Targówek bryluje w telewizji | | targowek.info

Targówek bryluje w telewizji

Telewizyjny Kurier Warszawski wykazuje się ostatnio dużą troską o naszą dzielnicę. Cieszymy się, że inspirują ich nasze tematy. 

 

W ostatnich dniach mieliśmy w Kurierze wysyp materiałów o Targówku. I bardzo dobrze, może wreszcie głos dzielnicy zacznie być słyszany na placu Bankowym. Cieszymy się tym bardziej, że Kurier czerpie z naszych tematów.

W połowie stycznia napisaliśmy, że przenosiny bazarku to wcale nie taka dobra wiadomość, bo tymczasowa lokalizacja na dobre zablokuje budowę ulicy Nowotrockiej. Dziennikarze Kuriera dwa tygodnie później doszli do takich samych wniosków i odpytali z kamerą kogo trzeba:

 

Kurier bliżej przyjrzał się też samym przenosinom bazarku i potwierdzają się nasze informacje, że kupcy nie są zadowoleni z nowej lokalizacji. Po prostu nie dostali innej realnej propozycji.

 

W ostatnich dniach Kurier poruszył też temat św. Wincentego.  Szczególnie zasługuje na uwagę wypowiedź wiceprezydenta Jacka Wojciechowicza sprzed ośmiu lat. O tym, że… cykl inwestycyjny już się zaczyna…

Filmy możemy oglądać dzięki kanałowi SiskomTube na YouTube.

 

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

15 komentarzy na temat “Targówek bryluje w telewizji

 • 8 lutego 2015 o godz. 12:34

  ha

 • 8 lutego 2015 o godz. 12:37

  metro to kolejna wymowka zeby nie poszerzyc Wincentego, chyba to wciaz niekonczacy sie projekt tak samo jak most Krasinskiego

 • 8 lutego 2015 o godz. 13:17

  A po budowie metra powiedzą, że nie poszerzą bo ruch się zmniejszył.

 • 8 lutego 2015 o godz. 16:41

  Za 2, 3 lata po Św.Wincentego nie będzie dało sie jeździć. Skandal! Co ma piernik do wiatraka, gdzie metro a gdzie ta ulica…

 • 8 lutego 2015 o godz. 18:33

  Ostatni raz uwierzyłam tym kłamcom. Porozumienie PO i dzielnicy sprzed wyborów śmierdziało z daleka. Niech przynajmniej załatają dziury w asfalcie, bo po tej ulicy nie da się JUŻ jeździć!

 • 8 lutego 2015 o godz. 21:19

  Kłamcy

 • 8 lutego 2015 o godz. 22:06

  Św. Wincentego powinna być teraz przede wszystkim zfrezowana. Zresztą taka przebudowa jaka była planowana do drogi typu GP tak naprawdę utrudniłaby życie mieszkańcom Bródna i Targówka. Wielu mieszkańców już to zgłaszało, że ograniczyłoby to dostęp do tej drogi poprzez zmniejszenie liczby skrzyżowań, natomiast dzielnica otrzymałaby właściwie drogę tranzytową biegnącą przez jej środek. A takiej drogi nasza dzielnica nie potrzebuje. Ta ulica zostanie właściwie zaprojektowana na nowo i miejmy nadzieję, że nie będzie to już droga typu GP na której najbardziej zyskałaby Białołęka.

 • 8 lutego 2015 o godz. 22:08

  Ha, ha: to jak w Alternatywach. Specjalna komisja zainteresowała się naszym osiedlem, gdy przyjechała telewizja.

  Wszystko to prawda:
  8 lat rządów PO na Targówku, to niejedna coraz większa dziura na Św Wincentego; to wyrzucenie z planów inwestycyjnych budowy ulicy Nowotrockiej i Mostu Matki Teresy vel Krasińskiego; to PO-róbstwo i nepotyzm.
  Cała Polska tak wygląda. Polska potrzebuje pilnie gospodarza, który nie będzie chował się za spódnice pani Premier i nogawki towarzysza Nałęcza!!!! Na szczęście jest taki kandydat! To Andrzej Duda!

 • 9 lutego 2015 o godz. 00:45

  Po Wincentego to niedługo i czołgiem nie będzie się dało przejechać. Łata łata łatę.. Wincentego to ulica meta-łat do potęgi piątej. Ja omijam jak mogę bo szkoda mi zawieszenia. ostatnio wydałem 2.5 tysiąca zł, bo padły wszystkie elementy tylnego zawieszenia. Najgorsza ulica ze wszystkich mi znanym w tym mieście. nie ma takiej drugiej. no może jeszcze Wileńska jak ją przeorały samochody z budowy metra.. Ciekawe którędy HGW przyjechała na jesieni w odwiedziny do bloków przy Żuromińskiej. Chyba śmigłowcem pod Szpital Bródnowski, bo na Wincentego wszystkie pląby by je z zębów powypadały…

 • 9 lutego 2015 o godz. 08:09

  Sliczna ta pani prezenterka!

 • 9 lutego 2015 o godz. 10:22

  a moim zdaniem miejsce przy OBI pod bazarek jest dużo korzystniejszy biorąc pod uwagę ilość korzystających z ul. Radzymińskiej. Klienci OBI również będą pewnie chętnie korzystać z bazaru po drugiej stronie ulicy. Na miejscu osób handlujących upatrywał bym szansę na większe obroty i zwiększenie liczby klientów.

 • 9 lutego 2015 o godz. 10:43

  Radnych platformy i dziadków ze spółdzielni los bazaru przy Trockiej niewiele obchodzi. Ulica Nowotrocka niezwykle ważna dla Targówka i całego regionu, także. Lokalizacja bazaru przy Radzymińskiej to uszczęśliwianie kupców na siłę i dowód na małą wiedzę w tym temacie, władz dzielnicy i radnych z układu rządzącego. Ktoś tych platfusów wybrał. Krajanie – pomyślcie nad tym.

 • 9 lutego 2015 o godz. 15:25

  Lucjuszu,chłopczyku,hahaha:
  co powie duda?
  obieca cuda!
  nic się nie uda,
  dobrze to wiem!

 • 10 lutego 2015 o godz. 11:07

  tak samo „szybko” idzie remont ul.Łodygowej…

 • 12 lutego 2015 o godz. 12:06

  Ooooo… Hipolit widać wynajęty jest przez Kluchosława.
  Lucjusz, w 100% masz rację. Głosowanie na Klucha to żenada.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.