Nowi najemcy w Domotece w Parku Handlowym Targówek | | targowek.info

Nowi najemcy w Domotece w Parku Handlowym Targówek

Nowy sklep sportowy i kilka firm z wyposażeniem wnętrz pojawiło się ostatnio w centrum handlowym Targówek. Robiliście już zakupy w nowych sklepach w Domotece? 

 

W ostatnim czasie w warszawskich centrach handlowych należących do IKEA pojawiło się kilku nowych najemców. W drugiej połowie 2015 roku w trzech obiektach wynajętych zostało w sumie około 1 000 m kw. Największy lokal zajęła hiszpańska marka Martes Sport, która w Parku Handlowym Targówek otworzyła sklep o powierzchni ponad 550 m kw. To kolejny po Sports Direct sklep sportowy w tym miejscu.

W Domotece zagościli też tacy najemcy jak Atlas (sklep o powierzchni 107 m kw.), Prestiż (89 m kw.) i Stanred (74 m kw.) zajmujące się projektowaniem, produkcją i montażem mebli kuchennych.

Nowym najemcą jest także marka Sarenka (53 m kw.) – w jej asortymencie można znaleźć meble dziecięce i młodzieżowe czołowych producentów z kraju i zagranicy, jak również materace, dekoracje i dodatki.

W drugiej połowie roku w Domotece swój sklep otworzyła też znana brytyjska marka Laura Ashley, oferująca asortyment w klasycznej estetyce w stylu angielskiej prowincji.

 

zdjęcie na górze: mat. prasowe

PRZECZYTAJ TEŻ:

4 komentarzy na temat “Nowi najemcy w Domotece w Parku Handlowym Targówek

 • 10 grudnia 2015 o godz. 22:48

  …a info o artykule sponsorowanym? ;-)

 • 11 grudnia 2015 o godz. 11:20

  Piszecie o sklepach bez oznaczenia artykulu sponsorowanego, a o wczorajszej sesji budżetowej w Ratuszu ani słowa. Informacji o planach dotyczacych mostu trzeba szukac na innych portalach. Żenada.

 • 11 grudnia 2015 o godz. 12:27

  Z zasady nie wchodzimy w jałowe dyskusje, gdyż, jak powszechnie wiadomo, gdzie dwóch Polaków, tam trzy opinie. Ale uprzejmie informujemy, że:
  * Wszystkie artykuły sponsorowane na stronie targowek.info są zawsze wyraźnie oznaczone. Natomiast nie każdy artykuł, w którym pojawia się nazwa sklepu czy marka produktu, jest artykułem sponsorowanym. Bywają też zwykłe informacje, które po prostu uznajemy za interesujące dla nas i przynajmniej niektórych czytelników – i tak jest m.in. w tym przypadku
  * O budżecie Warszawy na 2016 rok, ze szczegółowym przedstawieniem inwestycji na Targówku, pisaliśmy już 3 tygodnie temu – zapraszamy do regularnych odwiedzin strony targowek.info http://www.targowek.info/2015/11/budzet-targowka-na-rok-2016-jest-lepiej/
  * O moście Krasińskiego piszemy regularnie, i za każdym razem gdy mamy do przekazania nowe informacje na ten ważny dla Targówka temat. Ostatni raz było to 4 dni temu – zapraszamy do regularnych odwiedzin strony targowek.info http://www.targowek.info/tag/most-krasinskiego/
  pozdrawiamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.