Nowi najemcy w Domotece w Parku Handlowym Targówek

3
Share

Nowy sklep sportowy i kilka firm z wyposażeniem wnętrz pojawiło się ostatnio w centrum handlowym Targówek. Robiliście już zakupy w nowych sklepach w Domotece? 

 

W ostatnim czasie w warszawskich centrach handlowych należących do IKEA pojawiło się kilku nowych najemców. W drugiej połowie 2015 roku w trzech obiektach wynajętych zostało w sumie około 1 000 m kw. Największy lokal zajęła hiszpańska marka Martes Sport, która w Parku Handlowym Targówek otworzyła sklep o powierzchni ponad 550 m kw. To kolejny po Sports Direct sklep sportowy w tym miejscu.

W Domotece zagościli też tacy najemcy jak Atlas (sklep o powierzchni 107 m kw.), Prestiż (89 m kw.) i Stanred (74 m kw.) zajmujące się projektowaniem, produkcją i montażem mebli kuchennych.

Nowym najemcą jest także marka Sarenka (53 m kw.) – w jej asortymencie można znaleźć meble dziecięce i młodzieżowe czołowych producentów z kraju i zagranicy, jak również materace, dekoracje i dodatki.

W drugiej połowie roku w Domotece swój sklep otworzyła też znana brytyjska marka Laura Ashley, oferująca asortyment w klasycznej estetyce w stylu angielskiej prowincji.

 

zdjęcie na górze: mat. prasowe

3
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx