Weekend na Targówku (a konkretnie na Bródnie i Zaciszu) | | targowek.info

Weekend na Targówku (a konkretnie na Bródnie i Zaciszu)

W sobotę w naszej dzielnicy będzie trochę sportowo i trochę świątecznie.

Chyba najciekawszym dzielnicowym wydarzeniem nadchodzącego weekendu jest impreza „Mamo, Tato chodźmy na to!” w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 41 na ul. Bartniczej 2.

Zabawa rozpocznie się w sobotę 13 grudnia o godzinie 10:00 i potrwa do godziny 15:00. W programie między innymi: nauka gry w piłkę siatkową od postaw oraz mini mecze dla bardziej zaawansowanych uczestników, spotkanie z zawodnikami sekcji siatkówki Legii Warszawa, pokazy gry i próbny trening futbolu amerykańskiego w jego bezkontaktowej odmianie tzw. „flagowce” oraz konkursy z nagrodami. Zwycięzcy gier i zabaw będą mieli szansę zdobyć oficjalne piłki FIVB Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn – Polska 2014 z podpisami polskich siatkarzy.

Uwaga, udział w treningu jest bezpłatny, ale wcześniej trzeba wejść na stronę www.pilkanahali.pl, znaleźć wydarzenie o nazwie „Mamo, tato chodźmy na to!” i zapisać się na imprezę.

 

Mniej sportowo, ale za to bardziej świątecznie będzie w VIII Ogrodzie Jordanowskim przy ul. Suwalskiej 13. W sobotę o godz. 15 po raz kolejny odbędzie się tam „Świąteczna Gwiazdka”. W planie wspólne ubieranie choinki, śpiewanie kolęd, gry, konkursy i niespodzianki.

 

 

Niemal w tym samym czasie podobne wydarzenie organizuje też Dom Kultury Zacisze na ul. Blokowej 1. „Zaciszańska Gwiazdka” zacznie się w sobotę 13 grudnia o godz. 15:30. W programie m.in. wspólne śpiewanie kolęd, tworzenie ozdób świątecznych oraz – może nieco mniej świątecznie, lecz zapewne smacznie – degustacja tradycyjnych tureckich potraw.

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

6 komentarzy na temat “Weekend na Targówku (a konkretnie na Bródnie i Zaciszu)

 • 12 grudnia 2014 o godz. 13:22

  WYDAJĄC PIENIĄDZE NA TARGÓWKU POMAGASZ SAM SOBIE. PRZYCZYNIASZ SIĘ DO POPRAWY INFRASTRUKTURY ORAZ OGÓLNEJ ESTETYKI.

  SPÓJRZCIE NA PIEKARNIĘ NA MALBORSKIEJ. Z TAKIEJ STAREJ BUDY TAKI ŁADNY ESTETYCZNY BUDYNEK.

  POMÓŻCIE SOBIE SAMI – NIE CZEKAJCIE AŻ KTOŚ WAM POmoże.

 • 12 grudnia 2014 o godz. 13:22

  O jejku,tyle atrakcji w ten weekend! :-)W tym roku ponownie wybieramy się na Gwiazdkę przy Suwalskiej :-)Zapraszamy wszystkich :-)

 • 12 grudnia 2014 o godz. 14:12

  Ładując legalnie kartę miejską oraz kasując bilety pomagasz w finansowaniu nowego,nowoczesnego taboru. Po wejściu do pojazdu POKAŻ INNYM,ŻE MASZ BILET,przyłóż go do kasownika! Kontrola biletów do dla ciebie żaden stres. BO MASZ BILET!
  ŁADUJĘ I KASUJĘ = MOJE MIASTO ZYSKUJE!!!

 • 12 grudnia 2014 o godz. 14:33

  Oj juz nie pier….ie.

 • 13 grudnia 2014 o godz. 20:37

  pracując dla kraju pracujesz dla siebie – takie kiedyś było hasło, więc wszystko było dla kraju a dla siebie nic nie zostało

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.