Biletomat przy Młodzieńczej. Jednak warto pisać do ZTM-u

5
Share

Albo to zbieg okoliczności, albo ZTM wysłuchał pasażerów. Na Zaciszu stanął biletomat, o który czytelnicy targowek.info prosili miesiąc temu. 

 

Niby nic, ale jednak cieszy. Wczoraj na bardzo ruchliwym skrzyżowaniu Radzymińskiej z Młodzieńczą ustawiano biletomat ZTM. Stanął na przystanku przy Aldim, tym samym, gdzie tak długo nie mogliśmy doczekać się wiaty.

Tym bardziej się cieszymy, bo o maszynę do sprzedawania biletów w tym miejscu prosili nasi czytelnicy. Na początku listopada wrzuciliśmy na nasz profil na Facebooku zdjęcie z montażu biletomatu na Łabiszyńskiej i zapytaliśmy, gdzie jeszcze takie maszyny się przydadzą. Lista życzeń czytelników była długa, ale najczęściej padała lokalizacja właśnie na Radzymińskiej przy Młodzieńczej.

 

Stawiają biletomat na Kondratowicza przy Łabiszyńskiej. Gdzie jeszcze się przyda?

Posted by Targówek Info on Friday, 6 November 2015

 

Całą dyskusję przesłaliśmy do Zarządu Transportu Miejskiego, a jego przedstawiciel zapewnił, że wszystkie wpisy są czytane i przekazywane do odpowiedniej komórce. Minął miesiąc i ta dam! Biletomat stoi.

 

ztm

 

Teraz czekamy na kolejne biletomaty z listy naszych czytelników. Wśród propozycji najczęściej przewijał się chyba przystanek Piotra Skargi. Zobaczymy, czy tam też ZTM pójdzie nam na rękę.

 

Zdjęcie na górze: od czytelniczki Magdy

5
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx