W IKEA Targówek odbędzie się… wesele

13
Share

Dwójka blogerów wejdzie na nową drogę życia w markecie meblowym w naszej dzielnicy. Naprawdę.

 

Dorota Nowacka i Jakub Prószyński to internetowi blogerzy. Ona jest znana mniej – prowadzi stronę o nazwie Czechożydek, opisującą kulturę czeską i żydowską. On jest prawdziwą gwiazdą sieci – lepiej znany jako Pijaru Koksu, zajmuje się marketingiem internetowym, mediami społecznościowymi i trendami w internecie.

O tym, że w sobotę 3 października wezmą ślub w niestandardowy sposób, było wiadomo od kilku tygodni. Pijaru Koksu ekspercko zaanagażował w przedsięwzięcie potężne firmy, m.in. salony meblowe IKEA i linie lotnicze WizzAir, łącząc prywatną uroczystość z kampanią marketingową wielkich korporacji.

Wczoraj przyszli państwo młodzi oficjalnie ujawnili, gdzie dokładnie zorganizują wesele dla rodziny. Tak – odbędzie się ono w Ikei na Targówku, i to w godzinach otwarcia sklepu!

Wpierw chcieliśmy, żeby to odbyło się na terenie samego sklepu, jako część jednej z ekspozycji. Nietrudno jednak się domyślić, że byłoby to trudne do realizacji. Zatem stanęło na tym, że tworzymy naszą ślubną strefę w obrębie restauracji

piszą Nowacka i Prószyński na oficjalnej stronie internetowej (a jakże) swojego ślubnego projektu, nazwanego Blogogody.

Będzie to pierwsze w Polsce wesele (czy raczej: przyjęcie poślubne) w IKEA. W pierwszą sobotę października w wyznaczonym specjalnie na tę okazję miejscu w ikeowej restauracji, firmowi dekoratorzy zaaranżują przestrzeń dla zaproszonych gości. Ponadto kucharze z restauracji IKEA Targówek przygotują obiad weselny. Jego menu na razie jest tajemnicą, ale idziemy o zakład, że będą też klopsiki…

Co ważne dla wszystkich, w dniu przyjęcia poślubnego sklep i restauracja będą normalnie otwarte dla klientów – a każdy, kto tam trafi podczas trwania wydarzenia otrzyma kawałek tortu weselnego!

W internecie oczywiście już huczy. Jedni krytykują, że blogerzy sprzedali wielkim firmom najważniejszy dzień w swoim wspólnym życiu, inni chwalą, że nie tylko nie wydadzą majątku na wesele i podróż poślubną (pamiętacie: WizzAir), ale pewnie jeszcze na tym nieźle zarobią.

A my podkreślamy najważniejszą naszym zdaniem część tej informacji: w sobotę 3 października w IKEA Targówek będzie kawałek darmowego tortu weselnego dla każdego :)

 

zdjęcie powyżej: archiwum targowek.info

13
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx