Zmarła jedna z ofiar wypadku na Trasie Toruńskiej | | targowek.info

Zmarła jedna z ofiar wypadku na Trasie Toruńskiej

Lekarze przegrali walkę o życie mężczyzny ciężko rannego w wypadku sprzed tygodnia.

 

Do groźnego wypadku na Trasie Toruńkiej (S8) doszło w poprzedni czwartek, wieczorem 22 października. W szklanym tunelu, na wysokości zjazdu na węzeł przy ul. Łabiszyńskiej, zderzyły się ze sobą trzy samochody.

Wszystkie pojazdy były poważnie uszkodzone, ale kierowcy i pasażerowie Forda Fiesty oraz Skody Octavii zdołali wyjść ze swoich samochodów o własnych siłach. W trzecim aucie, Toyocie Corolli, uwięzionych zostało jednak trzech mężczyzn – pasażer z przodu oraz dwie osoby z tyłu.

Żeby wydostać ofiary wypadku z wraku samochodu, potrzebna była pomoc straży pożarnej. Strażacy przy pomocy sprzętu hydraulicznego odcięli dach i pozostałe elementy karoserii Toyoty, umożliwiając bezpieczne wydobycie poszkodowanych.

Trzej ranni mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala. Niestety, najciężej ranny zmarł – poinformował o tym wczoraj Tvnwarszawa.

Od czasu ostatecznego zakończenia remontu na warszawskich odcinku trasy S8 (Trasie Toruńskiej i Trasie AK) niemal codziennie dochodzi na niej do wypadków. O dziwo, ponieważ to trasa krajowa, stołeczna policja nie odnotowuje ich w swoich statystykach. Dzięki temu liczba wypadków w mieście statystycznie spada…

 

fot. Straż Pożarna

Zdjęcia z tragicznego wypadku na Trasie Toruńskiej 22.10.2015 r. / wszystkie zdjęcia: Straż Pożarna/JRG1/JRG15

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

4 komentarzy na temat “Zmarła jedna z ofiar wypadku na Trasie Toruńskiej

 • 30 października 2015 o godz. 08:26

  Pytanie: który jechał środkowym pasem z zabójczą prędkością 80km/h? Który próbował wyprzedzić z lewej, a który z prawej?

 • 30 października 2015 o godz. 09:54

  Jak do tego doszlo ktos wie? Bo 3 samochody naraz na takiej jezdni to cos dziwnego…

 • 30 października 2015 o godz. 16:14

  trzeba szybciej jezdzic. szybciej szybciej. czysty debilizm. Ile nadrobi czasu 20 min. albo i nie bo odstoi w korkach lub na swiatlach. ale nie trzeba sie pokazac kto tu jest szefem drog i jaka ma sie fure.

 • 30 października 2015 o godz. 19:46

  Marek dobrze napisał. Środkowy pas powinien mieć znaczek dla inwalidów umysłowych. Po to są trasy szybkiego ruchu, żeby po nich jechać szybko. Ale nie u nas. Prawy pas jest zaminowany. Trzeba cały czas jechać środkowym, bo nie trzeba go zmieniać. Ale jest jeden sposób. Wyprzedzić takiego zjechać przed i zwalniać. Zmieni wtedy pas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.