Lekcje matematyki i koncentracji

1
Share

Największa w Polsce szkoła matematyki zaprasza na kolejny rok na Targówku!

 

Ogólnopolska sieć Szkół Matematyki „2plus2”, która liczy ponad 85 oddziałów w kraju i poza jego granicami (Czechy, Ukraina, Węgry, Chorwacja, Kazachstan, Serbia) rozpoczęła nowy rok szkolny na Targówku.

Szkoła ma praktycznie ofertę dla każdego. Udziela korepetycji nie tylko jako przygotowania do egzaminów maturalnych, gimnazjalnych i szóstoklasisty, ale prowadzi także korepetycje dla dzieci chcących poprawić swoje oceny, zwiększyć pewność siebie na lekcjach, lub przygotować się do konkursu.

Ale lekcje matematyki to nie wszystko. Dodatkowo na Targówku będą się odbywać lekcje koncentracji.

„Pod koniec października do oferty wprowadzimy nowe zajęcia – mówi dyrektor szkoły Marcin Kruszyński. – Pod nazwą naszej nowej szkoły, Level Up, kryją się lekcje koncentracji, szybkiego kojarzenia faktów, zapamiętywania. To jest nasz kolejny projekt edukacyjny, który przygotowaliśmy z wieloletnimi praktykami szkoleń tego typu. Lekcje są wymagające, a jednocześnie zabawne i na pewno pomogą w nauce oraz sztuce zapamiętywania dzieciom już od 6 roku życia poprzez podstawówkę i gimnazjum.”

Szkoła otwarta jest od poniedziałku do piątku, w godzinach popołudniowych. Z zajęć matematycznych można skorzystać każdego dnia. Uczniowie wykupują abonament, w wysokości 230 zł, który pozwala na skorzystanie z 2 do 4 lekcji w tygodniu. Zajęcia trwają przez cały rok szkolny – można z nich korzystać regularnie przez kilka miesięcy lub według własnych potrzeb.

Więcej informacji na temat zajęć matematycznych: tel. +48 880 527 021, email: norbert.gozdek@2plus2.edu.pl

Wstępne zapisy i propozycja zajęć Szkoły Myślenia Level-Up: Marcin Kruszyński tel. 600 078 920

2plus2 Targówek
ul. Olgierda 35/41 (budynek Zespółu Szkół nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi)
www.targowek.2plus2.edu.pl

 

DSC_0975

1
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx