W IKEA Targówek odbędzie się… wesele | | targowek.info

W IKEA Targówek odbędzie się… wesele

Dwójka blogerów wejdzie na nową drogę życia w markecie meblowym w naszej dzielnicy. Naprawdę.

 

Dorota Nowacka i Jakub Prószyński to internetowi blogerzy. Ona jest znana mniej – prowadzi stronę o nazwie Czechożydek, opisującą kulturę czeską i żydowską. On jest prawdziwą gwiazdą sieci – lepiej znany jako Pijaru Koksu, zajmuje się marketingiem internetowym, mediami społecznościowymi i trendami w internecie.

O tym, że w sobotę 3 października wezmą ślub w niestandardowy sposób, było wiadomo od kilku tygodni. Pijaru Koksu ekspercko zaanagażował w przedsięwzięcie potężne firmy, m.in. salony meblowe IKEA i linie lotnicze WizzAir, łącząc prywatną uroczystość z kampanią marketingową wielkich korporacji.

Wczoraj przyszli państwo młodzi oficjalnie ujawnili, gdzie dokładnie zorganizują wesele dla rodziny. Tak – odbędzie się ono w Ikei na Targówku, i to w godzinach otwarcia sklepu!

Wpierw chcieliśmy, żeby to odbyło się na terenie samego sklepu, jako część jednej z ekspozycji. Nietrudno jednak się domyślić, że byłoby to trudne do realizacji. Zatem stanęło na tym, że tworzymy naszą ślubną strefę w obrębie restauracji

piszą Nowacka i Prószyński na oficjalnej stronie internetowej (a jakże) swojego ślubnego projektu, nazwanego Blogogody.

Będzie to pierwsze w Polsce wesele (czy raczej: przyjęcie poślubne) w IKEA. W pierwszą sobotę października w wyznaczonym specjalnie na tę okazję miejscu w ikeowej restauracji, firmowi dekoratorzy zaaranżują przestrzeń dla zaproszonych gości. Ponadto kucharze z restauracji IKEA Targówek przygotują obiad weselny. Jego menu na razie jest tajemnicą, ale idziemy o zakład, że będą też klopsiki…

Co ważne dla wszystkich, w dniu przyjęcia poślubnego sklep i restauracja będą normalnie otwarte dla klientów – a każdy, kto tam trafi podczas trwania wydarzenia otrzyma kawałek tortu weselnego!

W internecie oczywiście już huczy. Jedni krytykują, że blogerzy sprzedali wielkim firmom najważniejszy dzień w swoim wspólnym życiu, inni chwalą, że nie tylko nie wydadzą majątku na wesele i podróż poślubną (pamiętacie: WizzAir), ale pewnie jeszcze na tym nieźle zarobią.

A my podkreślamy najważniejszą naszym zdaniem część tej informacji: w sobotę 3 października w IKEA Targówek będzie kawałek darmowego tortu weselnego dla każdego :)

 

zdjęcie powyżej: archiwum targowek.info

PRZECZYTAJ TEŻ:

13 komentarzy na temat “W IKEA Targówek odbędzie się… wesele

 • 17 września 2015 o godz. 09:33

  Takie to…niesmaczne…Przyjdź naw******aj się tortu u obcych na takiej uroczystości, no ale ludzie dla darmowej parówy z bułą dadzą się nawet obsmarować gównem. Proponuje jeszcze beknąć pannie młodej w twarz.

 • 17 września 2015 o godz. 09:41

  Hahahaha. Wstydziłabym się takiego wesela do końca życia. #bieda

 • 17 września 2015 o godz. 10:18

  Co kto lubi. Potem dzieci do przedszkola oczywiście w bawialni IKEA, potem skończą szkołę zawodową przy IKEA, no i praca w tej firmie do emerytury… Pochówek w mebelku jakiej firmy? ;-)
  Jak reklama, to na całość.

 • 17 września 2015 o godz. 12:04

  Ta informacja powinna być w sekcji Reklama, a nie Wiadomości. Żenada.

 • 17 września 2015 o godz. 14:44

  tak, to reklama. A jak inaczej zbijac koks jak nie przez reklame?

 • 17 września 2015 o godz. 18:55

  IKEA leży na Bródnie (Bródno-Podrodzie), a nie na Targówku Mieszkaniowym! Słabo trochę wygląda cały Targówek.info po tej reformie. Lepiej by było, gdy w dziale Cała dzielnica były wszystkie artykuły, a nie wybrane według własnego widzi mi się. Czy naprawdę trzeba przelecieć przez wszystkie działy, żeby się dowiedzieć co słychać w naszej dzielnicy?

 • 17 września 2015 o godz. 18:55

  Hm… dla mnie to zabawne. Nie oceniam.
  Najważniejsze żeby się dobrze bawili.
  Zazdrościcie?

 • 17 września 2015 o godz. 19:37

  Słów brak… To zeszło poniżej psów, nie obrażając naszych mądrych czworonogich przyjaciół

 • 18 września 2015 o godz. 10:07

  zawód bloger, czasem sobie myślę że Polska blogerami stoi

 • 18 września 2015 o godz. 18:47

  Jakub Prószyński ufff :) powodzenia !

 • 2 listopada 2015 o godz. 11:12

  Żenada po całości. Nie zdzwię się, jesli okaże się, że para młoda to typowy przykład słoikowej lemingozy z sekty Przestępczej Organizacji…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.