Budowa metra widziana z lotu ptaka | targowek.info

Budowa metra widziana z lotu ptaka

Bazarek zburzony, ale za płotem w parku niewiele się dzieje. Z drona widać więcej, wiec zaglądamy na budowę metra. Zapraszamy na zdjęcia. 

 

Niedawno pokazywaliśmy wam piękne zdjęcia Parku Bródnowskiego z lotu ptaka. Teraz Robert Ejsmond z Dron Studio przeleciał się nad Targówkiem Mieszkaniowym i dzieli się równie udanymi ujęciami z naszymi czytelnikami.

Osiedle mamy całkiem ładne, a na tych zdjęciach widać, że także zielone.

Ale wzrok przykuwa co innego. Równo miesiąc temu na Targówku zaczęła się rewolucja związana z budową metra. Oczywiście regularnie zaglądamy przez dziury w płocie i śledzimy postępy na budowie, ale wiadomo – z góry widać więcej. A z drona jeszcze więcej niż z bloków.

Na zdjęciu na górze tej strony mamy więc odcinek budowy między stacjami Targówek i Trocka. Widać, że zdemontowano już plac zabaw i boisko, ale prace prowadzone są na małym fragmencie.

Za zdjęciu poniżej, w lewej części, dobrze widać szlak przyszłego metra, czyli budowę pod ul. Pratulińską. Nad przyszłą stacją Trocka rozebrano już bazarek:

budowa metra2

Na kolejnej fotografii mamy zaplecze budowy z kontenerami dla pracowników, które powstało na rogu Pratulińskiej i Handlowej.  Dokładnie pod dronem widać ogrodzoną część parku Wiecha. Nic tam się jeszcze nie dzieje:

budowa metra3

To samo miejsce także na kolejnym zdjęciu:

budowa metra4

Więcej zdjęć Targówka, nie tylko z budowy metra, zobaczycie na stronie Dron Studio. Polecamy galerię!

 

 

CZY DZISIAJ JUŻ ZAGŁOSOWAŁEŚ?

Zagłosuj na projekt

PRZECZYTAJ TEŻ:

8 komentarzy na temat “Budowa metra widziana z lotu ptaka

 • 31 maja 2016 o godz. 09:44

  METRO BEDZIE W 2020. ZAPAMIETAJCIE TE SŁOWA : Q

 • 31 maja 2016 o godz. 14:34

  Panie Robercie, ale drążenia tuneli Pan nie sfotografuje z lotu ptaka.

 • 31 maja 2016 o godz. 15:27

  To prawda ;-) drążenia tuneli nie sfotografuję z lotu ptaka, ale na szczęście na powierzchni jest tyle fascynujących miejsc które na prawdę warto uwiecznić i pokazać.. Jeśli chodzi o Park „Wiecha” to akurat dzieje się obecnie tutaj bardzo dużo nastąpią spore zmiany i za 20 lat niewiele osob będzie pamiętać jak było kiedyś i warto będzie wrócić właśnie do takich zdjęć..

 • 1 czerwca 2016 o godz. 09:32

  A ja mam drona, który sfotografuje drążenie metra…HAHAHA

 • 3 czerwca 2016 o godz. 11:47

  Metro będzie, ale parku już nie będzie. Od rana trwa wycinka drzew….. A szkoda, bo park jest i tak bardzo mały, a teraz zostanie jedynie skwer (bez drzew….)

 • 3 czerwca 2016 o godz. 22:35

  A jak kupię drona też będziecie mnie reklamować moją firmę?

 • 13 czerwca 2016 o godz. 20:22

  Po co wymyślacie przebudowę parku Wiecha, żeby ludzie mieli pracę? Takie stare drzewa, trochę dzikiej zielonej strefy, miejsca ciche i miłe, nic z nich nie zostanie. Czy młodość i zmiana na nowe jest więcej warta? zastanówcie się!

 • 31 października 2016 o godz. 14:35

  Kiedy będą nowe zdjęcia dokumentujące postęp prac ??? Fajne by było ujęcie z nad działek przy Pratulińskiej w stronę Szwedzkiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.