Pijany, bez prawa jazdy, wiózł samochodem dziecko | targowek.info

Pijany, bez prawa jazdy, wiózł samochodem dziecko…

Prawdopodobnie najgłupszy człowiek na Bródnie został złapany.

 

Rzecz działa się w nocy z poniedziałku na wtorek na ulicy Kondratowicza. Strażnicy miejscy patrolujący dzielnicę zauważyli samochód marki Peugeot, którego kierowca miał spory problem z utrzymaniem prostego toru jazdy. A obok kierowcy, na przednim fotelu, siedziało 9–letnie dziecko…

Strażnicy pojechali za Peugeotem i gdy samochód zatrzymał się przy ul. Suwalskiej, podjęli interwencję. Tak jak się już domyślacie, podczas rozmowy funkcjonariusze poczuli od kierowcy zapach alkoholu. 39–letni kierowca szybko się przyznał, że wypił tego dnia 5 piw.

Ale to nie koniec!

Kierujący autem pijany mężczyzna stwierdził też, że nie posiada prawa jazdy – ponieważ zatrzymano mu je wcześniej za prowadzenie pojazdów pod wpływem alkoholu. A jakby jeszcze było mało, nie potrafił też wskazać właściciela samochodu, który prowadził. Jak stwierdził – poznał go raptem dzień wcześniej.

Strażnicy wezwali na miejsce patrol policji, który przewiózł mężczyznę i dziecko na komisariat. Badanie trzeźwości kierowcy wykazało ponad 2 promile w wydychanym przez niego powietrzu…

Dobra wiadomość: 39–letni idiota został zatrzymany przez policję. Co będzie z nim dalej – zadecyduje sąd.

 

zdjęcie na górze: Straż Miejska/archiwum

PRZECZYTAJ TEŻ:

13 komentarzy na temat “Pijany, bez prawa jazdy, wiózł samochodem dziecko…

 • 5 kwietnia 2016 o godz. 13:00

  Drodzy redaktorzy,

  Zgodnie z obowiązującym w naszym kraju prawem nie przystoi w środkach masowego przekazu tak wypowiadać się o innych ludziach niezależnie od tego co zrobili.
  Przypomnę tylko, iż osoba opisana w artykule może domagać się ścigania autora artykułu zgodnie z Art. 216. Kodeksu Cywilnego.

 • 5 kwietnia 2016 o godz. 13:08

  Zgadzam się z przedmówcą (Januszem). Informacja o zdarzeniu to nie tekst, w którym ocenia się walory intelektualne jego uczestników.

 • 5 kwietnia 2016 o godz. 13:12

  Drogi Januszu,

  Żal, że się źle wypowiadają o koledze? Moim zdaniem nazywają rzeczy po imieniu. Karygodne zachowanie powinno być tępione i człowiek w ten sposób zachowujący się jest nazywany adekwatnie do popełnianego czynu.

 • 5 kwietnia 2016 o godz. 13:18

  Zgadzam się. Zatrzymany z pewnością najmądrzejszy nie jest, ale określenia typu „idiota” w artykule nie przystoi.

 • 5 kwietnia 2016 o godz. 13:36

  Mateo, to pewnie syn autora tego „artykułu”, że go tak broni i nie będzie miał co do gęby włożyć jak ojcu grzywnę (oby) dowalą.

 • 5 kwietnia 2016 o godz. 13:44

  Ale to nie jest portal RZĄDOWY i maja napisać jak uważają. Widac, ze kolega Janusz (zapewne fake a nie prawdziwa legenda tego portalu) zaczął studia i myśli ze jest nie wiadomo kim.
  Dla mnie to też tęgi idiota, że jeździ po pijaku z dzieckiem.
  A do was kolego a. prośba, było powiedzieć tacie, żeby nie wychodził po piciu.

 • 5 kwietnia 2016 o godz. 13:50

  do Andrzej: noo na pewno bo i SM Bródno finansuje ten portal, więc nie będzie 5000 zł netto/ m-S.C.

 • 5 kwietnia 2016 o godz. 14:17

  Jak inaczej nazwać człowieka, który naraża swoje dziecko na śmierć..

 • 5 kwietnia 2016 o godz. 14:36

  Czyli tylko portale rządowe obowiązuje przestrzeganie prawa, w tym kodeksu cywilnego? :D

 • 5 kwietnia 2016 o godz. 14:46

  do Dareczek: oczywiście, że nie. Ale albo będziemy ludzmi i będziemy tempic takich piratów albo będziemy się czepiać, że ktoś nazwał go idiotą. Jest idiotą i to jest fakt. A reszta to się bawcie sami.

 • 5 kwietnia 2016 o godz. 17:51

  A co to taka obrona przestępcy? Sami jeździcie po flaszce, czy rodzina? Może zapoponujcie lepiej poszerzenie Kondradowicza, żeby się kompan alkoholik następnym razem łatwiej zmieścił się na drodze. Gdzie Rzym, gdzie Krym – potencjalnego mordercę można nazwać właśnie potencjalnym mordercą, a co dopiero idiotą.

 • 5 kwietnia 2016 o godz. 18:25

  Cóż, ruszył program 500+. Ciekawe za czyje pił. 9-latek stawiał?

 • 5 kwietnia 2016 o godz. 20:59

  wspomnijcie dziewczynę zabitą na Św. Wincka. tam kierowiec chyba był trzeźwy. ten którego zatrzymali na suwalskiej był pijany. dobrze że nic się poważnego nie stało. ŁYSO WAM obrońcy menela

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.