Osiedle Gama – deweloper przywrócił wycięty blok | | targowek.info

Osiedle Gama – deweloper przywrócił wycięty blok

Mieszkańcy Chodeckiej 10 mogą świętować. Deweloper nie chce burzyć ich bloku i przywrócił ich budynek na wizualizacji osiedla. 

 

Miło nam donieść, że nasza wczorajsza publikacja przyniosła natychmiastowy efekt. Wczoraj wytknęliśmy, że deweloper budujący Osiedle Gama przy Kondratowicza „ocenzurował” jedną z wizualizacji. Usunął z niej blok przy Chodeckiej.

Dziś przyznajemy, że firma Unidevelopment zachowała się z klasą i szybko naprawiła swój błąd.

W liście przysłanym do redakcji przedstawiciel dewelopera tłumaczy, że bloki zostały „przedstawione symbolicznie”, ale też zapewnia, że przygotuje wizualizacje w nowej formie.

W związku z publikacją „Osiedle Gama – wizualizacja bez cenzury”, która pojawiła się na Państwa portalu dnia 7.03.2015 r. chcielibyśmy zaznaczyć, że nasze wizualizacje nie mają na celu dokładnego odzwierciedlenia otoczenia inwestycji, a przede wszystkim skupiają się na prezentacji koncepcji naszego projektu.

W przypadku grafiki, do której się Państwo odnosicie, część okolicznych bloków przedstawionych została symbolicznie, jako przezroczyste obiekty, by ułatwić potencjalnym klientom zapoznanie się z wyglądem naszej inwestycji. Jednak aby nie pozostawiać wątpliwości co do naszych intencji, zaprezentujemy wskazaną poglądową wizualizację w nowej formie na stronie internetowej.

Naszym celem nie jest ukrywanie obecności któregokolwiek z budynków, w tym sąsiedniego obiektu, który jak Państwo zauważyliście, jest widoczny na głównej grafice przedstawiającej inwestycję na www.osiedlegama.pl – napisał Jacek Turecki, kierownik działu marketingu Unidevelopment S.A.

I słowa dotrzymał. Wieczorem na stronie inwestycji pojawiła się nowa wizualizacja, na której blok przy Chodeckiej jest już zaznaczony. OK, ciągle brakuje bloku z Suwalskiej 40 (z drugiej strony Chodeckiej), ale i tak cieszymy się z postępu :)

 

fot. Osiedle Gama / materiały inwestora
Pierwsza wersja wizualizacji Osiedla Gama – przy ul. Chodeckiej rosną gęste drzewa/ materiały inwestora

 

Nowa wersja wizualizacji Osiedla Gama. Blok przy Chodeckiej 10 jest już widoczny / materiały inwestora
Nowa wersja wizualizacji Osiedla Gama. Blok przy Chodeckiej 10 jest przezroczysty, ale wyraźnie widoczny / materiały inwestora

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

7 komentarzy na temat “Osiedle Gama – deweloper przywrócił wycięty blok

 • 8 marca 2016 o godz. 08:41

  Media to naprawdę potężna siła.

  Plakietki z logiem dewelopera też wywalczyliście.

 • 8 marca 2016 o godz. 09:22

  I blok z Suwalskiej nie prędko się pojawi. Muszą uzyskać zgodę na wycinkę drzew, które wyrosły na ich grafice w tym miejscu. A może przesadzą je do parku, bo tam również drzew jakby mniej w rzeczywistości niż na obrazku.

 • 8 marca 2016 o godz. 10:10

  Radujmy się więc! Cóż za sukces całej redakcji i mieszkańców Targówka. Wielka to sprawa, że przywrócono na wizualizacji (kogo to w ogóle obchodzi) blok przy Suwalskiej. Ta sprawa zapewne spędzała sen z powiek mieszkańcom Targówka, o tym gorąco debatowano w autobusach, przychodniach i przystankach. Sejm RP nosił się nawet z zamiarem podjęcia stosownej uchwały ws. przywrócenia bloku na wizualizacji, a jeśli nie to rozważano powołanie specjalnej komisji śledczej w tej sprawie. Wszystko dzięki dzielnym redaktorom Targówek.info, którzy jak widać nie mają ciekawszych tematów do omawiania.

 • 8 marca 2016 o godz. 11:50

  Aż szkoda czytać te wasze wypociny…

 • 8 marca 2016 o godz. 12:06

  zawsze to lepiej ze wyburza jeden blok a nie dwa

 • 8 marca 2016 o godz. 12:14

  ale bzdury

 • 9 marca 2016 o godz. 20:33

  Prawde powiedziawszy nie widzie sensu robienia afery wokol wizualki, a potem odtrabiania ze cos tam grafik dodal…

  Redakcjo… nie ma wazniejszych spraw?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.