Młodzieńcy w kapturach napadli na dziewczyny grające w piłkę | | targowek.info

Młodzieńcy w kapturach napadli na dziewczyny grające w piłkę

Kilkunastu zakapturzonych mężczyzn wpadło w sobotę do hali przy ul. Ossowskiego i zerwało transparenty wiszące podczas turnieju piłkarskiego. W turnieju startowały… drużyny kobiece.

 

Nikomu nic się nie stało i to jest najważniejsze. Ale wstyd rozniesie się na całe miasto, jeśli nie dalej. W hali sportowej przy Ossowskiego odbywał się w sobotę „Turniej przeciwko homofobii”. W piłkę grały głównie kobiety ze środowisk feministycznych. Na boisku biegały zespoły o takich nazwach jak Chrząszczyki, Diamenty, Czujne Ważki, CS Tutki czy Ballerinas.

W pewnym momencie do hali wpadło kilkunastu młodych mężczyzn w kapturach. Zerwali transparenty, m.in. z hasłem „Wykopmy rasizm ze stadionów”. Doszło do szarpaniny, zniszczony został telefon, bo feministki od razu zaczęły nagrywać filmiki.

Dwie dziewczyny pobiegły za napastnikami i odzyskały dwa transparenty. W sieci krąży już takie wideo.

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

20 komentarzy na temat “Młodzieńcy w kapturach napadli na dziewczyny grające w piłkę

 • 1 marca 2015 o godz. 07:23

  Bydlo….

 • 1 marca 2015 o godz. 07:33

  „Młodzieńcy”??? Znacznie trafniejsze określenia tych ludzi to: kibole, bandyci, prymitywy, tchórze, cwele.

 • 1 marca 2015 o godz. 08:44

  Kibole??? Cwele?? To wg Ciebie sa trafne określenia? Widać przynajmniej po ktorej stronie stoisz..

  Wiecie kiedy konczy sie feminizm? Hak trzeba wniesc lodoqke na 5 pietro

 • 1 marca 2015 o godz. 08:49

  IS FECIT CUI PRODEST

 • 1 marca 2015 o godz. 08:52

  Takie baby to jak u ludzi chłop :-)

 • 1 marca 2015 o godz. 09:05

  Stefan, feminizm to nie jest wnoszenie lodówki na 5 pietro!!! Feminizm to są np równe zarobki, no ale najłatwiej sprowadzić wszystko do noszenia lodówki …

 • 1 marca 2015 o godz. 10:17

  HENIA… Skoro kobiety dostają niższe zarobki to wytłumacz mi jaki interes mają pracodawcy w zatrudnianiu facetów skoro mogą zatrudnić kobietę i oszczędzić na mniejszej pensji dla niej? Feminizm jak już dawno udowodniono bierze siedzibą z niedowartościowania i lensitwa. Dlaczego nie walczycie o parytetu w kopalniach albo w budowlance? Dlaczego tylko stanowiska biurowe was interesują? Szanuje kobiety i doceniam icj pracę. Ale mądra kobieta wie że jeżeli chce dużo zarobić to trzeba się starać i dobrze pracować a nie stać i głupio krzyczeć że ma być lepiej traktowana bo faceci to i tamto.

  A poza tym jak widzę że Kazimiera Szczuka jest twarzą feminizmu w Polsce to ogarnia mnie pusty śmiech bo głupszej baby nie widziałem.

  A jeżeli chodzi o samą akcję „młodzieńców” to widać jaki jest Targówek, lokalni kibole są na tyle zgrani że porządnie nie potrafią nawet transparentów zerwać. Stan ich „grafów” na osiedlu idealnie obrazuje ich organizację. Dużo chuczą, nagrywają głupie filmiki na YouTube a organizacji zero. -Pozdro z drugiej strony Wisły ;)

 • 1 marca 2015 o godz. 10:17

  Transparenty odzyskały tylko dlatego, że poszły i poszukały w krzakach.Koleżanki z czerskiej nauczyły ich pewnych zachowań i propagandy rodem z PRL.

  Nie zapominajmy że ataki agresji zainicjowały feministki. Wystarczy odpalić YT i zobaczyć kilka filmów z feministkami by być przerażonym nienawiścią środowisk feministycznych. Chyba najbardziej agresywne środowisko społeczne, można przyrównać do terrorystów.

