Pokaz kotów, zgniatania samochodów i gaszenia pożarów

1
Share

To będzie ciekawy weekend. Zobaczcie przegląd najciekawszych weekendowych wydarzeń na Targówku. Sporo się dzieje w całej dzielnicy.

 

SOBOTA

Festyn Bezpieczna Rodzinka

Mieszkańcy Osiedla Wilno organizują festyn, na który zapraszają wszystkich mieszkańców. Atrakcji będzie sporo i to nietypowych. Wśród nich m.in. pokazy gaszenia pożarów domowych i profilaktyka pogryzień przez psy. Godz. 10-16, ul. Przecławska 9 (plac zabaw przed Osiedlem Wilno). Szczegóły. 

 

Z dziećmi o książkach

Ogródek Jordanowski przy Suwalskiej zaprasza dzieci na spotkanie o książkach. Godz. 12, ul. Suwalska 13.

 

SOBOTA I NIEDZIELA

Festiwal kotów w Atrium Targówek

Festiwal Kotów Rasowych odbędzie się 23 i 24 kwietnia w godzinach od 12 – 18, pod kopułą
w pasażu Atrium Targówek. Główną atrakcją będą pokazy kotów rasowych, podczas których będzie można zobaczyć ponad 50 zwierząt od 20 wystawców. Równolegle będą odbywać się również targi zoologiczne, podczas których zainteresowani będą mogli zasięgnąć informacji, gdzie szukać wymarzonej rasy, a także w promocyjnej cenie kupić karmę oraz akcesoria dla mruczących czworonogów.

Monster trucki przy Kauflandzie

Na parkingu przy Birżańskiej rozstawią się wielkie samochody na jeszcze większych kołach. Pokazy kaskaderskie zaplanowano na dwa dni. W sobotę o godz. 16 i w niedzielę o godz. 13 i 17. Bilety ok. 40 zł.

Będzie to wyglądało mniej więcej tak:

 

NIEDZIELA

Granie z Naszym Boiskiem

Wspólne granie za darmo i dla wszystkich chętnych: w siatkówkę, piłkę nożną i w koszykówkę. W niedzielę o godz. 18 w dwóch miejscach na Targówku. Szczegóły tutaj.

Dzień otwarty na kortach

Skończyła się budowa hali tenisowej przy Potulickiej 1a na Zaciszu i klub Kangur zaprasza do niej na dzień otwarty w godzinach 10 – 17 w niedzielę. W programie: bezpłatne zajęcia (zabawy) dla dzieci w godzinach 13.30-15.30 oraz zapisy do szkółki tenisowej. Udostępnione będą bezpłatnie dwa korty do gry oraz sprzęt tenisowy (wymagane odpowiednie obuwie). Mile widziana wcześniejsza rezerwacja kortu: tel. 570-100-570
1
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx