Dzień kobiet z Targówkiem w spódnicy

2
Share

– Czy potrafisz uśmiechać się każdego dnia? Czy zarażasz optymizmem innych? – z okazji Dnia Kobiet stowarzyszenie „Targówek w spódnicy” pomoże paniom odpowiedzieć na to pytanie. 

 

Z okazji Dnia Kobiet stowarzyszenie „Targówek w spódnicy” przygotowało w Domu Kultury Zacisze przy ul. Blokowej 1 akcję „Myśl zdrowo i pozytywnie”. Impreza odbędzie się w sobotę 5 marca. Targowek.info objął ją patronatem.

12688320_1013308022076529_7008610850501663556_n

Zdjęcia: Pink Lips Project na Facebooku

Walka z rakiem

W godz. 13 – 15:45 organizatorzy przewidzieli otwartą dla wszystkich część o zdrowiu.

Panie będą mogły skorzystać z konsultacji w zakresie chorób o podłożu autoimmunologicznym czy dowiedzieć się więcej odnośnie raka szyjki macicy. Należymy do czołówki krajów Unii Europejskiej pod względem liczby zachorowań i śmiertelności z powodu tego nowotworu. Takie dane szokują, tym bardziej, że rak wykryty we wczesnym stadium jest uleczalny. Właśnie dlatego tak ważne jest przełamywanie bariery nieśmiałości w tym temacie.

W części zdrowotnej będzie różowo, a to za sprawą przedstawicielek z Pink Lips Project i ogólnopolskiej akcji malowania ust na różowo. Panie będą miały niepowtarzalną okazję do wykonania zabawnej pamiątkowej fotografii w Fotobudce.

Joga śmiechu i pozytywne nastawienie

Z różowymi ustami możemy przejść do drugiej części, którą zaplanowano w godzinach 16 – 19. Na uczestniczki czeka duża dawka pozytywnej energii, między innymi  dzięki warsztatom jogi śmiechu, pozwalającej pozbyć się stresu i napięć. Szkolenie z rozwoju osobistego pt. „Kobieca Twarz sukcesu” poprowadzi doświadczona trenerka Magdalena Dorko-Wojciechowska.

Zakończenie akcji będzie równie spektakularne, ponieważ przy akompaniamencie Michała Kowalskiego zaśpiewa Łukasz Talik, wokalista i aktor musicalowy. Debiutował w spektaklu „Jesus Christ Superstar”. W Teatrze Rampa zagrał m.in. w musicalu ,,Rent”. Występował także w Teatrze Muzycznym ROMA i Studio Buffo.

Obie części akcji są bezpłatne, ale popołudniowa wymaga rejestracji. Trzeba wysłać maila na adres info@targowekwspodnicy.pl i podać swoje imię, nazwisko oraz tel. kontaktowy. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, więc piszcie szybko.

12769386_10206153583782094_1244814001_n


Organizator: Stowarzyszenie Targówek w spódnicy, Dom Kultury Zacisze

Partnerzy: SZPZLO Warszawa – Targówek, Restauracja Zapętlona, Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny, Joga śmiej się z pasją, Klub Medycyny Funkcjonalnej

Patronat Medialny: Targówek.info

 

 

2
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx