W święta nawet policjanci robią niespodzianki | | targowek.info

W święta nawet policjanci robią niespodzianki

Mundurowi z Targówka zrobili w Wigilię nietypowy prezent.

 

Dobre wiadomości podała Komenda Stołeczna Policji, a chodzi o naszych lokalnych mundurowych z Chodeckiej. Policjanci na co dzień często bywają w ośrodku dla cudzoziemców przy ul. Księżnej Anny na Targówku Fabrycznym.  To jedyne takie miejsce w Warszawie, gdzie uciekinierzy z krajów ogarniętych wojną lub konfliktami (głównie Czeczeni, ale nie tylko) czekają na nadanie im statusów uchodźców.

A więc podczas tych rutynowych wizyt policjanci usłyszeli o uzdolnionym muzycznie 8-latku. Chłopak ponoć ma talent do gry na gitarze, ale nie miał własnego instrumentu. Policjanci zrobili więc zrzutkę na komisariacie i w Wigilię pojechali do ośrodka z prezentem. Miło, prawda?

Teraz czekamy na pierwszy koncert, albo chociaż filmiki na YouTube…

zdjęcia: Komenda Stołeczna Policji

PRZECZYTAJ TEŻ:

4 komentarzy na temat “W święta nawet policjanci robią niespodzianki

 • 26 grudnia 2014 o godz. 12:38

  To już wiadomo gdzie się policja w święta znajduje… W wigilię jeździłem trochę samochodem po Targówku i na moje oko niestety większość pojazdów prowadziły osoby będące pod wpływem…. Ani jednego radiowozu nie widziałem- NIGDZIE!!!! Czy nasze podatki nie idą na pilnowanie łądu i porządku nawet w święta??

 • 26 grudnia 2014 o godz. 12:39

  Cudny gest :)

 • 26 grudnia 2014 o godz. 12:41

  Janie musisz mieć strasznie smutne życie. Jesteś taki zgorzkniały ale mimo wszystko Wesołych Świąt

 • 26 grudnia 2014 o godz. 22:16

  Już dziecko aresztują za gre na gitarze a Sikorskiego limity i zakazy nie obchodzą wcale jak tak możńa aresztowac dziecko że co głośno że fałszuje to co gdzie się ma uczyć gry ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.