  Ciekawe kto sponsorował turniej, nie ma na drogi i chodniki na Targówku ale na walkę z rodziną i heteroseksualistami znalazły się pieniądze…

 • 1 marca 2015 o godz. 10:48

  Rozumiem, że według Panów WF, STEFANA i PJLKA zachowanie tych gówniarzy było prawidłowe i spełniało wszystkie normy społeczne. Jak rozumiem, feministki grając na tej hali tak ich sprowokowały, że musieli posunąć się tak radykalnych kroków.

 • 1 marca 2015 o godz. 11:03

  W tytule artykułu jest błąd nie dziewczyny a feministki.
  Poza tym feminIZM to bolszwIZM XXI wieku.

 • 1 marca 2015 o godz. 13:47

  A jak inaczej mieli zaprotestowac?

  Kazdy robi co umie, w co wierzy i na co go stac. Nie mozna oczekiwac za duzo od tych co chca byc na czasie a zyja w jaskini.

  Is flos flavus, alteri caerulei sunt.

 • 1 marca 2015 o godz. 18:49

  Chłopaczki odreagowują niemiłe spotkania z bródnowską Antifą jakie doświadczają na dzielni od dłuższego czasu. Na następny raz trzeba im przygotować pomoc psychologiczną. Z tego ciśnienia już wariują i odwalają takie przypałowe akcje.

 • 2 marca 2015 o godz. 00:07

  Wszystko OK, tylko czemu nasze feministki są takie brzydkie?
  Nie mogły by trochę odpuścić i popracować nad sobą? Wtedy proponuje turniej w siatkówkę toples :)
  Myślę, że pogodził by zwaśnione strony ;]

 • 2 marca 2015 o godz. 11:54

  Szanowny panie redaktorze, niech pan tak się nie wstydzi, bo ja się bardziej wstydzę za hasło tej całej imprezy i za ten pana tekst. Może gdyby te dziewczyny na koniec meczu wymieniłyby się koszulkami, jak to się dziej czasami na meczach piłkarskich, to by ci tzw ,,mężczyźni” tak się nie zachowali. Swoją drogą niech pan idzie do okulisty, bo po obejrzeniu tego filmiku, trzeba być ślepym, żeby nie zauważyć, że ci ,,zamaskowani mężczyźni”, na pełnoletnich nie wyglądają. Tak na koniec, znam bardziej wzniosłe i bardziej potrzebne hasła na cel imprez sportowych niż propagowanie homoseksualizmu.

 • 2 marca 2015 o godz. 15:45

  Janusz, jezeli homooo nie jestes to uwazaj. Poprawnosc polityczna Cie zgwalci jezeli nie jestes w klubie.

 • 2 marca 2015 o godz. 19:14

  Te dziewczyny niech wezmą szufelki i kupy pozbieraja albo na kurs gotowania polskich potraw się zapiszą cytując klasyka ” tyle ich co sobie popiszą ” obydwie postawy są siebie warte banda skrajnych leni

 • 2 marca 2015 o godz. 19:23

  do QWERTY:
  miałeś trzymać kumpli w klatce

 • 3 marca 2015 o godz. 00:40

  Rozumiem że redakcja nie usuwając obraźliwych komentarzy typu „cwele” czy „bandyci” podpisuje się pod nimi ?
  Prosiłbym o jasne określenie w tej kwestii.

 • 18 marca 2015 o godz. 08:47

  Głąby, tępaki i w dodatku tchórze. Nie można inaczej komentować takiego zachowania tych chłopaczków (bo mężczyźni się tak nie zachowują).

 • 28 lutego 2020 o godz. 22:10

  Takich łobuzów powinno się zamykać do klatek bo stanowią zagrożenie niczym dzika zwierzyna.

  @Stefan, nikt normalny nie będzie w pojedynkę wnosić lodówki na piąte piętro :P No chyba, że jakąś maleńką niosąc w uprzęży na plecach.

  @wf, np. ja nie mogę pracować w kopalni bo jest za daleko. W Warszawie nie ma takich obiektów :P No ale gdybym mieszkała na Śląsku to bym rozważała taką pracę o ile by zatrudniali też kobiety.

  @Lort, skoro feminizm to bolszewizm (lub faszyzm jak to określają niektórzy), to czym jest seksizm ?

  @K, „brzydkie feministki” ? Piękno to pojęcie względne. Za dużo wymagacie od kobiet a sami nic przy sobie nic nie robiąc. Kobieta bez makijażu nie jest brzydka tylko n o r m a l n a ! Jak chcesz to sam sobie biegaj z gołym tyłkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.