Frezowanie Rembielińskiej w pierwszy weekend kwietnia | targowek.info

Wielkie frezowanie Rembielińskiej w pierwszy weekend kwietnia

Ulica będzie całkowicie zamknięta dla ruchu.

 

Prace na ul. Rembielińskiej toczą się już od kilku tygodni – są to jednak drobne rzeczy w stylu wymiany krawężników czy regulowania rynsztoków. Najważniejsze roboty na tej ulicy dopiero nas czekają.

Kwietniowe frezowanie Rembielińskiej zapowiadaliśmy już w lutym. Ale wtedy nie znaliśmy jeszcze dokładnej daty. Dziś już znamy.

Rembielińska zostanie zamknięta w piątek 1 kwietnia około godziny 22 i otwarta ponownie do ruchu w poniedziałek 4 kwietnia około godz. 4 rano. Remont będzie odbywał się równocześnie na całej długości ulicy – od Trasy Toruńskiej (S8) do Matki Teresy z Kalkuty.

W tym czasie Rembielińska będzie oczywiście zamknięta dla ruchu samochodowego – ale na szczęście drogowcy dopuszczają wyjazd w wewnętrzych ulic podczas przerw technologicznych w robotach.

Nie ma jeszcze informacji o objazdach w komunikacji miejskiej. Tramwaje powinny kursować bez przeszkód, ale z pewnością będą objazdy dla autobusu 204 (jeżdżącego Rembielińską) oraz wielu więcej linii jeżdżących Bartniczą, Wyszogrodzką, Bazyliańską czy Kondratowicza i przecinających zamkniętą ulicę.

Gdy tylko poznamy szczegóły objazdów komunikacji miejskiej – poinformujmy o tym na targowek.info.

 

Zdjęcie na górze: fot. ZDM

PRZECZYTAJ TEŻ:

Jeden komentarz na temat “Wielkie frezowanie Rembielińskiej w pierwszy weekend kwietnia

  • 1 kwietnia 2016 o godz. 16:00

    no własnie: szczegóły. Mnie interesuje, czy będą frezowac progi zwalniające.

    Frezować trzeba i budować ulice też. Warto by pomyśleć o przebiciu Poborzańskiej do Chodeckiej i Łabiszyńskiej do Wyszogrodzkiej oraz Boliwara do Św Wincentego. Na Targówku przybywa bloków wszędzie. Już dziś wyjazd komunikacją miejską to stanie w korkach.

    Stadnina koni w PGR Bródno także zagrożona. W ostatnich tygodniach wykonywano tam badania gruntów. Teren zostaje sprzedany na kolejne blokowisko!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.