Narkotyki na Targówku

6
Share

Policja na poważnie wzięła się za handlarzy narkotyków w dzielnicy.

 

Niedawna informacja policji o znalezieniu przy złapanym bandycie, oprócz łupów z napadu, także 1,1 grama marihuany wzbudziła wśród naszych czytelników sporą wesołość. Być może nawet słuszną.

Ale dwa poniedziałkowe komunikaty policjantów dotyczą takich ilości zakazanych substacji, których z całą pewnością nie da zakwalifikować jako „na własny użytek”.

Informacja pierwsza: policjanci z komisariatu na Targówku zatrzymali 61–letniego mężczyznę w którego mieszkaniu znaleźli heroinę o wadze 49,94 grama oraz amfetaminę o wadze 490,92 grama. Tę drugą paczkę mężczyzna na widok policji wyrzucił przez okno – jednak niemal pół kilo amfetaminy wpadło prosto w ręce stojącego pod blokiem funkcjonariusza.

 

Pół kilo amfetaminy (brutto) / fot. policja

Pół kilo amfetaminy (brutto) / fot. policja

 

Informacja druga: kryminalni z Targówka zatrzymali 17–latka, u którego znaleźli susz roślinny o łącznej wadze 142 gram. Do zatrzymania doszło na klatce schodowej w jednym z bloków, w którym działał młody diler.

Na razie policja nie informuje o znalezieniu na Targówku słynnego dopalacza o nazwie „Mocarz”, po którego zażyciu już ponad 150 młodych ludzi w Polsce trafiło do szpitali. Choć wydaje nam się, że to tylko kwestia czasu…

 

142 g zakazanych substancji (netto) / fot. policja

 

6
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx