zachodzeniem, wpadaniem pod prąd i wygłaszaniem zdziwnienia jak ktoś smiał jej nie ustąpić nie zejść z drgi to co, że pod prąd jej sie należy ! ona jest najważniejsza. Tak to jest jak się wykorzystuje tradycję i piękny Przywilej nie obowiązek ! do czasu moje Panie do czasu mentalność wyścig szczurów gender ? Wesołych Święt

 • 21 grudnia 2014 o godz. 06:44

  Spotkanie z wachem? Interesujace ale czego dotyczy boksu, miekkich narkotykow, urody?

 • 21 grudnia 2014 o godz. 12:52

  obserwator to taki niuniek zdziecinniały, który wiedząc, że ładne dziewczyny mają go w poważaniu nie schodzi im z drogi :) lecz kompleksy gdzie indziej,nie na forum :) także te pochodzeniowe hahaha

 • 21 grudnia 2014 o godz. 13:25

  festyn w parku Wiecha dość głośny, dobrze słyszalny nawet przy Radzymińskiej. im głośniej tym lepiej ?

 • 21 grudnia 2014 o godz. 15:37

  Anonim anonimka, moja dziewczyna ma to samo z brakiem kultury wchodzeniu zanim się wyjdzie, pachaniu się, więc to nie kwestia płci Tylko Chamstwa ! „kompleksy, zdzieciniały” słabe merytoryczne agrumenty nie znamy się ! na Popieranie Braku Kultury i Prowicnjonalnych zachowań z PKS (a co do ich ładności to kwestia umowna ) co do CHAMSTWA jest określone ! czasem dezawuowanie czyjejś wypowiedzi przez umniejszanie i przyklejanie cech nie dojrzałości w Obronie Tępych Niewychowanych Księżniczek może sie odbić na rdzeniu kregowym bo mózgu brak !

 • 21 grudnia 2014 o godz. 16:42

  Po co się wdajecie w takie puste dyskusje,ignorancja typów przynosi skutek w postaci konkretnych,rzeczowych postów na forum.A tak to aż oczy bolą czytać te stajenne wynurzenia.

 • 21 grudnia 2014 o godz. 21:44

  Artek choinke ubierać dywany trzepać nie czytać jak się nie podoba. Macie stajnie w domu ? bo czuć

 • 28 grudnia 2014 o godz. 21:36

  W każdą sobotę o godzinie 9 w Parku Bródnowskim jest Parkrun Bródno. Bieg na 5 km bardzo profesjonalny a organizowany zupełnie wolontariacko. Warto o tym napisać droga Redakcjo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.