Gdzie chcielibyście nowe paczkomaty na Targówku? | | targowek.info

Gdzie chcielibyście nowe paczkomaty na Targówku?

Właściciel paczkomatów pyta, gdzie stawiać kolejne. Najszybciej zorganizowali się mieszkańcy Osiedla Wilno i pewnie będą mieli jeden u siebie. Ale inne osiedla też mogą zgłaszać lokalizacje.

 

“Kiedy w końcu postawicie paczkomat na moim osiedlu?” – to podobno najczęściej zadawane pytanie do firmy inPost. Na Targówku jej paczkomaty pojawiły się już kilka lat temu i systematycznie ich przybywa, ale nie ma ich na tyle dużo, żeby wszyscy mieli blisko.

Tym bardziej, że coraz rzadziej korzystamy z usług poczty, bo na przykład na Targówku Mieszkaniowym prawie zawsze oznacza to spędzenie kilkudziesięciu minut w kolejce w urzędzie przy Radzymińskiej…

Paczkomaty inPostu na Targówku. JEst ich sporo, ale nierównomiernie rozmieszczone. W centralnej części Zacisza i na Bródnie bliżej Wysockiego i Toruńskiej nie ma żadnego / materiały prasowe
Paczkomaty inPostu na Targówku. Jest ich sporo, ale nierównomiernie rozmieszczone. W centralnej części Zacisza i na Bródnie bliżej Bazyliańskiej nie ma żadnego / materiały prasowe

inPost zapowiada stawianie kolejnych paczkomatów, a o ich lokalizację pyta mieszkańców na specjalnej stronie internetowej. Można tam dodawać własne propozycje lokalizacji lub głosować na te już dodane. W naszej dzielnicy pojawiły się dwie propozycje: przy Galerii Rembielińska na Bródnie i przy ul. Wiernej na Osiedlu Wilno.

Szczególnie ta druga cieszy się powodzeniem. Oddano na nią już 778 głosów i jest to jeden z najlepszych wyników w Warszawie. Firma nie deklaruje, kiedy postawi skrzynki na paczki, ale mieszkańcy Osiedla Wilno mogą mieć nadzieję, że wkrótce nie będą musieli biegać na pocztę.

Głosować na lokalizacje paczkomatów i dodawać własne możecie na tej stronie. 

 

Zdjęcie paczkomatu na początku artykułu – Wikimedia CC BY-SA 3.0

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

9 komentarzy na temat “Gdzie chcielibyście nowe paczkomaty na Targówku?

 • 25 listopada 2015 o godz. 10:30

  sporo tego wrzucą, nieźle
  przyda sie wiecej paczkomatów dla osob co czesto robia zakupy na allegro etc.

 • 25 listopada 2015 o godz. 11:17

  Oczywiście jak to typowy Polak paczkomat chce mieć koło swojego bloku.

 • 25 listopada 2015 o godz. 12:34

  Ten przy Kanwie ma adres „Warszawa Michała Ossowskiego 54 03-542”, głosujcie :). Na razie tylko 4 pkt ma.

 • 25 listopada 2015 o godz. 16:59

  @xyz
  Dokładnie, każdy chciałby mieć paczkomat u siebei, najlepiej na swoim blokowisku. No cebulactwo poprostu. Paczkomaty powinny byc tylko w ścislym centrum Warszawy. Jak mieszkańcy blokowisk z Targówka i innych orzedmieść chca odebrac paczkę to niech się pofatygują do miasta!

 • 25 listopada 2015 o godz. 17:53

  maks ale ty jesteś głupi… aż szkoda gadać.

 • 25 listopada 2015 o godz. 19:02

  A wie ktoś co za „paczkomat” koloru zielonego jest budowany na tyłach stacji Statoil przy Kondratowicza ?

 • 26 listopada 2015 o godz. 06:55

  @statot to jest Coolomat – http://www.coolomat.com/ (strona po angielsku, ale może coś sobie wygóglujesz po polsku)

 • 26 listopada 2015 o godz. 09:22

  Przyglądam się załączonej mapie i widzę wielką paczkomatową dziurę na terenie Zacisza. Teren dawnej pętli 512 , w okolicy obecnej poczty, byłby dobrym miejscem do ustawienia paczkomatu na Zaciszu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.