Poznajesz? To złodziej łańcuszków, szuka go policja

7
Share

Policja poszukuje mężczyzny, który (najprawdopodobniej) napadł na kobietę na Wyszogrodzkiej.

 

Funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego na Targówku prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży złotego łańcuszka z szyi mieszkanki Bródna. Do zdarzenia doszło 23 lipca około godz. 13:20 w windzie bloku przy ul. Wyszogrodzkiej 10.

W toku wykonanych czynności policjanci zabezpieczyli zapis monitoringu i na jego podstawie wytypowali mężczyznę, który najprawdopodobniej jest złodziejem. Jego personalia nie są jednak znane. Dlatego też funkcjonariusze apelują do wszystkich osób, które mogłyby pomóc Policji w ustaleniu tożsamości opisywanego mężczyzny.

Rysopis sprawcy (zdjęcie powyżej): wiek ok. 30 lat, wzrost ok. 175-180 cm, ubrany w koszulkę koloru żółtego oraz długie spodnie w kolorze ciemnym.

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Chodeckiej 3/5. Informacje można przekazać także telefonując pod numer tel.: 22 603-81-71, 22 603-86-40 oraz w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl

zdjęcie: Policja

7
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx