Rzeczpospolita Polska promuje się… zdjęciami z Bródna | | targowek.info

Rzeczpospolita Polska promuje się… zdjęciami z Bródna

Ministerstwo Spraw Zagranicznych zamieściło na swoim anglojęzycznym profilu album zdjęć z naszej dzielnicy! Dodajmy, że to bardzo udane zdjęcia.

 

 

Serwis Flickr w Polsce nie jest zbyt popularny, ale w krajach zachodnich to jedna z najpopularniejszych platform wymiany zdjęć. Pewnie dlatego Ministerstwo Sprawa Zagranicznych ma tam profil zachęcający do odwiedzin Polski. MSZ przedstawia największe atrakcje Polski, na której powinni zwrócić uwagę turyści. Znajdziemy tam zdjęcia z Muzeum Powstania Warszawskiego, album o polskich plażach, festiwalu cyrkowym w Lublinie i wiele, wiele więcej.

Nas cieszy, że w tym gronie znalazły się też zdjęcia z Bródna. Album o Parku Rzeźby przygotował fotograf Mariusz Cieszewski, szczególnie podoba nam się oryginale ujęcie Domku Herbacianego. Zdjęcia na profil trafiły już dawno, ale można przypomnieć sobie, jaka ładna jest jesień w Parku Bródnowskim.

fot. Mariusz Cieszewski

Cały album możecie zobaczyć tutaj. 

PRZECZYTAJ TEŻ:

8 komentarzy na temat “Rzeczpospolita Polska promuje się… zdjęciami z Bródna

 • 12 sierpnia 2015 o godz. 18:01

  Bardzo ładne zdjęcia.

 • 12 sierpnia 2015 o godz. 19:29

  No to teraz to już Broodno, a nie Bródno!

 • 12 sierpnia 2015 o godz. 20:33

  Dla przeciętnego Amerykanina Brooklyn, Bronx, Broodnho to to samo.

 • 13 sierpnia 2015 o godz. 02:21

  Jeszcze polska nie zginela…puki sieee dajemy.

 • 18 października 2015 o godz. 19:12

  Choć zdjęcia faktycznie wiekowe cieszy mnie bardzo, że się podobają. Pozdrowienia z nieodległej Nowej Pragi.

 • 23 października 2015 o godz. 17:56

  Pięnie, ale może sfotografujecie śmierdzącą trasę Torunską i pokażecie jak przebiega 20 m od budynków – trasa przez ktorą przelatuje potok 160 tys aut dziennie. Smog zalewa mieszkańców Bródna. Ten prywatny szpital na Bródnie wybudowano od razu dla nowotworowców płuc. Tylko kto tam dotrze – na Bródnie mieszka 50% bezrobotnych.
  A ten cudny park jest OK ale obok przebiega równie szeroka Kondratowicza 2 x 3 pasy z niekonczącym się potokiem smrodliwych samochodów – kierowcy zrobili sobie przelotowkę przez środek osiedla bo po co pchac sie na Torunską. Pomieszkajcie sobie w bloku przy Kondtratowicza – mozna się po 1 godz udusić. Park jest malutki – nic tu nie pomaga – jeszcze poodgradzali tereny na boiska – kurniczek dla 100 tys ludzi. W planach był większy ale oczywiście władze przekazały część deweloperom – mają większą kasę niż z parku. Nadal tereny zabudowują – Rembielinska zamiast zazieleniać parkami (Park z wielkimi drzewami! nie krzaczek)
  ŻĄDAMY zadrzewienia terenów po PGR – niech będą to nowe płuca na śmierdzącym benzyną Bródnie. Nie bądzcie gorsi od zbrodniarzy wojennych i nie mordujcie ludzi w kolejnym blokowisku. Niech będzie to park do odpoczynku i schronienie przed smrodem benzyny i smogiem!!!!!

 • 12 sierpnia 2018 o godz. 21:49

  Wszystkie zdjęcia robione na „jedno kopyto” :D Pomysł z lustrem jest ciekawy ale tylko w przypadku pierwszego, największego zdjęcia a reszta to już przesada i powtarzanie się.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.