Narkotyki na Targówku | | targowek.info

Narkotyki na Targówku

Policja na poważnie wzięła się za handlarzy narkotyków w dzielnicy.

 

Niedawna informacja policji o znalezieniu przy złapanym bandycie, oprócz łupów z napadu, także 1,1 grama marihuany wzbudziła wśród naszych czytelników sporą wesołość. Być może nawet słuszną.

Ale dwa poniedziałkowe komunikaty policjantów dotyczą takich ilości zakazanych substacji, których z całą pewnością nie da zakwalifikować jako „na własny użytek”.

Informacja pierwsza: policjanci z komisariatu na Targówku zatrzymali 61–letniego mężczyznę w którego mieszkaniu znaleźli heroinę o wadze 49,94 grama oraz amfetaminę o wadze 490,92 grama. Tę drugą paczkę mężczyzna na widok policji wyrzucił przez okno – jednak niemal pół kilo amfetaminy wpadło prosto w ręce stojącego pod blokiem funkcjonariusza.

 

Pół kilo amfetaminy (brutto) / fot. policja
Pół kilo amfetaminy (brutto) / fot. policja

 

Informacja druga: kryminalni z Targówka zatrzymali 17–latka, u którego znaleźli susz roślinny o łącznej wadze 142 gram. Do zatrzymania doszło na klatce schodowej w jednym z bloków, w którym działał młody diler.

Na razie policja nie informuje o znalezieniu na Targówku słynnego dopalacza o nazwie „Mocarz”, po którego zażyciu już ponad 150 młodych ludzi w Polsce trafiło do szpitali. Choć wydaje nam się, że to tylko kwestia czasu…

 

142 g zakazanych substancji (netto) / fot. policja

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

6 komentarzy na temat “Narkotyki na Targówku

 • 13 lipca 2015 o godz. 09:58

  Uczciwi ludzie co płacą podatki czekają na miejsca w szpitalu a takie łajzy ratują. Za leczenie niepełnoletnich „mocarzy” powinni płacić rodzice, a dorośli „mocarze” za siebie. Nie chcę leczyć barachła za moje pieniądze !!!! PROTESTUJĘ.

 • 13 lipca 2015 o godz. 14:22

  Tę drugą paczkę mężczyzna na widok policji wyrzucił przez okno – jednak niemal pół kilo amfetaminy wpadło prosto w ręce stojącego pod blokiem funkcjonariusza
  hahaha, to się pewnie funkcjonariusz zdziwił, że z nieba takie paczki na Targówku lecą, hahaha :)))

 • 13 lipca 2015 o godz. 13:36

  Jeśli zawartość słoika netto wynosi 142g to ja chyba na jakimś innym świecie żyję

 • 13 lipca 2015 o godz. 18:29

  Hahaha jak w tym słoiku to z 5g jest…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.