Kilkaset złotych wystawało z bankomatu. Znalazł je strażnik miejski…

6
Share

Dużo ostatnio mówiło się w Warszawie o straży miejskiej – i to w niezbyt dobrym świetle. Ale ten jeden strażnik na pewno jest uczciwy. I jest z Targówka!

 

Straż miejska – chyba ze skromności – nie podaje wielu szczegółów tego wydarzenia. Wiemy jedynie, że w poniedziałek ok. godz. 10:40 idący do pracy strażnik miejski zauważył wystające z podajnika bankomatu nieodebrane banknoty. Wszystko działo się na Targówku.

– Bankomat znajdował się w ścianie jednego z osiedlowych sklepów. Wszedłem do środka i zapytałem przebywające tam osoby czy żadna z nich nie zgubiła pieniędzy. Nikt nie potwierdził, w związku z czym poprosiłem kierownika sklepu o wezwanie policji – opowiedział st. inspektor Paweł Osiadacz, pracujący na co dzień w I Oddziale Terenowym, czyli w Śródmieściu.

Gdy patrol policji przybył na miejsce, funkcjonariusz przekazał mu zabezpieczone banknoty. Niestety, nie wiemy co zrobiła z nimi policja – ale jeśli to ktoś z was jest tak roztargniony, żeby zostawić kilka stówek w bankomacie, to szybko niech dzwoni do komendy na Chodecką.

 

zdjęcie na górze: Straż Miejska

6
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx