W weekend wreszcie dokończą remont św. Wincentego | | targowek.info

W weekend wreszcie dokończą remont św. Wincentego

Nie tylko tramwajarze, ale i drogowcy swoje remonty lubią robić po wakacjach. Dokończenie remontu św. Wincentego zaplanowali na pierwszy weekend roku szkolnego.

 

O poszerzeniu ulicy i generalnej modernizacji na razie możemy zapomnieć, więc cieszymy się, że chociaż wyrównają nawierzchnię.  Pierwszy etap prac – od Kondratowicza do bramy cmentarza – przeprowadzono w czerwcu i z utęsknieniem czekaliśmy na drugi.

Ten zacznie się w piątek wieczorem. Drogowcy wyfrezują asfalt od pierwszej bramy cmentarnej do ronda Żaba. W ramach prac remontowych wymieniono nawierzchnię chodników, krawężniki, nawierzchnię zatok, po zakończeniu tych robót wezmą się za frezowanie.

Po weekendowym zamieszaniu we wrześniu będą prowadzone jeszcze drobniejsze prace jak układanie płyt chodnikowych. Nie powinny powodować utrudnień. 

Frezowanie rozpocznie się w najbliższy piątek – 4 września od godz. 22.00, skończy w poniedziałek – 7 września o godz. 4.00 rano. Proponowane przez ZDM objazdy prowadzą: od strony północnej – ul. Matki Teresy z Kalkuty, ul. św J. Odrowąża. Od ul. Radzymińskiej – ul. Młodzieńczą, P. Skargi, ul. Szwedzką. Będzie możliwy również dojazd od ul. Trockiej, ul. T. Korzona do ul. Gilarskiej.

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

2 komentarzy na temat “W weekend wreszcie dokończą remont św. Wincentego

  • 1 września 2015 o godz. 23:05

    Ciekawe czy te wszystkie ostatnio zbudowane wysepki rozbiorą i sfrezują jak poprzednio aby rozściełacz położył równo nową nawierzchnię na całej długości. I na nowo te wysepki postawią już na nowej nawierzchni.

  • 3 września 2015 o godz. 11:40

    @kilovolt
    Wcale bym sie nie zdziwil… W tym kraju wszystko jest mozliwe! 300 urzedow kazdy sluzy do czego innego, ale tak naprawde zajmuja sie tym samym…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.