Aldi na Radzymińskiej będzie otwarte w kwietniu

23
Share

Firma Aldi podała, kiedy planuje otwarcie swojego pierwszego sklepu w Warszawie (i na Targówku).

 

Budowa pierwszego warszawskiego marketu słynnej niemieckiej sieci (choć nie przez wszystkich lubianej) zbliża się do końca. Wokół marketu Aldi na ul. Radzymińskiej 245 trwają prace wykończeniowe i porządkowe. Piętrowy szary budynek o powierzchni całkowitej ok. 1200 m2, oraz parking na ok. 90 miejsc, są praktycznie gotowe. Lada chwila zacznie się montaż wyposażenia dyskontu.

Nie zaryzykujemy stwierdzenia, że sklep wygląda ładniej niż na wizualizacji, ale przynajmniej nie wygląda jeszcze gorzej. W porównaniu do upstrzonych chaotycznymi reklamami sąsiednich domów i działek, Aldi na Radzymińskiej prezentuje się niemal elegancko.

Na sklepie pojawiła się też informacja o „wielkim otwarciu”. Pierwsze Aldi w Warszawie przy ul. Radzymińskiej 245 zacznie działać za niewiele ponad miesiąc – w środę 22 kwietnia 2015 r.

 

Mamy nadzieję, że do tego czasu powstanie też nowy przystanek autobusowy zlokalizowany bezpośrednio pod nowym marektem. W czasie budowy Aldi stara wiata została zdemontowana, a jeden z najruchliwszych przystanków przy ul. Radzymińskiej wygląda teraz, delikatnie mówiąc, żałośnie.

aldi-radzyminska-mlodziencza-przystanek
wszystkie zdjęcia: targowek.info

23
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx