To on chciał zabić kobietę pod M1 | targowek.info

To on chciał zabić kobietę pod M1

Nożownik jest w areszcie, jego ciężko ranna ofiara w szpitalu.

 

Do brutalnego ataku doszło w środę po południu na parkingu pod centrum handlowym M1 w Markach – praktycznie na granicy między Markami i Targówkiem.

Jak wynika z ustaleń policjantów, krótko po godzinie 17:00 do 24–letniej kobiety siedzącej w samochodzie podszedł nieznany mężczyzna i zaatakował ją nożem. Zadawał ciosy w głowę i plecy, a potem uciekł.

Życie kobiety uratował przechodzień, który zauważył ranną kobietę w aucie i podbiegł do innego mężczyzny z prośbą o pomoc. Przypadkiem był nim policjant z Komisariatu Policji Metro Warszawskiego, po służbie, który udzielił ofiarze pierwszej pomocy, jednocześnie powiadamiając karetkę pogotowia i policję.

Ciężko ranną 24–latkę z ranami klatki piersiowej i twarzy przewieziono do szpitala – gdzie wciąż przebywa.

Ponieważ do zdarzenia pod centrum handlowym doszło po mareckiej stronie granicy, sprawą zajęli się policjanci z Marek i Wołomina. Funkcjonariusze ustalili wstępne okoliczności ataku, przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady oraz ustalili świadków. Zabezpieczone zostało także nagranie z monitoringu.

Zebrane informacje zostały przekazywane kryminalnym z Wołomina, którzy szybko wytypowali podejrzanego o atak. Po całonocnych działaniach, policjanci zatrzymali 26–letniego mężczyznę.

W tej chwili trwają przesłuchania podejrzanego w prokuraturze. Policjanci nie ujawniają jego tożsamości, mamy jednak zdjęcie nożownika:

 

fot. policja
26–letni mężczyzna zatrzymany w związku z atakiem pod centrum handlowym M1 / fot. policja

 

AKTUALIZACJA: Nożownik spod centrum handlowego M1 usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa i został aresztowany na trzy miesiące. Służby ujawniły (częściowo) jego tożsamość: to 26-letni Andrzej A., mieszkaniec Marek.

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

8 komentarzy na temat “To on chciał zabić kobietę pod M1

 • 25 marca 2016 o godz. 15:01

  Dlaczego nie można pokazać twarzy mi ujawnić tożsamości zbója?

 • 25 marca 2016 o godz. 16:58

  aby nie doszło do samosądu na osobie, która nie została skazana.

 • 25 marca 2016 o godz. 22:11

  ludzki śmieć

 • 25 marca 2016 o godz. 22:42

  kawal hu… reszta dziada
  a

 • 29 marca 2016 o godz. 16:54

  Tak to jest gdy dzieci chowa ulica a nie rodzice

 • 29 marca 2016 o godz. 16:58

  I teraz go wsadza do pierdla a podatnicy za to co zrobil beda go karmić…..ks od razu i po sprawie

 • 29 marca 2016 o godz. 17:06

  KREW ZA KREW guma i waskie drzwi dla fra**ra z Marek też powinien poczuć to co zrobił dziewczynie i biedactwo teraz walczy o Życie

 • 25 marca 2018 o godz. 21:18

  Ciekawe czy były jakieś powiązania pomiędzy napastnikiem a ofiarą. Może to był były znajomy lub chłopak, który w swej prymitywności nie mógł znieść odejścia dziewczyny od niego ? Są takie przypadki gdzie pomyślunek niektórych facetów jest tak zwierzęcy, że uznają swoją dziewczynę za swoją własność na zawsze. Tutaj mógł być taki przypadek albo to był jakiś przypadkowy psychopata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.