Odrowąża zwężona (jeszcze bardziej), Klukowska zamknięta (znowu) | | targowek.info

Odrowąża zwężona (jeszcze bardziej), Klukowska zamknięta (znowu)

Uwaga, weekendowe utrudnienia na drogach Targówka.

 

Od dziś, czyli od soboty 17 października od godz. 6 – do poniedziałku 19 października do godz. 4 rano – została zwężona do jednego pasa ruchu wschodnia jezdnia ul. Odrowąża (ta za Rondem Żaba w stronę Wysockiego).

To kolejne utrudnienia w ramach modernizacji torowiska tramwajowego – tym razem związane z wymianą nawierzchni jezdni. Zwężony został odcinek ok. 150 m za Rondem Żaba do przystanku autobusowego. Prace zostały podzielone na dwa etapy: najpierw jest wyłączona z ruchu lewa strona jezdni, potem będzie prawa – w obu przypadkach przejezdny będzie tylko jeden pas ruchu.

Chociaż to weekend, korki w tym miejscu są niemal gwarantowane – coraz więcej ludzi przed Świętem Zmarłych chce dojechać na cmentarz Bródnowski. No, a tramwajami nie dojadą.

 

 

Także przez cały weekend (17 i 18 października) jest zamknięta dla ruchu ul. Klukowska na Elsnerowie.

Zamknięty został odcinek pomiędzy ul. Zamkową a ul. Swojską, a utrudnienia związane są z remontem nawierzchni po pracach wodociągowych. Jeśli ktoś czuje, że ma deja vu – to ma rację.

Objazd zostanie poprowadzony ul. Wierną.

 

zdjęcie na górze: tradycyjny megakorek na ul. Odrowąża /fot. targowek.info

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

Jeden komentarz na temat “Odrowąża zwężona (jeszcze bardziej), Klukowska zamknięta (znowu)

  • 19 października 2015 o godz. 09:43

    Na Klukowskiej była położona nowa nawierzchnia, teraz jest już zerwana i dzisiaj rano ta ulica była jeszcze zamknięta. Czy nie można było zrobić tych prac przed położeniem asfaltu? No ale kto bogatemu zabroni, znowu pieniądze z naszych podatków poszły w błoto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.