Wielkie frezowanie Rembielińskiej w pierwszy weekend kwietnia

1
Share

Ulica będzie całkowicie zamknięta dla ruchu.

 

Prace na ul. Rembielińskiej toczą się już od kilku tygodni – są to jednak drobne rzeczy w stylu wymiany krawężników czy regulowania rynsztoków. Najważniejsze roboty na tej ulicy dopiero nas czekają.

Kwietniowe frezowanie Rembielińskiej zapowiadaliśmy już w lutym. Ale wtedy nie znaliśmy jeszcze dokładnej daty. Dziś już znamy.

Rembielińska zostanie zamknięta w piątek 1 kwietnia około godziny 22 i otwarta ponownie do ruchu w poniedziałek 4 kwietnia około godz. 4 rano. Remont będzie odbywał się równocześnie na całej długości ulicy – od Trasy Toruńskiej (S8) do Matki Teresy z Kalkuty.

W tym czasie Rembielińska będzie oczywiście zamknięta dla ruchu samochodowego – ale na szczęście drogowcy dopuszczają wyjazd w wewnętrzych ulic podczas przerw technologicznych w robotach.

Nie ma jeszcze informacji o objazdach w komunikacji miejskiej. Tramwaje powinny kursować bez przeszkód, ale z pewnością będą objazdy dla autobusu 204 (jeżdżącego Rembielińską) oraz wielu więcej linii jeżdżących Bartniczą, Wyszogrodzką, Bazyliańską czy Kondratowicza i przecinających zamkniętą ulicę.

Gdy tylko poznamy szczegóły objazdów komunikacji miejskiej – poinformujmy o tym na targowek.info.

 

Zdjęcie na górze: fot. ZDM

1
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx