Białołęka nie pęka – 9002 podpisy za metrem

14
Share

Nasi sąsiedzi zza Trasy Toruńskiej nie poddają się w staraniach o stację metra. Wczoraj w ratuszu złożyli 9002 podpisy pod petycją. 

Trzeba przyznać, że mieszkańcy Białołęki są dobrze zorganizowani. Taka liczba podpisów robi wrażenie i może sprawić, że w ratuszu znowu znajdą się chętni do zmiany planów budowy metra ustalonych dobre 20 lat temu.

Przypomnijmy, że Białołęka chce na początek zbudowania stacji Grodzisk za Trasą Toruńską na przedłużeniu Głębockiej.Według jednej z wersji miałaby to być stacja zamiast Rembielińskiej, według innej kolejka miałaby się rozgałęziać na Zaciszu.

Na razie ratusz oficjalnie potwierdza, że buduje według starych planów po trasie, na której przeprowadzono już badania geologiczne: przez Targówek, Zacisze, Kondratowicza do Rembielińskiej.

Wczoraj do przedstawicieli mieszkańców Białołęki, którzy przyszli z 9002. podpisami mieszkańców, nie wyszła ani pani prezydent ani żaden z jej zastępców…

 

Witajcie, dzisiaj o godzinie 11:00 w Ratuszu m.st. Warszawa złożyliśmy petycję. Niestety nie mogliśmy porozmawiać z Pani…

Posted by Metro dla Białołęki on Tuesday, 18 August 2015

 

 

14
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx