Korketa objazdów wokół metra: 212 i N02 zmienią trasy | targowek.info

Korekta objazdów wokół metra: 212 i N02 zmienią trasy

Trzy tygodnie od wprowadzenia objazdów wokół budowy metra na Targówku, ZTM zmienia trasy dwóch miejskich autobusów.

 

Zmiany nastąpią na początku tego weekendu – od 20/21 maja. Dzięki nim więcej autobusów będzie zajeżdżało na ul. Ossowskiego i zawracało na nowym rondzie przy Witebskiej.

Konkretnie:

Autobus 212 od dnia 21.05.2016 pojedzie tak:
PL. HALLERA – … – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Ossowskiego – WITEBSKA – Ossowskiego – Gorzykowska – Radzymińska – Trocka – PRATULIŃSKA

Natomiast nocny autobus N02 od nocy z 20 na 21.05.2016 pojedzie tak:
MARYSIN – … – al. Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Handlowa – Ossowskiego – WITEBSKA – Ossowskiego – Kołowa – św. Wincentego – Kondratowicza – … – METRO MŁOCINY

 

Zobacz wszystkie objazdy autobusów na Targówku wokół budowy metra (mapki, schematy)

 

zdjęcie na górze: targowek.info

 

CZY DZISIAJ JUŻ ZAGŁOSOWAŁEŚ?

Zagłosuj na projekt

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

11 komentarzy na temat “Korekta objazdów wokół metra: 212 i N02 zmienią trasy

 • 19 maja 2016 o godz. 18:25

  Jeszcze niech 162 podjeżdża do Witebskiej a co… W końcu za mało tam numerków na słupku jest.

 • 19 maja 2016 o godz. 18:50

  To jak tam jest tyle, to niech chociaż jeszcze 517 przekierują na pętlę. Bo teraz z pętli jest fatalny transport.

 • 19 maja 2016 o godz. 20:54

  @Anonim. Mam jeszcze lepszy pomysł. Niech 160 i 517 jadą na pętlę Targówek i tylko robią podjazdy pod Witebską. Wtedy wszystkie linie 156, 160, 162, 212, 517 będą tam zaglądały.

 • 20 maja 2016 o godz. 07:42

  do @xyz. ja mma najlepszy pomysl. niech zlikwidują wszystkie autobusy BO PRZECIEZ MA BYC METRO.

 • 20 maja 2016 o godz. 10:01

  Kto mieszka przy Witebskiej, że tak się tam urządza wszystko? Może by tak puścić autobusy z Trockiej a potem będą dojeżdżały do Witebskiej i potem normalnie Ossowskiego do Radzymińskiej.

 • 20 maja 2016 o godz. 11:22

  To piszcie o 517 na Targówek, bo ZTM robi sobie żarty.
  Jeżeli chcecie, aby 517 wróciło na pętle na Targówku należy pisać do dyrektora ZTM:
  e-mail: A.Frankow@ztm.waw.pl , oraz do Burmistrza na e-mail:
  aantoniewicz@targowek.waw.pl

 • 20 maja 2016 o godz. 13:09

  Czy ktoś bierze pod uwagę, że na Askenazego, Korzona, Samarytanki też mieszkają ludzie, którzy muszą dojechać do pracy i szkół. Dlaczego na obecnie istniejącej pętli pozostawiono jedną linię i to jeszcze taką która nie dojeżdża do centrum. To jest ignorancja wobec osób, które płacą grube pieniądze za bilety komunikacji miejskiej. Czy w okolicach Ossowskiego i Goławickiej mieszkają ci lepsi, a ci z okolic Askenazego, Korzona czy Samarytanki to gorszy sort? Jako mieszkańcy tej części Targówka nie możemy dać przyzwolenia na takie rozwiązanie. Ewentualnie nie pozostaje nam nic innego jak zrezygnować z komunikacji miejskiej na rzecz samochodów. Tylko niech nikt nam potem nie mówi, że tworzymy korki i wozimy powietrze.
  Niech chociaż Dyrektor Frankow z ZTM skieruje 517 na pętle.

 • 20 maja 2016 o godz. 19:43

  O kolejna osoba wymagająca linii do centrum. Jak na wsi. PKS z wioski do rynku w większej miejscowości.

 • 21 maja 2016 o godz. 22:04

  Xyz zastanawiam się od dłuższego czasu czy ty masz jakiś kompleks. We wszystkich komentarzach niezależnie od tematu wyzywasz wszystkich od wieśniaków i czepiasz się wsi. Wyluzuj lub nie wypowiadaj się jak nie masz problemu. Potwierdzam to co pisze Kasia. Mieszkańcy Askenazego, Korzona i Samarytanka są potraktowani jak gorszy sort. Brak dojazdu na Bródno czy Centrum to dla większości duży problem. Od lipca zostaniemy tylko z jednym autobusem 162 , który obiedzie całe osiedle aby nas zawieść do Wileńskiego. Na Bródno czy do marketu z 3 przesiadkami lub lecieć przez pół osiedla do autobusu jeźdzącego co 30 min. Dojazdy do pracy , szkoły to ostatnio jakaś katastrofa. Zwróciłam uwagę , że mieszkańcy okolic Zamiejskiej czy Witebskiej są traktowani jakoś specjalnie. Wszystko się kręci obok tych ulic a przecież najdłużej utrudnienia i zamknięte ulice będą miały właśnie okolice Askenazego i Korzona bo aż 3 lata a Witebskiej tylko rok.

 • 23 maja 2016 o godz. 01:32

  A moim zdaniem ruch jest właśnie bardzo dobrze zorganizowany i wcale mnie nie dziwi, że właśnie na Witebską/Ossowskiego zajeżdża większość autobusów. Tak być powinno, bo inaczej mieszkańcy tych okolic zostają przez budowę metra całkowicie odcięci i najbliższą komunikację miejską (zwłaszcza ci na południe od Ossowskiego) mają dopiero w ul.Wincentego lub Radzymińskiej. Ilość linii również mnie nie dziwi, ponieważ jest tam znacznie więcej bloków niż w okolicy Korzona, Samarytanki i Askenazego. A do mieszkańców powyższych ulic – od Trockiej do Handlowej (gdzie jest mnóstwo linii) jest 200m, naprawdę nie chce Wam się przejść takiego kawałka? Każdy musi mieć autobus pod blokiem?
  Aha, do hejterów i malkontentów (uprzedzam zarzuty o prywatę) – mieszkam na Remiszewskiej więc problem mnie nie dotyczy.

 • 23 maja 2016 o godz. 17:03

  Może choć 227 by „zajeżdżało” na pętle Targówek? To i tak na Targówku/Bródnie linia socjalna, która ma swoich stałych pasażerów. Wówczas „Targówek” miałby bezpośrednie połączenie z Rondem Żaba i co najważniejsze z Bródnem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.